×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Tikras auksas

Riboto leidimo grožio dėžutė (IŠPARDUOTA)
Vnt:
1
0 €
Šiuo metu neturime

Tu iš karto pajusi šios dėžutės svorį, nes joje sudėjome savo „auksinius“ produktus – Tarptautinių konkursų medalininkus, įvertintus už sudėties švarumą, funkcionalumą, tvarumą ir efektą! Visų apdovanotų į vieną dėžutę nesutalpinome, atrinkome skirtingų kategorijų grynuolius ir suteikėme jiems net - 47% nuolaidą. Maža to, kiekvienoje dėžutėje rasi išskirtinę dovaną, tai specialiai mūsų pergalėms atšvęsti sukurta, originali sagė – ženklelis!

Viduje:

Intensyvios linijos kremas sausai odai nepamainomas tada, kai odai reikia stangrinimo, elastingumo, gero ir efektyvaus maitinimo. Unikali formulė su augalinės kilmės hialuronu ir fitosteroliais produktui pelnė absoliutaus laimėtojo titulą konkurse „Free From Skincare Awards 2020”.

„Šviesos žaismas“ – 100% natūrali mineralinė švytėjimo suteikianti pudra. Šioje dėžutėje ji jau naujoje išskirtinėje stiklo pakuotėje. Produktas pelnė „Beauty Bible awards 2021” auksą bei „The Green Parent Natural beauty awards 2020” bronzą.

„Saulės sultys“ – ekologiškas aliejus kūnui su šaltalankių ir apelsinų aliejais. Nuostabaus saldaus apelsinų kvapo ir puikiausių aliejų – sezamų, arganų, simondsijų, šaltalankių derinys, nepaprastai minkština, švelnina ir giliai maitina odą. Konkurse „Beauty Bible awards 2021” laimėjo bronzą.

„Burtų lazdelė“ – natūralus serumas antakiams ir blakstienoms su ricinų ir spanguolių aliejais, jis toks mylimas mūsų klienčių, kad vos spėjam gaminti... Konkursuose yra gavęs net du apdovanojimus – auksą „Global Green Beauty Awards 2021” ir bronzą „Free From Skincare Awards 2020”.

„Geraširdis piratas“ – natūralus lūpų balzamas su šaltalankiais. Šis produktas neturi tarptautinio aukso, bet jį labai norėjome įdėti, kaip mūsų asortimento veteraną ir Lietuvos mamų numylėtinį, kurios savo laiškuose ir žinutėse kabina auksą šiam balzamui kasmet, jau kone dešimtmetį.

DOVANA – šakotis! Taip, perskaitei gerai. Norėjom su tavim atšvęsti šią ypatingą dėžutę ir savo laimėjimus, o kokia šventė be lietuviško simbolio – Šakočio? Žinojai, kad jis simbolizuoja saulę? Mums jis simbolizuoja smagų procesą, kai drauge laužai jo saldžias šakas ir daliniesi maloniomis akimirkomis. Jis papuoš bet kurį tavo „outfit‘ą” savo smagia forma ir madingu aukso spindesiu, o mes tave susitikę žinosim, tu – iš mūsų tarpo!

Jau banalu kartoti, bet dėžutė riboto leidimo – norėtume auksu apipilti visus, bet pavyks tik greičiausius!

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (17)
 

Tai jau ketvirtoji grožio dėžutė mano namuose. Šią pirkau ne pati, be užuolankų paprašiau vyro padovanoti gimtadienio proga. Na, neprašovė vyras su dovana, sakyčiau labai geras pasirinkimas. Puikūs produktai, nuostabus įpakavimas ir dovanėlė! Jau daug metų renkuosi uogauoga. Kodėl? Nes Gražiausia jaučiuosi kai esu Mylima, o uogauoga moka mylėti. Linkėjimai Visam kolektyvui!

Voverytė
 

Nuostabi dovana sau artėjančių švenčių proga!

Inga
 

Į naują gaminį, kurio niekada nenaudojau visada žiūriu su atsargumu. Jūsų produkcija man labai patiko išvaizda, kvapas, supakavimas ir požiūris į klientą. O kokybė atitinka aukščiausios lentynos reikalavimus.Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad lietuviai sukuria tokius prabanga dvelkiančius produktus.

Laura
 

Dėl šitos dėžutės susigundžiau pabandyti jūsù linijà. Pirmas kartas:)

Vesta
 

Sakocio zenkliukas viso rinkinio vinis, aciu,kad kurybiskai stebinate.

Egle
 

Bus Kalėdų dovana.

Jūratė
 

Labai patiko dėžutė, jos įpakavimas ir žinoma turinys. Pirkau pamėginimui, ar tiktų kaip dovana. Mano atsakymas, o Taip. Džiaugčiausi tokią dovaną gavus, o ir dovanoti tikrai smagu.

Zita
 

Puikūs produktai! Įsigyti pirmą, bet tikrai ne paskutinį kartą :)

Kriste
 

Puikus rinkinys

Aušra