×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

2021 vasaros tendencijos antakiams

2021 vasaros tendencijos antakiams

Kam tik neturėjo įtakos pandemija – nuo valgymo įpročių iki socializacijos būdų, pasikeitė kone viskas. Ir kad ir kaip neįtikėtinai skambėtų, pasaulinis karantinas padiktavo net grožio tendencijas. Vienos jų – tendencijos antakiams, kurias, pasirinkus tinkamas priemones, lengva atkartoti ir namuose.

Natūralūs antakiai ir jų ikonos

Neįtikėtinai ilga žiema ir jos metu praleistas laikas namuose reiškia tai, kad turėjome visą pasaulio laiką auginti plaukams, nagams ir net antakiams. Taip natūraliai susiformavo ir pirmoji grožio profesionalų išskiriama tendencija antakiams – natūralumas. Iš mados niekur nesitraukia tankūs bei platūs antakiai. Tokio silueto antakių ambasadorėmis laikomos jaunosios kartos Holivudo žvaigždės, tarp kurių – filme „Žmogus Voras“ išgarsėjusi Zendaya, „Netflix“ serialų „Karalienės gambitas“ bei „Emilija Paryžiuje“ pagrindinės žvaigždės Anya Taylor-Joy ir Lily Collins. Natūralūs antakiai nereiškia, jog jie turėtų būti netvarkingi. Visi pasauliniai grožio ekspertai vieningai teigia, jog nors ir svarbu antakių tankumas ir natūralumas, jie neturėtų styroti į visas puses. Norint sukurti tvarkingą vešlių antakių formą galima pasitelkti paprasčiausią kietą muilą ir manikiūro žirklutes: užtvirtindami muilu, antakius pirmiausia sušukuokite jų augimo kryptimi, o tuomet netvarkingai styrančius plaukelius sutvarkykite žirklutėmis. Taip antakiai atrodys natūraliai, tankiai, tačiau bus tvarkingi ir lengviau formuojami.

90-ųjų tendencijos grįžta

Kitame tendencijų spektro gale – 90-uosius primenantys siauri antakiai. Nors vyresnei kartai prisiminimai apie plonus kaip siūlai antakius vis dar kelia siaubą, jie po truputį grįžta į madą.

Šios antakių mados sugrįžimas pirmiausia prognozuojamas dėl išraiškingos formos. Pakelta uodegėlė vizualiai pakelia ir akies voką, tad akys atrodo išraiškingesnės – būtent dėl to siluetas taip išpopuliarėjo pandemijos metu, kuomet veidus nuolat dengia apsauginės veido kaukės.

Norint pasivyti 90-ųjų antakių madas, pirmiausia rekomenduojama pincetu pašalinti antakių plaukelius, kad būtų suformuota lenktos formos „uodegėlė“. Įkvėpimo formai paieškoti galima ir mados žurnaluose: tokių antakių ambasadorėmis jau tapo amerikiečių modelis Bella Hadid ir Millie Bobby Brown – jaunosios kartos aktorė, išpopuliarėjusi seriale „Keisti dalykai“.

Savotiška 90-ųjų tendencijos atmaina laikomi ir „geolift“ antakiai, jungiantys siaurų ir plačių antakių madas. Tai toks antakių sušukavimas, kuomet antakiai yra tankūs ir purūs ties jų pradžia, tačiau turi išriestą formą ir siaurėjančią pabaigą.

 

Visi antakių pomadų atspalviai yra išgauti iš natūralių mineralų, todėl nedirgina odos ir tinka net jautrios odos savininkėms. Priemonės taip pat yra prisotintos ricinų aliejumi, tad papildomai pamaitina antakių odą ir plaukelius.

Tiek kuriant tankių antakių efektą, tiek formuojant 90-uosius primenančius antakius, pomadą rekomenduojama dengti aštresnio kirtimo šepetėliu. Būtent toks šepetėlis geriau pasiekia odą tarp plaukelių. Makiažui užbaigti praverčia ir spiralinės šukutės, kuriomis sušukuojami antakių plaukeliai. Dengiant odą pomada, rekomenduojama pradėti nuo lengvų potėpių pagal plauko augimo kryptį. Bandant atkartoti abejas šių metų tendencijas, antakių pradžią geriau palikti natūralesnę, vos užpildytą, o daugiau priemonės naudoti antakio „uodegėlėje“ – taip galima sukurti išraiškingo žvilgsnio efektą.

Mokantis formuoti antakius, geriausia pradėti nuo trijų taškų pasižymėjimo. Pirmiausia, mintyse nubrėžkite statmeną liniją nuo išorinės nosies linijos į viršų – šiai linijai susijungus su antakio pradžia, pasižymėkite tašką. Tai bus antakio pradžia. Antroji linija – įstrižai nuo lūpų kampučio link išorinio akies kampo ir antakio krašto. Šiai linijai pasiekus antakio kraštą, pasižymėkite antrąjį tašką – čia bus antakio pabaiga. Galiausiai, paskutinę įsivaizduojamą liniją statmenai į viršų pieškite tarp išorinio akies kampo ir akies rainelės – šiai linijai pasiekus viršutinę antakio dalį, rekomenduojama pasižymėti trečią tašką. Tai bus aukščiausia antakio vieta.

Kosmetika antakiams – gražinimuisi namuose

Nesvarbu, kuri tendencija atrodo patrauklesnė, abi jas gana lengvai galima adaptuoti savo kasdienėje makiažo rutinoje. Svarbiausia žinoti, kokias kosmetikos priemones pasirinkti.

Kone populiariausia kosmetikos priemonė šiuo metu – kreminė antakių pomada. Ši priemonė apjungia dvi iki šiol dažniausiai naudotas antakių priemones: šešėlį ir pieštuką. Sudėtyje turinti vaško, antakių pomada be papildomų pastangų leidžia ne tik užpildyti antakius, sukuriant tankumo efektą, bet ir nubrėžti jų formą. Šios antakius formuojančios priemonės sudėtyje taip pat yra vaško, tad priemonė gali būti naudojama ir fiksavimui: dažant plaukelius, pomada padeda juos stabilizuoti toje pozicijoje, kurioje norime juos matyti. Galiausiai, pomada nenubėga, nenubyra, nesiteplioja ir tankių antakių efektą sukuria visai dienai.

Renkantis antakių pomadą, rekomenduojama pradėti nuo jos spalvos. Veganiškos ir COSMOS Natural sertifikatu sertifikuotos mūsų antakių pomados yra sukurtos trijų atspalvių. Plonesnių ir retesnių antakių savininkėms rekomenduojama rinktis pomadą, atspalviu šviesesnę už antakių spalvą – taip suformuoti antakiai atrodys natūraliai užpildyti.

Nereikia išsigąsti asimetriškų antakių. Visų mūsų veidai yra skirtingi ir bent šiek tiek asimetriški. Antakių asimetriją galima lengvai pataisyti antakių priemonėmis, pavyzdžiui, ta pačia pomada. Ten, kur plaukelių trūksta labiausiai, rekomenduojama naudoti kiek daugiau priemonės arba ją sluoksniuoti, o ten, kur plaukelių pakankamai, priemonės pakaks ir mažiau.

Natūralių antakių puoselėjimui – antakių serumas

Lengviausiai formuojami antakiai – sveiki antakiai. Sveikiems ir lankstiems antakiams nereikia nei laminavimo, nei įmantrių formavimo priemonių: tokie antakiai dažniausiai yra lengvai formuojami ir paklusnūs savaime.

Norint sustiprinti antakių plaukelius, geriausia pasitelkti drėkinančias ir maitinančias antakių priemones. Viena populiariausių prekių „Uoga Uoga“ asortimente – antakių serumas, pavadinimu „Burtų lazdelė“. Šią priemonę praturtinome ricinos ir argano aliejais, vitaminu E ir spanguolių ekstraktu, tad ji padeda užauginti stiprius ir vešlius antakius. Serumas gali būti naudojamas ne tik antakiams, bet kaip ir blakstienų serumas: taip paspartinsite blakstienų augimą.