MINERALINĖ KOSMETIKA / VEIDUI / Šviesos žaismas

Šviesos žaismas
100% žavinga 100% natūrali

100% Natūrali švytėjimo suteikianti pudra

Sukurk švytintį įvaizdį, paryškinant iškiliausias veido vietas, su šia gražaus šampaninio atspalvio švytėjimo suteikiančia pudra. Jokių stambių blizgučių, tik švelnus perlamutras, kuris itin natūraliai pagyvins tavo makiažą. Naudojant kartu su tamsesne kontūravimo pudra „Šešėlių žaismas“, tau puikiai pavyks kontūruoti veidą. Taip pat šią pudrą gali naudoti ir kaip akių šešėlį. Kaip ir visos mūsų mineralinės pudros, šis produktas yra 100% natūralus. Spindesį išgavom, naudojant natūralų žėrutį, o spalvą sukūrėm iš mineralinių pigmentų, taigi ją gali naudoti drąsiai! Be to, ši pudra yra praturtinta tikru Baltijos jūros gintaru, kuris pasižymi atibakterinėmis savybėmis.

15,95 EUR

Talpa: 

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

Galiojimas: 5 metai / atidarius sunaudoti per 24 mėnesius

KAIP NAUDOTI

Įpilkite pudros į dangtelį, nedidelį kiekį pakabinkite specialiu šepetėliu. Perteklių nukratykite atgal į dangtelį. Lengvais judesiais tepkite produktą ant iškiliausių veido vietų, kurioms norite suteikti švytėjimo: ant viršutinės skruostų dalies, po antakiu, ties akių kampučiais, ant iškiliausių kaktos vietų, nosies, virš viršutinės lūpos.

SUDĖTIS

INGREDIENTS: Mica (žėrutis), Titanium Dioxide (titano dioxidas), Amber Powder (gintaro pudra), +/- Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499. 100 % natūralios kilmės.

Atsiliepimai

Simona on 2019-08-19

Nerealus produktas, džiaugiuosi, kad nusipirkau. Šaunuolės, Uogos ;)

Uoga Uoga on 2019-06-06

Sveiki, Dovile, taip mes perkame šį ingredientą tik iš patikimų tiekėjų, kurie nenaudoja vaikų darbo jėgos ir jis gautas pagal sąžiningos prekybos principus. Turime ir tai patvirtinančius dokumentus. Be to, pudra sertifikuota Cosmos Natural sertifikatu, kuris atsižvelgia į etikos aspektus, susijusius su ingredientų tiekimu.

Dovilė on 2019-06-01

Sveiki, ar ingredientas Mica yra gautas pagal sąžiningos prekybos principus?

Parašykite savo atsiliepimą !

Parašykite savo atsiliepimą

Šviesos žaismas

Šviesos žaismas

100% Natūrali švytėjimo suteikianti pudra

* Privalomi laukai

Prisijungti

Slaptažodžio priminimas

Esi naujas klientas? Galėsi užsiregistruoti,
atsiskaitydama(-as) už prekes.

Pamiršai savo slaptažodį?

Nesirūpink, mes tau atsiųsime naują.
Tik įvesk savo el. pašto adresą žemiau:

Atgal į prisijungimo langą
YAY! ADDED TO BASKET
Meniu
Paskyra
Paieška