×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Tik vienas gurkšnis

Nr. 724
Natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru + DOVANA šepetėlis
 

Labai pigmentuota, ganėtinai ilgai išsilaiko. Labai graži spalva.

Modesta
Talpa:
1 g
9,95 €

Tai pirmi natūralūs mineraliniai akių šešėliai, pagaminti Lietuvoje! Kruopščiai derinusios ir rinkusios spalvas sukūrėme nuostabią dvidešimties atspalvių paletę – nuo pačių šviesiausių, pastelinių iki tamsesnių violetinių, žemės tonų, įskaitant juodą bei šventinius sidabrinį ir auksinį.

Šie birūs akių šešėliai yra švelnūs Tavo akių odai, lengvai ir tolygiai dengia akių vokus, gerai pasiskirsto ir išlieka. Tiesa, kad šešėliai dar geriau laikytųsi patariame prieš tepant juos akių vokus padengti šešėlių pagrindu.

Šie akių šešėliai pagaminti iš natūralių žemėje glūdinčių mineralų. Be to, jų sudėtyje yra iš jūros ir saulės išskirtinių savybių įgavusio gintaro, kuris „Uoga Uoga“ šešėlius padaro išskirtinius!

Perkant šį produktą – dovanų gausite akies linkio šepetėlį. Dovaną pridėsime kiekvienam perkančiam.

*Nuotraukose bei paletėje matomų gaminių atspalviai gali kiek skirtis dėl techninių ekranų parametrų.

Kaip naudoti

Laikyti sausoje vietoje.

Sudėtis

Mica (žėrutis), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Zinc Oxide (cinko oksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Kaolin (baltasis molis), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), Amber Powder (gintaras), +/- Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines (ultramarinas): CI 77007. 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (3)
 

Šie šešėliai buvo dovana iš "Uoga Uoga" ir iš pradžių nusivyliau spalva, nes pakuotėje ji atrodo savotiškai, tokia agresyvi tamsiai raudona. Realybėje viskas kitaip ir ant vokų atrodo tikrai natūraliai (kaip klasikinė šviesiai ruda), kai panaudoji visai nedaug. Aišku, galima išgauti ir tą agresyvesnę spalvą, jei norite ryškesnio įvaizdžio. Dengiasi gerai, atrodo puikiai ir labai malonu žinoti, kad sudėtis yra natūrali. Gal norėčiau, kad laikytųsi kiek ilgiau, bet kadangu turiu riebią odą ši problema iškyla beveik su visais produktais, taigi jokių priekaištų neturiu, puikus produktas!

Margarita
 

Ši spalva man labai patinka, nors ir retai ją naudoju. Gal labiau tiktų mėlynakėms ar žaliaakėms, bet aš vis vien ją naudoju :) stipriai pigmentuota ir ilgai užtenka.

Marija