Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 30 €

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Kasdien graži + dežutė

Intensyvios veido priežiūros rinkinys

Kiekis:

Rinkinys
Kaina
52 €
67 €

Perki už 60€ - 1 dovana, perki už 90€ - 2 dovanos, perki už 120€ - 3 dovanos.

Mūsų pasididžiavimas – linija su natūraliais aktyviai veikiančiais ingredientais puoselėti pavargusią, švytėjimą praradusią odą, kurioje jau pastebimi priešlaikinio senėjimo požymiai. Šiame rinkinyje suderinome tris pagrindinius linijos produktus kasdienei rutinai, visi jie turi COSMOS organic sertifikatą.

Rinkinio viduje:

Intensyviai veikiantis dieninis kremas sausai odai su hialuronu ir spanguolių ekstraktu bei ypatingaisiais fitosteroliais besirūpinančiais odos elastingumu. Už ypatingai švarią ekologišką sudėtį šis kremas buvo apdovanotos aukščiausiu įvertinimutarptautiniame kosmetikos priemonių konkurse. 

Intensyviai veikiantis naktinis kremas su hialuronu ir spanguolių ekstraktu bei ypatingaisiais fitosteroliais besirūpinančiais odos elastingumu. Tai riebesnės ir turtingesnės konsistencijos kremas subalansuotas nakčiai.

Micelinis vanduo su hailurono rūgštimi, nuvalo makiažą ir pašalina nuo odos nešvarumus. Oda lieka švari ir be tempimo ar sausumo jausmo.

Neapsigauk, linija nėra skirta tik brandžiai odai. Priemonėse esantys natūralūs anti-aging ingredientai pravers visoms, kurios jaučia, kad intensyvus gyvenimo būdas, nemiegotos naktys ir stresas palieka žymes ant veido dažniau nei norėtųsi. 

žr. produktų aprašymuose

Pirkėjų atsiliepimai

81 įvertinimai
 
2023-10-27

Puiki dovana! Mama labai džiaugėsi ❤️

 
2023-06-20

Perku ne pirmą kartą, patinka labai.

 
2023-05-25

Perku ne pirmą kartą. Labai geri kremai.

 
2023-03-30

Labai patinka, kremus jau seniai naudoju, dabar išbandžiau micelini vandenį, taip pat patinka

 
2023-03-24

Kremai tobuli, abu superiniai. Micelinis vanduo sunkiai nuvalo ir ryte paakiai dar pajuodė nuo likučių buvo. Grįžau prie senojo bioderma micelinio vandens

 
2023-03-16

Geras kremas.

 
2023-03-15

Esu išbandžiusi anksčiau- labai patiko, todėl pirkau kaip dovaną kitam žmogui.

 
2023-03-06

Tikra uoga! Dizainas, kvapai...o svarbiausia odai tiko:)

 
2023-03-03

Man tinka ir patinka. Anksčiau galvojau, kad oda graži gali būti tik su super brangiais ir ne natūraliais produktais, tačiau Uoga Uoga įtikino jog nebūtinai. P.S. labai graži dėžutė.