×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Stiklinė oda, o gal glazūruota spurgytė?

Stiklinė oda, o gal glazūruota spurgytė?

Žinom, kaip tai skamba... Bet ar tu girdėjai apie Glass skin, arba Glazed donut trendus? Šis blizgus lygios odos etalonas gimė P. Korėjoje ir jau kurį laiką diktuoja madas ne tik odos priežiūros pasauliui, jis dabar ir makiaže, ir net manikiūre. Kokia esmė? O gi oda atrodanti lyg stiklinė ar aplieta glajumi: lygi ir svarbiausia – ŠVYTINTI. Ir mes žinome, kaip tokią išgauti.🤓

TikTok'o džiunglės bando įtikinti, kad norint šio efekto reikia susitepti kone šešias skirtingas priemones... Visgi esminis principas: švari oda + labai rimtas drėkinimas ir būtinai su aktyviai veikiančiais drėkikliais, pvz., hialuronu.

Bingo! Mūsų gilaus drėkinimo linija yra būtent apie tai pagerintą odos drėgmės lygį ir ilgalaikį poveikį. Mes tam naudojame dviejų molekulinių dydžių hialuroną, cidonijų ekstraktą ir beta-gliukanus. Turim ir trijų žingsnių rinkinį už geresnę kainą.

…o TĄ BLIZGESĮ lyg glajaus užtvirtinti padės mūsų bestseler'is Comet Tail. Ši švytėjimo suteikianti makiažo bazė su hialuronu yra kultinis mūsų produktas.