×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Apie mus | Uoga Uoga

Apie mus

Mūsų kūrybos jėga paverčia geriausias gamtos dovanas efektyvia kosmetika. Abejotinų ingredientų vengėme dar prieš tai, kai tai tapo madinga. Mūsų produktai ne tik švarios sudėties, dauguma jų turi ekologiškumo sertifikatą.

Uoga Uoga įmonę įkūrėme 2010 metais. Maišėme kaukes namuose sau ir savo šeimoms, o tada pasiūlėme draugams, jų draugų draugams, sukūrėme savo pirmą, ne itin išvaizdžią, elektroninę parduotuvę... ir viskas pasisekė! Tuomet tikėjome, kad natūrali kosmetika neturi būti prabangos prekė, o suprantama ir įperkama kiekvienam. Tuo tikim ir dabar.

„Uoga Uoga kosmetika - efektyvi, kvapni, žaisminga, praturtinta Baltijos ingredientais: vietinėmis uogomis, baltuoju gintaru, vaistažolėmis.”

Nuo tuo laiko visada stengiamės sukurti tokius produktus, kurie tiktų ne tik eko deivėms dėl savo švarių sudėčių, bet taip pat ir merginoms, ir vaikinams, kurie savo gyvenime dar tolimi nuo minčių apie ekologiją ir planetą. Jie renkasi mus, nes Uoga Uoga kosmetika – efektyvi, kvapni, žaisminga, praturtinta Baltijos ingredientais: vietinėmis uogomis, baltuoju gintaru, vaistažolėmis. Tai yra mūsų gudrusis planas, kaip pritraukti kuo daugiau žmonių į mūsų šviesiąją natūralią pusę – kurti tokius produktus, kuriuos jie norėtų naudoti, nesvarbu ar jie natūralūs ar ne. O jie, žinoma, natūralūs (tadaaam!), o tai yra – saugūs tau ir tavo šeimai.

Vertybės

Mums svarbu gaminti ne tik efektyvią ir kvapnią kosmetiką, bet ir žinoti iš ko mes ją gaminam, kaip mes tai darom ir kokią įtaką mūsų veiksmai daro aplinkai. Mūsų vertybės apima visą mūsų įmonės kultūrą ir kiekvieną komandos narį. Apie tai galėtume kalbėti valandų valandas, bet tau nusibostų skaityti. Taigi, trumpai tariant, mums svarbu, kad Uoga Uoga yra:


Natūrali ir Ekologiška.

Visas savo formules kuriame patys ir kiekvienas mūsų produktas yra pagamintas mūsų fabrikėlyje Vilniuje. Kodėl mes einam tokiu sudėtingu keliu, ir gaminam viską patys? Nes tik taip mes galim pilnai kontruoliuoti tai, ką dedam į savo produkciją. Uoga Uoga kosmetika yra žinoma savo aiškia ir švaria sudėtimi.

Glaudžiai bendradarbiaujame su griežčiausia Europoje natūralią ir ekologišką produkciją prižiūrinčia organizacija „Soil Association“ ir naudojame tik natūraliai kosmetikai gaminti leidžiamas sudedamąsias dalis. Produktuose nenaudojame sintetinių dažiklių ir kvapiklių, agresyvių dirbtinių konservantų ir emulsiklių, nano-dalelių bei kitokių medžiagų, kurios mums ir kitai eko-bendruomenei neatrodo saugios.

Ypatingos medžiagos

Nemėgstam kompromisų žaliavų kokybės srityje. Mūsų augaliniai aliejai – nerafinuoti, šalto spaudimo, daugiausia išauginti ekologiniuose ūkiuose. Dažnai naudojame prabangius ir itin vertingus uogų aliejus – šaltalankių, aviečių sėklų, spanguolių sėklų.

Mūsų sferoje vystosi pažangios žaliosios technologijos, kurios leidžia iš visiškai natūralių žaliavų kurti ypač efektyvius aktyvius ingredientus. Savo kosmetikoje ir mes neretai naudojam tokius ingredientus: hialurono rūgštį, fitosterolius, gėlių rūgštį, betagliukaną, kviečių proteinus, koncentruotus augalų ekstraktus. Tai padeda kurti produktus, kurių poveikis gali būti nukreiptas į konkrečių odos problemų sprendimą. Be abejo, naudojam tik tokias žaliavas, kurios yra leistinos natūraliai kosmetikai ir kurių saugumas yra ištirtas.

Pagaminta rankomis

Savo kosmetiką gaminame rankomis mažais kiekiais ir rūpinamės, kad ji pasiektų tave kuo šviežėsnė. Ar žinojai, kad mūsų parduotuvėse neretai gali nusipirkti kremų, pagamintų šią savaitę? Naudojame mažai konservantų ir tik tuos, kurie leidžiami natūralioje kosmetikoje, todėl produktų galiojimo laikas trumpesnis nei kitos kosmetikos. Bet tai verta visų pastangų!

Draugiški gyvūnams

Griežtai pasisakome prieš kosmetinių priemonių ir produktų bandymus su gyvūnais. Savo kosmetikoje nenaudojame gyvulinės kilmės produktų, išskyrus bičių vašką, todėl dauguma mūsų kosmetikos produktų tinkami ir veganams. Visi Uoga Uoga kosmetiniai šepetėliai pagaminti tik iš sintetinio pluošto.

Draugiška aplinkai

Didelį dėmesį skiriam tvaresnei pakuotei: prioritetą teikiam stiklui, naudojam tik lengvai suyrančias ir perdirbamas plastiko rūšis be besfinolio A. Savo parduotuvėse įvėdem daugkartinio naudojimo pakuotes, užstato principu veikiančią šampūnų ir dušo želių papildymo sistemą. Skatindami vartoti atsakingai, savo klientus kviečiame atnešti panaudotą mūsų produkto pakuotę ir gauti nuolaidą kitam produktui įsigyti. Rašymo popierių, maišelius, pakuotes, jeigu įmanoma, renkamės iš perdirbto popieriaus. Gamyboje naudojame tik ekologiškas valymo priemones. Stengiamės mažinti savo CO2 pėdsaką rinkdamiesi tiekėjus arčiau namų.

Tikra

Tikrumu vadiname emociją, kurią įdedame į savo produktą. Mums rūpi, ką ir kaip darome. Mylime savo darbą, todėl jam atsiduodame visa širdimi. Daug dėmesio skiriame kiekvienam produktui: apgalvojame pakuočių dizainus, pavadinimus, kuriame aprašymus, eilėraščius, šūkius ir tikimės, kad tai pakels tau ūpą.

Komanda

Lena
Lena Uoga Uoga įkūrėja
info@uogauoga.lt
Jurgita
Jurgita Vykdančioji direktorė
jurgita@uogauoga.lt
Miglė
Miglė Komunikacijos vadovė
creative@uogauoga.lt
Romas
Romas Gamybos vadovas
Monika
Monika Eksporto skyriaus vadovė
monika@uogauoga.lt
Miglė
Miglė Dizainerė-maketuotoja
design@uogauoga.lt
Justė
Justė Klientų aptarnavimo komandos vadovė
juste@uogauoga.lt
Algima
Algima Kokybės specialistė
quality@uogauoga.lt
Gerda
Gerda Fotografė/dizainerė
gerda@uogauoga.lt
Akvilė
Akvilė Laboratorijos specialistė
akvile@uogauoga.com
Ina
Ina Buhalterė
Katryna
Katryna Pirkimų vadybininkė
purchasing@uogauoga.com
Kotryna
Kotryna Buhalterė

Sertifikatai

Vieni iš nedaugelio lietuviškų gamintojų, mes sertifikuojame savo produktus griežčiausios Europoje natūralią ir ekologišką produkciją prižiūrinčios organizacijos „Soil Association“ sertifikatu „COSMOS Organic“ ir „COSMOS Natural“.


Apie COSMOS

COSMOS yra pirmas bendras Europos natūralios kosmetikos sertifikavimo standartas, sudarytas penkių organizacijų: „Soil Association“, „Ecocert“, BDIH, ICEA ir „Cosmebio“. Juo gali būti sertifikuojama ekologiška („COSMOS Organic“) ir natūrali („COSMOS Natural“) kosmetika.

Šis sertifikatas reguliuoja

Naudojamas žaliavas

Draudžiamos sintetinės medžiagos, išskyrus keletą sudedamųjų dalių, kurios neturi natūralių pakaitalų, o jų saugumas nuodugniai ištirtas. COSMOS standartas skatina biologinę įvairovę, todėl draudžiamos naudoti nykstančios augalų rūšys.

Nanomedžiagas, GMO

Draudžiama naudoti nanomedžiagas, genetiškai modifikuotus organizmus, gama ir rentgeno spinduliuotės paveiktas medžiagas, sunkiuosius metalus, pesticidus, nitratus, sintetinius dažiklius ir kvapiklius, daugelį sintetinių konservantų.

Bandymus su gyvūnais

Standartas pabrėžia, kad kosmetikos gamyboje negalima naudoti medžiagų, išbandytų su gyvūnais, ir neatlikti bandymų su gyvūnais tikrinant galutinį produktą.

Pakuotes

Pagal standartą būtina naudoti pakuotes, kurios savyje neturi aplinką teršiančių medžiagų, yra perdirbamos arba lengvai suyrančios.

Gamybos procesą

Sertifikuotas gamintojas turi turėti ir laikytis aplinkosaugos plano, kuris apima visus gamybos procesus, įskaitant atliekų rūšiavimą, ekonomišką išteklių panaudojimą, CO2 pėdsaką, ekologiškų valymo priemonių naudojimą.

Produktų ženklinimą

Atitikimas „COSMOS Natural“ standartui nėra vienkartinis dalykas, bet nuolatinis, nuoseklus tobulėjimo procesas. Dėl to kasmet esame tikrinami auditorių iš Jungtinės Karalystės ir savo veiklą vykdome pagal standarto reikalavimus.

Pakuotės

Mums svarbu, kad visi gyventume santarvėje su gamta – nekenkdami jai dėl savo poreikių, o ji mums galėtų atsidėkoti savo dovanomis. Todėl kviečiame tave prisijungti prie mūsų.

Rinkis tai, ką galima perdirbti

Palaipsniui pereiname prie to, kad visas Uoga Uoga naudojamas popierius – maišeliai, rašymo popierius, pakuotės, būtų iš perdirbto popieriaus. Keičiame kuo daugiau plastikinių pakuočių į stiklines.

Visas mūsų naudojamas plastikas yra perdirbamas. Jame nerasi bisfenolio A (jis YRA BPA - free). Taip pat aliumininės tūbelės iš vidinės pusės yra lakuojamos laku, kuriame nera bisfenolio A.

GRĄŽINK PAKUOTES - GAUK NUOLAIDĄ

Atnešk 3 tuščias UOGA UOGA pakuotes ir gauk net 5 eurų nuolaidą produktams. Galioja perkant už 15 Eur ar daugiau.*

*Atgal priimame visas švarias Uoga Uoga pakuotes, išskyrus popierines. Nuolaidos nesumuojamos.