MINERALINĖ KOSMETIKA / VEIDUI / Šešėlių žaismas

Šešėlių žaismas
Šešėlių žaismas

100% Natūrali veido kontūravimo pudra

Šešėliai šešėliai šešėliai – jie žaidžia ant tavo veido, pabrėždami iškiliausias ir gražiausias jo vietas! O ką daryti, jei nežaidžia? Imti gerą, natūralią bei kokybišką kontūravimo pudrą ir šiek tiek jiems padėti.

Mūsiškė sukurta taip, kad matiškai, tiksliai ir be dryžių padėtų pašešėliuoti reikiamas veido vietas. Mes juk žinome, kad tavo puikūs veido bruožai, bet sutik – gero apšvietimo su savim visur nepasiimsi. O šiek tiek lengvais mostais pašešėliavusi skruostikaulių liniją, pagilinusi vokus, dar šen bei ten lengvai patamsinusi, tu tik pabrėši tai, ką tau davė gamta!

Moterys sako, kad su mūsų kontūravimo pudra pasiseka ir nelabai patyrusioms dailininkėms. Svarbu – pakabinus pudros, jos perteklių nukratyti į pudros dangtelį ir pradėti švelniais potėpiais, kitaip tariant – nepersistengti. Ir dar – ši pudra naudojasi labai taupiai, nepasisekė mums, bet pasisekė tau!

Vos nepamiršom – juk ten, kur šešėliai, turi būti bent truputis šviesos, kad jie susidarytų. Tad atkreipk dėmesį ir į mūsų švytėjimo suteikiančią pudrą „Šviesos žaismas“. Kad tai ką sakome yra tiesa, galima įsitikinti paskaičius apačioje esančius mūsų klienčių atsiliepimus!

15,95 EUR

Talpa: 

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

Galiojimas: 5 metai / atidarius sunaudoti per 24 mėnesius

KAIP NAUDOTI

Įpilkite pudros į dangtelį, nedidelį kiekį pakabinkite specialiu šepetėliu. Perteklių nukratykite atgal į dangtelį. Lengvais judesiais tepkite produktą ant vietų, kurias norite patamsinti: po skruostikauliu, žandikauliu, ties plaukų augimo linija.

SUDĖTIS

INGREDIENTS: Mica (žėrutis), Zinc Oxide (cinko oksidas), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Amber Powder (gintaro pudra), Kaolin (baltasis molis), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499. 100 % natūralios kilmės.

Atsiliepimai

Aistė V on 2020-04-09

Labai patinka ši kontūravimo pudra!

Juta on 2020-02-21

Pati geriausia kontūravimo pudra, kokią esu turėjus.

Agnė on 2020-02-12

Labai puiki pudra. Perku jau antrą kartą! Nesausina odos, veidukas atrodo įgavęs lengvą įdegį!
Pudros užtenka tikrai ilgam!

Uoga Uoga on 2020-02-11

Sveiki, Julija, siūlome pasukti pakuotės tarpinę, kad užsidarytų skylutės. Taip produktas neturėtų byrėti :)

Julija on 2020-01-25

Nuostabi pudra, nekemša porų, gražiai pasidengia, išsilaiko visą dieną, 4 žvaigždutės dėl pakuotės, nepatogu transportuoti, nes jeigu pakuotė nėra laikoma visada vertikalioje padėtyje visa pudra sukrenta į dangtelį

Rasa on 2019-11-26

Esu labai patenkinta, nepalieka dūžių, gerai pasiskirsto.

Kristina on 2019-10-24

Maloni konsistensija, gana lengva uždėti tiek, kasd nebūtų per daug. Spalva tinka ir labai šviesiai odai, tik reikia naudoti labai po truputį :)

Reda on 2019-09-19

Išties labai patiko. Nors nesu itin patyrusi, su šia kontūravimo pudra sugebėjau gražiai pasidažyti ir jaustis puikiai.

Evelina on 2019-09-19

Puiki konsistencija - pudra tikrai smulki, lengvai skirstoma ir nepalieka dryžių. Spalva taip pat atrodo labai natūraliai, ne per tamsi, nors esu blyškios odos.

Uoga Uoga on 2019-08-13

Sveiki, Indre, deja kol kas mūsų el.parduotuvėje nėra galimybės pamatyti šio produkto spalvos. Maloniai kviečiame apsilankyti "Uoga Uoga" parduotuvėse bei salelėse :)

Indrė on 2019-08-10

Sveiki kaip galėčiau pamatyti jos spalva?

Parašykite savo atsiliepimą !

Parašykite savo atsiliepimą

Šešėlių žaismas

Šešėlių žaismas

100% Natūrali veido kontūravimo pudra

* Privalomi laukai

Prisijungti

Slaptažodžio priminimas

Esi naujas klientas? Galėsi užsiregistruoti,
atsiskaitydama(-as) už prekes.

Pamiršai savo slaptažodį?

Nesirūpink, mes tau atsiųsime naują.
Tik įvesk savo el. pašto adresą žemiau:

Atgal į prisijungimo langą
YAY! ADDED TO BASKET
Meniu
Paskyra
Paieška