Nemokamas pristatymas Lietuvoje, perkant už 15€ ir daugiau

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Žvaigždžių dėžutė

Nr. 740
Natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru
 

Naudoju kaip švytėjimo suteikiančią priemonę - labai patinka! Užtenka vos kelių dulkelių pagyvinti veidą.

Damilė
Talpa:
1 g
8,95 €
Galiojimas: 5 metai / atidarius sunaudoti per 12 mėnesių

Tai pirmi natūralūs mineraliniai akių šešėliai, pagaminti Lietuvoje! Kruopščiai derinusios ir rinkusios spalvas sukūrėme nuostabią dvidešimties atspalvių paletę – nuo pačių šviesiausių, pastelinių iki tamsesnių violetinių, žemės tonų, įskaitant juodą bei šventinius sidabrinį ir auksinį.

Šie birūs akių šešėliai yra švelnūs Tavo akių odai, lengvai ir tolygiai dengia akių vokus, gerai pasiskirsto ir išlieka. Tiesa, kad šešėliai dar geriau laikytųsi patariame prieš tepant juos akių vokus padengti šešėlių pagrindu.

Šie akių šešėliai pagaminti iš natūralių žemėje glūdinčių mineralų. Be to, jų sudėtyje yra iš jūros ir saulės išskirtinių savybių įgavusio gintaro, kuris „Uoga Uoga“ šešėlius padaro išskirtinius! 

*Nuotraukose bei paletėje matomų gaminių atspalviai gali kiek skirtis dėl techninių ekranų parametrų.

Kaip naudoti

Laikyti sausoje vietoje.

Sudėtis

Mica (žėrutis), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Amber Powder (gintaras), +/- Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499. 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 4.8 (4)
 

Tinka naudoti kaip švytėjimo suteikiančią priemonę.

Modesta
 

Nuostabiai zerintys seseliai! Mano mylimiausi! Tai privalai tureti savo kosmetinej! *(komentaras perkeltas iš ankstesnės internetinio puslapio versijos)

Edita
 

Nuostabiai zerintys seseliai! Mano mylimiausi! Aciu jums! *(komentaras perkeltas iš ankstesnės internetinio puslapio versijos)

Edita