×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Apie mus

APIE MUS

Uoga Uoga įmonę įkūrėme 2010 metais. Maišėme kaukes namuose sau ir savo šeimoms, o tada pasiūlėme draugams, jų draugų draugams, sukūrėme savo pirmą, ne itin išvaizdžią, elektroninę parduotuvę... ir viskas pasisekė! Tuomet tikėjome, kad natūrali kosmetika neturi būti prabangos prekė, o suprantama ir įperkama kiekvienam. Tuo tikim ir dabar.

Uoga Uoga kosmetika - efektyvi, kvapni, žaisminga, praturtinta Baltijos ingredientais: vietinėmis uogomis, baltuoju gintaru, vaistažolėmis.

Nuo tuo laiko visada stengiamės sukurti tokius produktus, kurie tiktų ne tik eko deivėms dėl savo švarių sudėčių, bet taip pat ir merginoms, ir vaikinams, kurie savo gyvenime dar tolimi nuo minčių apie ekologiją ir planetą. Jie renkasi mus, nes Uoga Uoga kosmetika – efektyvi, kvapni, žaisminga, praturtinta Baltijos ingredientais: vietinėmis uogomis, baltuoju gintaru, vaistažolėmis. Tai yra mūsų gudrusis planas, kaip pritraukti kuo daugiau žmonių į mūsų šviesiąją natūralią pusę – kurti tokius produktus, kuriuos jie norėtų naudoti, nesvarbu ar jie natūralūs ar ne. O jie, žinoma, natūralūs (tadaaam!), o tai yra – saugūs tau ir tavo šeimai.

Kasdien džiaugiuosi eidama į darbą, nes Uoga Uoga – man ne darbas, o tikras gyvenimas.

Produktus visada kuriam lyg sau, jokių kompromisų, ir jūs tai jaučiat. Niekada netestuojame su gyvūnais, tik su savo vyrais ir vaikais. ;) Per daugiau nei 10 metų prapletėme asortimentą: dabar kuriam kūno priežiūros ir dekoratyvinę kosmetiką, turim daugiau nei 100 skirtingų produktų. Per tą laiką atidarėme 7 Uoga Uoga parduotuves, pradėjome eksportuoti į daugiau nei 10 šalių. Mūsų komanda – fantastiška, o mūsų kosmetikos gerbėjai – tikra palaikanti bendruomenė.

Kasdien džiaugiuosi, eidama į darbą, nes Uoga Uoga – man ne darbas, o tikras gyvenimas.

Uoga Uoga įkūrėja Lena

VERTYBĖS

Mums svarbu gaminti ne tik efektyvią ir kvapnią kosmetiką, bet ir žinoti iš ko mes ją gaminam, kaip mes tai darom ir kokią įtaką mūsų veiksmai daro aplinkai. Mūsų vertybės apima visą mūsų įmonės kultūrą ir kiekvieną komandos narį. Apie tai galėtume kalbėti valandų valandas, bet tau nusibostų skaityti. Taigi, trumpai tariant, mums svarbu, kad Uoga Uoga yra:

Natūrali ir Ekologiška. Visas savo formules kuriame patys ir kiekvienas mūsų produktas yra pagamintas mūsų fabrikėlyje Vilniuje. Tai kosmetikos pasaulyje yra gan retas atvejis. Dažnai kosmetikos įmonės tik kuria prekės ženklą ir marketingo strategiją, o gamybą perduoda subrangovams. Kodėl mes einam tokiu sudėtingu keliu, ir gaminam viską patys? Nes tik taip mes galim pilnai kontruoliuoti tai, ką dedam į savo produkciją. Uoga Uoga kosmetika yra žinoma savo aiškia ir švaria sudėtimi.

Glaudžiai bendradarbiaujame su griežčiausia Europoje natūralią ir ekologišką produkciją prižiūrinčia organizacija „Soil Association“ ir naudojame tik natūraliai kosmetikai gaminti leidžiamas sudedamąsias dalis. Produktuose nenaudojame sintetinių dažiklių ir kvapiklių, agresyvių dirbtinių konservantų ir emulsiklių, nano-dalelių bei kitokių medžiagų, kurios mums ir kitai eko-bendruomenei neatrodo saugios.

Pagaminta iš ypatingų žaliavų. Nemėgstam kompromisų žaliavų kokybės srityje. Mūsų augaliniai aliejai – nerafinuoti, šalto spaudimo, daugiausia išauginti ekologiniuose ūkiuose. Dažnai naudojame prabangius ir itin vertingus uogų aliejus – šaltalankių, aviečių sėklų, spanguolių sėklų.

Eterinių aliejų tikrumas ir kokybė – tikrai didelė problema, nes rinkoje yra daug sintetinių pakaitalų ar praskiestų aliejų. Dėl to, mūsų naudojamus eterinius aliejus renkamės iš ekologinių ūkių, nes jie yra griežčiau prižiūrimi ir turi visus kokybę patvirtinančius sertifikatus.

Labai mėgstame ypatingus vietinius ingredientus: naudojame lietuviškas vaistažoles, šviežias uogas iš Lietuvos miškų ir uogų ekstraktus, taip pat ir Baltijos jūros auksu vadinamą baltąjį gintarą.

Natūrali kosmetika nėra įstrigusi priešistoriniuose laikuose, kai moterys galvas plovė tik moliu, o odą tėpė tik aliejumi. Mūsų sferoje vystosi pažangios žaliosios technologijos, kurios leidžia iš visiškai natūralių žaliavų kurti ypač efektyvius aktyvius ingredientus. Savo kosmetikoje ir mes neretai naudojam tokius ingredientus: hialurono rūgštį, fitosterolius, gėlių rūgštį, betagliukaną, kviečių proteinus, koncentruotus augalų ekstraktus. Tai padeda kurti produktus, kurių poveikis gali būti nukreiptas į konkrečių odos problemų sprendimą. Be abejo, naudojam tik tokias žaliavas, kurios yra leistinos natūraliai kosmetikai ir kurių saugumas yra ištirtas. 

Pagaminta rankomis mažais kiekiais. Savo kosmetiką gaminame rankomis mažais kiekiais ir rūpinamės, kad ji pasiektų tave kuo šviežėsnė. Ar žinojai, kad mūsų parduotuvėse neretai gali nusipirkti kremų, pagamintų šią savaitę? Naudojame mažai konservantų ir tik tuos, kurie leidžiami natūralioje kosmetikoje, todėl produktų galiojimo laikas trumpesnis nei kitos kosmetikos. Bet tai verta visų pastangų!

Prieš žiaurų elgesį su gyvūnais. Griežtai pasisakome prieš kosmetinių priemonių ir produktų bandymus su gyvūnais. Savo kosmetikoje nenaudojame gyvulinės kilmės produktų, išskyrus bičių vašką, todėl dauguma mūsų kosmetikos produktų tinkami ir veganams. Visi Uoga Uoga kosmetiniai šepetėliai pagaminti tik iš sintetinio pluošto.

Draugiška aplinkai. Didelį dėmesį skiriam tvaresnei pakuotei: prioritetą teikiam stiklui, naudojam tik lengvai suyrančias ir perdirbamas plastiko rūšis be besfinolio A. Savo parduotuvėse įvėdem daugkartinio naudojimo pakuotes, užstato principu veikiančią šampūnų ir dušo želių papildymo sistemą. Skatindami vartoti atsakingai, savo klientus kviečiame atnešti panaudotą mūsų produkto pakuotę ir gauti nuolaidą kitam produktui įsigyti. Rašymo popierių, maišelius, pakuotes, jeigu įmanoma, renkamės iš perdirbto popieriaus. Gamyboje naudojame tik ekologiškas valymo priemones. Stengiamės mažinti savo CO2 pėdsaką rinkdamiesi tiekėjus arčiau namų.

Tikra. Tikrumu vadiname emociją, kurią įdedame į savo produktą. Mums rūpi, ką ir kaip darome. Mylime savo darbą, todėl jam atsiduodame visa širdimi. Daug dėmesio skiriame kiekvienam produktui: apgalvojame pakuočių dizainus, pavadinimus, kuriame aprašymus, eilėraščius, šūkius ir tikimės, kad tai pakels tau ūpą.

  •  

KOMANDA

SERTIFIKATAI

Vieni iš nedaugelio lietuviškų gamintojų, mes sertifikuojame savo produktus griežčiausios Europoje natūralią ir ekologišką produkciją prižiūrinčios organizacijos „Soil Association“ sertifikatu „COSMOS Organic“ ir „COSMOS Natural“.

Kam mes tai darom? Ar neužtektų tiesiog pasakyti, kad produktai natūralūs ir negaišti laiko ir pinigų šiems ženklams? Deja, parduotuvių lentynose vis dažniau matome „žalią smegenų plovimą“ (green-washing), kuomet gamintojai manipuliuoja žodžiais „natūralu“, „ekologiška“, „eko“, „bio“ ir t.t. Vienas iš pavyzdžių, kai ant buteliuko didelėmis raidėmis parašyta „NATŪRALUS” ir mažom raidelėm „ekstraktas”. Taip sudaromas įspūdis, kad visas produktas yra natūralus, o iš tiesų, natūralių ingredientų tik vienas kitas, ir jo kiekis nesiekia ir 1 %. Tokiam pasaulyje, pirkėjas ieškantis tikrai ekologiškos produkcijos yra priverstas skaityti ir išmanyti produktų sudėtis. Tuo tarpu tarptautinis ekologiškumą ar natūralumą patvirtinantis ženklas daug labiau palengvina pasirinkimo procesą – jis žino, kad kompetitingi žmonės jau patikrino sudėtis vietoj jo, ir pirkti yra saugu.

Apie COSMOS

COSMOS yra pirmas bendras Europos natūralios kosmetikos sertifikavimo standartas, sudarytas penkių organizacijų: „Soil Association“, „Ecocert“, BDIH, ICEA ir „Cosmebio“. Juo gali būti sertifikuojama ekologiška („COSMOS Organic“) ir natūrali („COSMOS Natural“) kosmetika.

Šis sertifikatas reguliuoja:

Naudojamas žaliavas. Sertifikatas griežtai kontroliuoja žaliavas, naudojamas kosmetikos gamyboje. Skatinamos naudoti natūralios kilmės, taip pat ekologiškuose ūkiuose išaugintos žaliavos.

Draudžiamos sintetinės medžiagos, išskyrus keletą sudedamųjų dalių, kurios neturi natūralių pakaitalų, o jų saugumas nuodugniai ištirtas. COSMOS standartas skatina biologinę įvairovę, todėl draudžiamos naudoti nykstančios augalų rūšys.

Nanomedžiagas, GMO. Draudžiama naudoti nanomedžiagas, genetiškai modifikuotus organizmus, gama ir rentgeno spinduliuotės paveiktas medžiagas, sunkiuosius metalus, pesticidus, nitratus, sintetinius dažiklius ir kvapiklius, daugelį sintetinių konservantų. 

Bandymus su gyvūnais. Standartas pabrėžia, kad kosmetikos gamyboje negalima naudoti medžiagų, išbandytų su gyvūnais, ir neatlikti bandymų su gyvūnais tikrinant galutinį produktą. 

Pakuotes. Pagal standartą būtina naudoti pakuotes, kurios savyje neturi aplinką teršiančių medžiagų, yra perdirbamos arba lengvai suyrančios.

Gamybos procesą. Sertifikuotas gamintojas turi turėti ir laikytis aplinkosaugos plano, kuris apima visus gamybos procesus, įskaitant atliekų rūšiavimą, ekonomišką išteklių panaudojimą, CO2 pėdsaką, ekologiškų valymo priemonių naudojimą.

Produktų ženklinimą. Gamintojo teiginiai ant pakuočių ir reklamoje yra reguliuojami taip, kad išvengtume nepagrįstų teiginių apie produkto natūralumą. Privaloma nurodyti natūralių ir ekologiškų sudėtinių dalių koncentracijas produktuose.

Daugiau informacijos rasite čia.

Atitikimas „COSMOS Natural“ standartui nėra vienkartinis dalykas, bet nuolatinis, nuoseklus tobulėjimo procesas. Dėl to kasmet esame tikrinami auditorių iš Jungtinės Karalystės ir savo veiklą vykdome pagal standarto reikalavimus.

 

PAKUOTĖS

Mums svarbu, kad visi gyventume santarvėje su gamta – nekenkdami jai dėl savo poreikių, o ji mums galėtų atsidėkoti savo dovanomis. Todėl kviečiame tave prisijungti prie mūsų.

Mes rūšiuojam, rūšiuok ir tu

Savo aplinkoje mes atidžiai rūšiuojame atliekas, tiek namuose, tiek savo parduotuvėse, tiek ir savo gamybinėse patalpose. Kviečiame ir tave nemesti visko į vieną krūvą.

Grąžink pakuotes gauk nuolaidą!

Norime paskatinti tave atsakingam vartojimui, kurį renkamės, todėl už grąžintą mūsų pakuotę suteiksime nuolaidą. Kaip tai veikia? Tau tereikia į bet kurią Uoga Uoga firminę parduotuvę atnešti tuščių mūsų priemonių pakuočių.

Nuolaidos taikymo principas toks:

Atnešk 3 tuščias Uoga Uoga pakuotes ir gauk 5 eur nuolaidą iš karto!
Galioja perkant už 15 eur*
*Nuolaidos nesumuojamos

Priimam visas tuščias švarias pakuotes, išskyrus popierines (jas prašom tavęs išrūšiuoti į popierines atliekas). Akcija negalioja ne kosmetikos produktams (pvz. šepetėliams). Nuolaidos nesumuojamos.

Ką mes darome su grąžintomis pakuotėmis? Ką galime, pernaudojame. Pavyzdžiui, panaudotus stiklinius indelius išplauname ir pagaminame juose natūralias žvakutes. Tų pakuočių, kurių neįmanoma išvalyti taip, kad užtikrintume saugią gamybą, tinkamai išrūšiuojame.

Rinkis tai, ką galima perdirbti

Palaipsniui pereiname prie to, kad visas Uoga Uoga naudojamas popierius – maišeliai, rašymo popierius, pakuotės, būtų iš perdirbto popieriaus.

Keičiame kuo daugiau plastikinių pakuočių į stiklines.

Visas mūsų naudojamas plastikas yra perdirbamas. Jame nerasi bisfenolio A (jis YRA BPA - free). Taip pat aliumininės tūbelės iš vidinės pusės yra lakuojamos laku, kuriame nera bisfenolio A.