Nemokamas pristatymas perkant už 20eur ir daugiau

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Vaikų mylimiausias

Vaikiškas rinkinys
Nauja! -28%
Talpa:
1 vnt
14,95 €
20,80 €

Į šį rinkinį telpa trys raktiniai žodžiai – MAUDYKIS, MĖGAUKIS, MARGINKIS. Jame suderinome mėgstamiausius mažylių produktus, kartu su nuostabiomis „Nieko Rimto“ tatuiruotėmis ir dar pritaikėme specialią kainą!

Kuo šis rinkinys ypatingas:

  • Stebuklingos putos – pili žalią, pasidaro balta
  • Naudojami prausikliai itin švelnūs
  • Visos priemonės praturtintos natūraliais aliejais
  • Kvepia švelniai ir vaikiškai
  • Lūpų balzamas minkština ir puoselėja net labai sausas lūpas
  • Originalios ir gražios tatuiruotės
  • Speciali mažesnė kaina

Šio rinkinio smagumas – maudynės! Nesvarbu, ar prieš tai, kai kūną išmargini smagiomis tatuiruotėmis, ar po to... Apelsinų kvapo „Kibiras debesų“ pripildys vonią putų, kurių pagrindas švelnūs, natūralios kilmės prausikliai. O kad odelė jaustųsi dar komfortiškiau, putose yra alyvuogių aliejaus bei ypatingo drėkiklio – alavijų ekstrakto. Žalia spalva taip pat natūrali, jokių dirbtinių ar sintetinių dažiklių bei kvapiklių čia nėra, spalva sukurta mineralų pagalba. Atkreipkite mažylio dėmesį, kad pilate žalią, o putos tampa baltos. Magija, ne kitaip!

„Vėžliukas Koko“ tiks ne tik kūnui, bet ir mažylių plaukučiams. Priemonę papildėme vertingais kokosų ir migdolų aliejais, taip pat odą raminamai veikiančiu šaltalankių aliejumi. Nors atrodo, kad vasarą oda reikia rūpintis mažiau, visgi mažųjų oda nuo vandens ir smėlio vonių dažnai sausėja ir jautrėja.

Lūpų balzamas „Geraširdis piratas“ mūsų populiariausia klasika. Visiškai saugi sudėtis – galite nebijoti, kad mažylis netyčia jo suvalgys. O taip pat būkite tikri, kad balzamas pasirūpins suskeldėjusiomis ar šerpetojančiomis lūpomis, taip nutinka ne tik žiemą, o ir visus metus.

Smagios leidyklos „Nieko Rimto“ tatuiruotės tikrai patiks kiekvienam svajojančiam pasimarginti savo kūną smagiais piešiniais. Šiame rinkinyje rasite vieną tatuiruočių pakuotę!

DĖMESIO! Tatuiruotės gali skirtis nuo parodytų nuotraukoje. Mes turime kelias jų versijas, pasirinkti galimybės nėra, bet tai – nebėda, nes visos labai gražios!

Sudėtis

žr. produktų aprašymuose

Pirkėjų atsiliepimai