×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI
-25%

Kasdien graži + dežutė

Intensyvios veido priežiūros rinkinys

Kiekis:

Rinkinys
Kaina
49,95 €
66,35 €

DOVANA - veido šveitiklis su gėlių rūgštimi ir spanguolių ekstraktu, perkant už 60 €

Mūsų pasididžiavimas – linija su natūraliais aktyviai veikiančiais ingredientais puoselėti pavargusią, švytėjimą praradusią odą, kurioje jau pastebimi priešlaikinio senėjimo požymiai. Šiame rinkinyje suderinome tris pagrindinius linijos produktus kasdienei rutinai, visi jie turi COSMOS organic sertifikatą.

Rinkinio viduje:

Intensyviai veikiantis dieninis kremas sausai odai su hialuronu ir spanguolių ekstraktu bei ypatingaisiais fitosteroliais besirūpinančiais odos elastingumu. Už ypatingai švarią ekologišką sudėtį šis kremas buvo apdovanotos aukščiausiu įvertinimutarptautiniame kosmetikos priemonių konkurse. 

Intensyviai veikiantis naktinis kremas su hialuronu ir spanguolių ekstraktu bei ypatingaisiais fitosteroliais besirūpinančiais odos elastingumu. Tai riebesnės ir turtingesnės konsistencijos kremas subalansuotas nakčiai.

Micelinis vanduo su hailurono rūgštimi, nuvalo makiažą ir pašalina nuo odos nešvarumus. Oda lieka švari ir be tempimo ar sausumo jausmo.

Neapsigauk, linija nėra skirta tik brandžiai odai. Priemonėse esantys natūralūs anti-aging ingredientai pravers visoms, kurios jaučia, kad intensyvus gyvenimo būdas, nemiegotos naktys ir stresas palieka žymes ant veido dažniau nei norėtųsi. 

žr. produktų aprašymuose

Pirkėjų atsiliepimai

77 įvertinimai
 
2023-03-24

Kremai tobuli, abu superiniai. Micelinis vanduo sunkiai nuvalo ir ryte paakiai dar pajuodė nuo likučių buvo. Grįžau prie senojo bioderma micelinio vandens

Eglė
 
2023-03-16

Geras kremas.

Tamara
 
2023-03-15

Esu išbandžiusi anksčiau- labai patiko, todėl pirkau kaip dovaną kitam žmogui.

Asta
 
2023-03-06

Tikra uoga! Dizainas, kvapai...o svarbiausia odai tiko:)

Jolanta
 
2023-03-03

Man tinka ir patinka. Anksčiau galvojau, kad oda graži gali būti tik su super brangiais ir ne natūraliais produktais, tačiau Uoga Uoga įtikino jog nebūtinai. P.S. labai graži dėžutė.

Simona
 
2023-03-01

Pabandžius šitą micelinį vandenį su hialuronu, vargu ar grįšiu prie parduotuvinių!

Salomėja
 
2023-03-01

Viskas puikiai, labai patinka produktai, įpakavimai.

Greta
 
2023-02-28

Puikus rinkinys, viskas patiko.

Neringa
 
2023-02-26

Puikiai maitina odą, stangrina, neapsunkina.

Danutė