MINERALINĖ KOSMETIKA / VEIDUI / Pliažo nuotaika

Pliažo nuotaika
Pliažo nuotaika

100% Natūrali bronzinė pudra / skaistalai

Bronzinę pudrą sukūrėme įdegusios odos grožiui ir spindesiui pabrėžti ir, be abejo, atostogų jausmui ilgiau išlaikyti...

Pudra tarnauja, kaip tradicinis „bronzantas“, skirtumas tik tas (bet jis labai svarbus!), kad mūsų bronzinė pudra yra 100 proc. natūrali, o jos suteikiamas efektas neturi neigiamo poveikio jūsų odai. Pudros natūralumas patvirtintas „Cosmos Natural“ sertifikatu.

„Pliažo nuotaika“ gali būti naudojama ir įdegusio veido lengvam modeliavimui, bet šiam tikslui mes turime kitą produktą - „Šešėlių žaismas“.

O štai „Pliažo nuotaiką“ rekomenduotume naudoti brūkštelint įdegusios kaktos šonuose, palei plaukų augimo liniją, taip pat ant įrudusių skruostų ir šiek tiek ant žaviai įdegusio smakro šonų.

15,95 EUR

Talpa: 

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

Galiojimas: 5 metai / atidarius sunaudoti per 24 mėnesius

KAIP NAUDOTI

Įpilkite pudros į dangtelį, nedidelį kiekį pakabinkite specialiu šepetėliu. Perteklių nukratykite atgal į dangtelį. Lengvais judesiais tepkite bronzantą ant tų veido vietų, kurias natūraliai paliečia saulė: skruostai, kakta, plaukų linija, nosis. 

SUDĖTIS

INGREDIENTS: Mica (žėrutis), Zinc Oxide (cinko oksidas), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Amber Powder (gintaro pudra), Kaolin (baltasis molis), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), +/- Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499. 100 % natūralios kilmės.

Atsiliepimai

Kamilė on 2020-01-20

Pudrą naudoju jau beveik mėnesį, gal nėra labai taktiška susidaryti nuomonę, kai ne iki galo išnaudota, BET... aš galiu drąsiai teigti, tai yra atradimas, lengvos tekstūros, puikiai ir natūraliai dengiasi, nesudaro kaukės efekto. Ir jau spėjau nusipirkti mineralinę pudrą ir rekomenduoti kelioms draugėms. Ačiū UogaUoga už jūsų kokybišką kosmetiką!

Rita on 2019-10-24

Puikus produktas. Švelniai žėri, yra šiltos spalvos. Dengiasi nuostabiai, produkto reikia nedaug. Esu patenkinta. Manau, kažkada kartosiu.

Parašykite savo atsiliepimą !

Parašykite savo atsiliepimą

Pliažo nuotaika

Pliažo nuotaika

100% Natūrali bronzinė pudra / skaistalai

* Privalomi laukai

Prisijungti

Slaptažodžio priminimas

Esi naujas klientas? Galėsi užsiregistruoti,
atsiskaitydama(-as) už prekes.

Pamiršai savo slaptažodį?

Nesirūpink, mes tau atsiųsime naują.
Tik įvesk savo el. pašto adresą žemiau:

Atgal į prisijungimo langą
YAY! ADDED TO BASKET
Meniu
Paskyra
Paieška