Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 30 €

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

D.U.K.

APIE PRODUKTUS, SUDĖTIS, PAKUOTES

Mes nenaudojame gyvūninės kilmės produktų, išskyrus vienintelį produktą – lūpų balzamą „Geraširdis piratas“, kuriame yra bičių vaško. Mūsų produktai nėra testuojami su gyvūnais

Taip, visos mūsų produktų formulės yra originaliai mūsų pačių sukurtos ir ištobulintos.

Mūsų produktų sudėtis lengvai matoma INCI, kur surašyti visi ingredientai. Taip pat savo produktus sertifikuojame COSMOS Organic ir COSMOS Natural standartais, kurie kontroliuoja mūsų produktų sudėtį, ingredientų kilmę, formulių saugumą, gamybos procesą ir net pakuotes. Kasmet sulaukiame ir jų inspektoriaus išsamaus patikrinimo.

Taip, bet dėl organizme vykstančių pokyčių ir padidinto besilaukiančiųjų jautrumo, visada rekomenduojame atlikti alergijos testą ant vidinės riešo pusės.

Taip. Dedame dideles pastangas priimti tvarius sprendimus, kur tik galime. Daugelį mūsų plastikinių pakuočių jau seniai pakeitė stiklas ir aliuminis. Beje, ar žinai, kad mūsų populiariųjų lūpų dažų bei tušo ir akių serumo pakuotės taip pat yra iš aliuminio, nors iš pirmo žvilgsnio gali jas sumaišyti su plastiku?

Stengiamės maksimaliai naudoti jau perdirbtą plastiką, kurį mūsų specialiu užsakymu iš plastiko atliekų gamina mūsų partneriai. 2022 metais startavome su popierinėmis pakuotėmis – jose dabar dezodorantai ir lūpų balzamukai. Visas mūsų naudojamas plastikas yra perdirbamas. Jame nerasi bisfenolio A (jis YRA BPA - free). Taip pat aliumininės tūbelės iš vidinės pusės yra lakuojamos laku, kuriame nera bisfenolio A.

Taip pat esame sukūrę pudrų papildymo sistemą, kuri leidžia kartą įsigijus stiklinę pakuotę su produktu, vėliau pirkti tik kompostuojamą jo papildymą. Papildymų sistemos kūrime aktyviai dirbame ir toliau bei netrukus planuojame pasiūlyti daugiau galimybių.

Spausdiname ant perdirbto popieriaus, visas siuntas pakuojame be plastiko, o jei su komanda per pietus sugalvojame įsigyti maisto išsinešimui iš šalia esančių kavinių – nešamės savo indus.

Pastaruoju metu vis dažniau sulaukiame klausimų dėl titano dioksido (TiO2) naudojimo kai kuriuose mūsų dekoratyvinės kosmetikos produktuose. Labai smagu, kad domitės kosmetikos sudėtimis ir ingredientų saugumu, nes būtent tam ir sukūrėme Uoga Uoga, kad pasiūlytume kuo saugesnes ir natūralesnes priemones šioje mažai reguliuojamoje rinkoje!

Taigi kokia mūsų pozicija dėl titano dioksido naudojimo?

Įvairūs tyrimai rodo, kad titano dioksidas neprasiskverbia per sveiką ir netgi pažeistą odą (1), (2) dėl to užteptas ant jos, neturi vietinės ar sisteminės grėsmės žmogaus sveikatai.

Daugumos susirūpinimą kelia atvejai, kai titano dioksidas yra įkvepiamas. Tačiau visais atvejais, kai kalbama apie šio mineralo įkvėpimą, yra kalbama apie NANO dydžio (labai labai smulkias) daleles, nes tik labai mažos jos gali pasiekti plaučius. Tyrimai parodė, kad naudojant kosmetiką net su NANO titano dioksidu – įkvepiamos dalelės plaučių nepasiekia (3). Be to, 2022 m. lapkričio mėnesį Europos Sąjungos Teisingumo Teismas anuliavo ankstesnį pripažinimą dėl įkvepiamo NANO dydžio titano dioksido kancerogeniškumo apskritai (4).

Akivaizdu, kad sveikatos rizikos, apie kurias kalbama sąsaja su TiO2 yra susijusi būtent su NANO dydžio mineralu. Mes savo kosmetikoje nenaudojame jokių NANO dalelių (taip pat ir titano dioksido), nes laikomės COSMOS Organic standarto, kuriuo remiantis stambių dalelių titano dioksidas yra laikomas saugiu naudoti kosmetikoje.

Taip pat nereikia pamiršti ir teigiamų TiO2 savybių, tai yra vienas iš efektyviausių ir saugiausių mineralinių filtrų siekiant apsisaugoti nuo žalingų saulės spindulių.

Kasmet pasirodo vis daugiau mokslinių tyrimų ir mes atidžiai stebime situacijos vystymąsi.

(1) Gamer AO, Leibold E, van Ravenzwaay B. The in vitro absorption of microfine zinc oxide and titanium dioxide through porcine skin. Toxicol In Vitro. 2006;20(3):301-7

(2) Miquel‐Jeanjean C, Crépel F, Raufast V, Payre B, Datas L, Bessou‐Touya S, Duplan H. Penetration Study of Formulated Nanosized Titanium Dioxide in Models of Damaged and Sun‐Irradiated Skins. Photochemistry and photobiology. 2012 Nov 1;88(6):1513-21.

(3) Nazarenko Y, Zhen H, Han T, Lioy PJ, Mainelis G. Potential for inhalation exposure to engineered nanoparticles from nanotechnology-based cosmetic powders. Environmental health perspectives. 2012 Jun 1;120(6):885.

(4) https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=CELEX%3A62020TJ0279

Visada gali parašyti mums į „live chat“, papasakosime, kokių produktų mėginukų turime ir kuo viena spalva skiriasi nuo kitos. Prie kiekvieno produkto rasi nemažai foto su pavyzdžiais, taip pat nemažai video. Mūsų mineralinės pudros turi testerius ir jų rinkinius, kuriuos gali užsisakyti. O jei niekas nepadeda – visada laukiame tavęs fizinėse parduotuvėse.

Nemokamų mėginukų gali įsidėti apsipirkimo pabaigoje, pasirenkant iš mūsų tuo metu turimų mėginukų sąrašo. Taip pat jų gali gauti fizinėse parduotuvėse.

Šiuo metu nusipirkti galima mineralinės pudros mėginukus (prie produkto pasirinkus 0,7 g) arba jų rinkinius. Primename, kad internetinius užsakymus siunčiame nuo 10 Eur.

Alergijos yra labiausiai nenuspėjamas dalykas, neretai žmonės net nežino, kad yra kažkam alergiški. Mitas, kad natūrali kosmetika yra labiau alergeniška už sintetinę, joje naudojami aktyvūs ingredientai, konservantai ar kvapai lygiai taip pat gali sukelti alergines reakcijas.

Ar panaudojus priemonę bus nepageidaujama odos reakcija visiškai priklauso nuo individualios žmogaus organizmo reakcijos. Mes skatiname visada išbandyti priemonę ant vidinės riešo pusės, jei turi įtarimų, kad turi jautresnę odą. Jei dėl kažkurio ingrediento kyla klausimų visada gali mums rašyti į „live chat“ arba el.paštu info@uogauoga.lt

SIUNTIMAS, PRISTATYMAS, GRĄŽINIMAS

Taip! Mes visada pasiruošę pasveikinti tau artimą žmogų, tik nepamiršk apie tai parašyti užsakymo skiltyje – komentarai.

Elektroninė bankininkystė, mokėjimo kortelės, bankinis pavedimas, PayPal, dovanų kuponai.

Susisiek su mumis „live chat“ svetainėje arba el. paštu, padėsime.

Jei jis dar nėra išsiųstas, kai kuriais atvejais, tai - įmanoma. Rašyk: info@uogauoga.lt

Pristatymo adreso keitimas kai kuriais atvejais įmanomas, esant reikalui nedelsk ir rašyk info@uogauoga.lt – priklausomai nuo pasirinktų kurjerių, jis gali būti apmokestinamas papildomai.

Priklauso nuo užsakymo šalies, Lietuvoje įprastai užsakymai pristatomi per 2-3 darbo dienas. Išpardavimų ir valstybinių švenčių dienomis, gali trukti ilgiau. Daugiau informacijos: https://uogauoga.lt/informacija-pirkejui/pristatymas/

Į nurodytą el. paštą atsiųsime siuntos kodą su nuoroda, kurios pagalba galima sekti užsakymą.

Parašyk mums info@uogauoga.lt, nurodyk problemą ir užsakymo numerį, viską išspręsime.

Siunčiame beveik visur, čia gal rasti kur ir visas kainas: PRISTATYMAS

NUOLAIDOS IR DOVANOS

Ne, bet turime nuolat galiojančių pasiūlymų rinkiniams, rasi čia: https://uogauoga.lt/katalogas/Ypatingi_pasiulymai/

Užsiprenumeruok mūsų Naujienlaiškį, sek mus IG ir FB.

Įvesk nuolaidos kodą pirkinių krepšelyje.

4-tame mokėjimo žingsnyje įvesk savo dovanų kupono kodą.

Atnešk 3 tuščias UOGA UOGA pakuotes ir gauk net 5 eurų nuolaidą produktams. Galioja perkant už 15 Eur ar daugiau.*
*Atgal priimame visas švarias Uoga Uoga pakuotes, išskyrus popierines. Nuolaidos nesumuojamos.

PREKYBOS VIETOS

Taip, mes eksportuojame savo produkciją į daugelį pasaulio šalių – nuo kaimynės Latvijos iki Vokietijos, Suomijos, Prancūzijos, Nyderlandų ir net tolimojo Bahreino.