×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Susivėlęs meškinas

Tamsiai šokoladinė, matinė, nr. 715
Natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru + DOVANA šepetėlis
 

Kai tik noris būt gražiai, antakius nuspalvoja "susivėlę meškinai" :) Mėgiamiausia spalva ir mėgiamiausias būdas lengvai paryškinti antakius.

Vita Diškevičiūtė
Talpa:
1 g
9,95 €

Tai pirmi natūralūs mineraliniai akių šešėliai, pagaminti Lietuvoje! Kruopščiai derinusios ir rinkusios spalvas sukūrėme nuostabią dvidešimties atspalvių paletę – nuo pačių šviesiausių, pastelinių iki tamsesnių violetinių, žemės tonų, įskaitant juodą bei šventinius sidabrinį ir auksinį.

Šie birūs akių šešėliai yra švelnūs Tavo akių odai, lengvai ir tolygiai dengia akių vokus, gerai pasiskirsto ir išlieka. Tiesa, kad šešėliai dar geriau laikytųsi patariame prieš tepant juos akių vokus padengti šešėlių pagrindu.

Šie akių šešėliai pagaminti iš natūralių žemėje glūdinčių mineralų. Be to, jų sudėtyje yra iš jūros ir saulės išskirtinių savybių įgavusio gintaro, kuris „Uoga Uoga“ šešėlius padaro išskirtinius!

Perkant šį produktą – dovanų gausite dvipusį šepetėlį akių šešėliams. Dovaną pridėsime kiekvienam perkančiam.

*Nuotraukose bei paletėje matomų gaminių atspalviai gali kiek skirtis dėl techninių ekranų parametrų.

Kaip naudoti

Laikyti sausoje vietoje.

Sudėtis

Mica (žėrutis), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Zinc Oxide (cinko oksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Kaolin (baltasis molis), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), Amber Powder (gintaras), +/- Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines (ultramarinas): CI 77007. 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 4.7 (7)
 

Sveiki, Gabija, džiaugiamės, kad produktas atitiko jūsų lūkesčius. Dėl pakuotės, tai mes visada stengiamės tobulėti ir atsižvelgti į kliento pastabas:)

Uoga Uoga
 

Patiko šis produktas, manau ateitį draugausiu su šita kosmetikos linija.Dekui šitai komandai kurį kurią tokią produkcija.

Rasa
 

Galėtų būti nebirus

Jolanta
 

Labai stipriai pigmentuoti, lengvai pasidengiantys šešėliai, gražiai tinka ir antakiams, ir akims. Tik pats indelis labai nepatogus, neįmanoma pasidažyti aplink neišbarsčius bent kiek produkto.

Gabija
 

Natūraliai atrodanti spalva, gerai laikosi, lengva paskirstyti :)

Damilė
 

Nuostabūs šėšėliai, tinkantys ir antakakiams paryškinti, ir akių kontūrui nubriežti, naudojant sudrėkintą šepetėlį.

Irina Klimavičienė