×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Pasaulis tikrai eina iš proto... Ar prisijungsi?

Kad mes, natūralios kosmetikos kūrėjai ir fanai, jau kurį laiką įtariai žiūrime į sintetinius dezodorantus – nenustebinsime. Šiandien nenorime kapstytis po įvarius tyrimus apie galimus susirgimus dėl sintetinių dezodorantų, geriau pateiksime paprasčiausią argumentą, kuriuo kasdien remiamės patys.

Sintetiniai dezodorantai kemša prakaito liaukas, nes toks jų veikimo principas. Jei pasikliausime reklamomis – jie gali sustabdyti prakaitavimą parai, o kiti gali ir 72 val. Mums atrodo, kad viskas kas turi iš mūsų organizmo pasišalinti, turi tai padaryti ir mes visai nenorime to užkonservuoti viduje.

Panašu, kad apie tai susimąsto vis daugiau žmonių, nes kosmetikos kūrėjai vienas po kito ima kurti natūralius dezodorantus. Parodose nuo Niumbergo iki Londono matome kūrėjus, vis bandančius kažką išrasti dezodorantų pasaulyje: tepami pirštais, išstumiami, išsukami, sumaišomi su papildymais ir be jų. Įdomu tai, kad pastaraisiais metais net ir didžiuliai makiažo kosmetikos prekės ženklai šalia akių pieštukų ir lūpų blizgių pradėjo kurti švarios sudėties priemones kovai su prakaitu... Pasauliui tikrai parūpo, ką tam pasitelkiame.

Saviškį dezodorantą esame sukūrę jau senokai, o daugybė jūsų puikių komentarų ir asmeninė patirtis leidžia teigti, kad jis yra ne tik natūralus, bet ir tikrai veikia – būtent efektyvumas dažnu atveju yra didžiausias iššūkis kūrėjams.

Kaip jis veikia? Natūralūs dezodorantai sugeria drėgmę, neleidžia daugintis bakterijoms ant odos ir neutralizuoja kvapą IŠORĖJE. Pastaraisiais metais žengėme dar labiau į priekį, ne tik patobulinome formulę ir kvapą, bet ir pakeitėme pakuotę į tvaresnę. Čia susidūrėme su nesklandumais, kai kuriems iš jūsų išstumti dezodorantus buvo sudėtinga.

Mes jus GIRDIME VISADA, todėl pakuotę patobulinome, o tiems, kas skundėsi – prekę pakeitėme. Dabar dezodorantas puikiai išsistumia, švelniai dengiasi ant odos ir svarbiausia – vis dar puikiai apsaugo.

Ar jis tepa drabužius? Kartais tepa tamsius, bet atvirai sakant, o kas jų netepa? Jei paskirstysite dezodorantą ranka, ši galima problema sumažės iki minimumo.