×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Birios pudros šepetėlis

Taip pat tinka kontūravimui ir skaistalų dengimui
 

Nuostabus šepetukas! Tolygiai ir labai natūraliai paskirsto pudrą ant veido. Būna kartais,kad tiesiog su tuo šepetėlių perbraukiu per veidą,kad pasidaryti mini masažą :)

Julija
Talpa:
1 vnt.
12,95 €

„Uoga Uoga“ pudros šepetėlis taps geriausiu padėjėju, norint lygiai padengti veidą biria mineraline pudra. Jis platus, todėl labai patogus naudoti. Šepetėlis pagamintas iš sintetinio pluošto šerelių, taigi jį gaminant nenukentėjo nė vienas gyvūnas! Sintetiniai šepetėlio šereliai yra atsparesni bakterijoms ir nešvarumams. Nepamiršk, kad šepetėlis tarnaus ilgiau, jei bus periodiškai plaunamas su muilu arba šampūnu.

Džiaukitės gražesne ir lygesne veido oda!

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (46)
 

Sveiki, Laura, labai atsiprašome už šį broką. Šepetėlį tikrai pakeisime, susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl pakeitimo.

Uoga Uoga
 

Šepetėlis patiko, malonus veidui, gerai paskirsto pudrą, tik geri atsiliepimai. Tačiau šepetėlio kotas judantis, dažantis nepatogu, atrodo jog tuoj viskas atsiklijuos, nekokybiškai.

Laura
 

Labai dailiai ir tolygiai dengia mineralinę pudrą. Man buvo atradimas!

Virginija
 

Tobulas

Ignė
 

Puikus šepetėlis puikiai pudrai

Kristina Valaitienė
 

Gerai apžiūrėjus šepetėlį suprasi, kad jis tau tarnaus ilgai. Įsigyjau iš karto du vnt. Naudoju skaistalams ir lengvam veido konturavimui :) Biriai pudrui šepetėlis šiek tiek per standus. Norėrusi ilgesnių ir ne taip standžiai surištų šerelių. Na bet kokiu atveju, produktas šaunus, o jo panaudojimo būdas pagal įpročius :)

Eigintė
 

Tikrai esu labai nustebinta šepetėlio kokybe. Visad pirkdavau tik gerų firmų šepetėlius, bet šis lietuviškas (!!! - man dėl to labai smagu), pranoko visus lūkesčius. Net mano 1,4 m. mažylis mėgsta, kai jam su juo nosytę pakutenu - labai švelnus, nemėto šerelių :)

Ieva
 

Tikrai nuoširdžiai nustebino šepetėlio kokybė ir švelnumas. Visada naudodavau tik gerų firmų šepetėlius, bet šis lietuviškas (!!! - man dėl to labai smagu), pranoko visus lūkesčius. Net mano 1,4 metų mažylis mėgsta, kai jam su juo nosytę pakutenu :))

Ieva
 

Puikus šepetėlis. Švelnus, bet pakankamai tvirtas. Puikiai padengia ir išlygina.

Akvilė