×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Kada paskutinį kartą... Tikrinaisi?

Uoga Uoga komandoje esame dviese, kurios jau ne pirmus metus atėjus pavasariui viena kitai primenam – laikas! Jau laikas tikrintis APGAMUS. Kai pradėjome apie tai kalbėtis kolegų būryje, paaiškėjo, kad daugelis turi įvairių klaidingų įsitikinimų šia tema.

Tikrintis reikia tik tada, jei atrodo kažkas įtartino

❌Mitas. Jei radai kažką įtartino, tikrintis reikia kuo skubiau, bet apskritai rekomenduojama tai daryti visiems. Ypač tiems, kurie dažnai būna saulėje, turi daugiau nei 50 apgamų arba jų giminėje buvo odos vėžio atvejų.

Pavojingi tik dideli ir ryškūs apgamai

❌ Mitas. Net ir maži, netamsūs apgamai gali būti pavojingi. Kitas mitas - tai tikėjimas, kad apgamai atsiranda tik saulės veikiamose vietose.

Geriausia tikrintis po vasaros

Ne visai... Geriausia tai daryti žiemą bei pavasarį, kai oda gauna mažiau saulės ir pokyčius galima įvertinti objektyviau.

Mes šiais metais jau pasitikrinome ir kitus pamotyvavome. Tikimės, ir tu prisijungsi.

Beje, pas gydytoją vienai iš mūsų nutiko ir smagi istorija🤭

Apžiūrinėdama apgamus gydytoja tarstelėjo: Negaliu nepagirti, kaip gerai sudrėkinta kūno oda. Šiuo metu nuo visų ateinančių tiesiog sninga sausos odos pleiskanomis...

Turbūt nereikia sakyti, kuo ta oda tepta? Jei pamiršai – mūsų kūno priežiūros priemonės visada pasiruošusios pasirūpinti ir tavo oda, jose daug vertingų aliejų ir kitų aktyvių ingredientų. O efektyvumas gyvai įvertintas ir odos gydytojos 😉