Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English
CONTINUEAr nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?
TĘSTIPirk už 65 € ir rinkis rankų kremą DOVANŲ!
Ši priemonė labai patiko. Maloni, kvapni, kūno oda dar ilgai kvepia po panaudojimo.
Sudrėkinta, pamaitinta bei aksominė tavo kūno oda ir jausmas lyg nardytum tarp apelsinų, o saulė laikytų tave glėbyje… Patiktų? Tada šis kremas tau!
Šis apelsinais dvelkiantis kūno kremas – tobulos konsistencijos ir atostogų aromato derinys. Citrusiniai kvapai aromaterapijoje jau nuo seno laikomi nuotaiką gerinančiais. O ar gali būti geriau, kai savam vonios kambary pasijunti pakiliai lyg kurorte? Gali. Dar gali būti tobulos odos pojūtis, kurį patirti padės kreme esantys drėkikliai – alavijas ir glicerinas. O sviestmedžių, sezamų, alyvuogių, migdolų ir šaltalankių aliejai pasirūpins, kad tobulo švelnumo jausmas užplūstų ir pačią sausiausią odą. Svarbu nepamiršti juo teptis!
Laikyti nuo +5 °C iki +24 °C.
Aqua (vanduo), Sesamum Indicum Seed Oil (sezamų aliejus)*, Olea Europaea Fruit Oil (alyvuogių aliejus)*, Butyrospermum Parkii Butter (sviestmedžių aliejus)*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (migdolų aliejus)*, Glycerin (augalinis glicerinas), Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus)*, Hippophae Rhamnoides Oil (šaltalankių aliejus), Xanthan Gum (ksantano guma), Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder (alavijų ekstraktas)*, Tocopherol (vitaminas E), Helianthus Annuus Seed Oil (saulėgrąžų aliejus), Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Limonene**, Linalool**, Citral**. *Išauginta ekologiniame ūkyje. **Įeina į eterinių aliejų sudėtį. 66 % ekologiškų sudedamųjų dalių. 99 % natūralios kilmės.
Geras kvapas. Patiko.
Puikiai tepasi, labai maloni konsistencija.
Nedidelis kiekis užtenka ilgam. Toks švelnus ir sviestinis. Kvapas labai malonus.
Just a little does a long way. So smooth and buttery. The smell is very pleasant.
Maloni tekstūra, nuostabus kvapas.
Puikiai drėkinanti priemonė odai, ypač sausesnėms, probleminėms vietoms - alkūnėms, kulnams ir visam kūnui.
Labai malonus odai produktas.
Nuostabiai kvepia apelsinais. Naudoju ir Sun juice aliejų, kuris nors ir labai malonus, įsigeria ne iš kart, tuo tarpu šis kremas kvepia taip pat, bet visai kitos konsistencijos. Tarp dviejų puikių produktų renkuosi būten kremą.
Labai skaniai kvepia, malonus jausmas pasitepus.
Puikus