×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Stebuklingas miškas

Dovanų rinkinys
Nauja! -20%
Talpa:
1vnt.
29,95 €
37,30 €
Galiojimas: 14 mėn.

Pasiilgusiems egzotikos, stebuklų ir atostogų! Pasaulinė pandemija daugelį uždarė namuose, nuplaukė planai pasivartyti palmių šešėlyje, pasinerti į nuotykius tolimuose kraštuose ir patirti atostogų stebuklus. To pakeisti, deja, negalime. Už tai mes suformavome net keturių produktų rinkinį, kuris savo kvapais, spalvomis ir poveikiu tikrai nukels ten, kur ant medžių kybo egzotiški vaisiai, padangėmis skraido spalvoti paukščiai ir burnoje tirpsta citrininis šerbetas... Neabejojame, kad jau sugalvojai, kam šis rinkinys galėtų būti geriausia dovana

NAUJIENA! „Mangiškoji substancija“ – natūrali dušo želė su tropinių vaisių aromatu. Kaip ir visų mūsų dušo želių, taip ir šios, prausikliai švelnūs odai ir saugūs aplinkai. Atkreipkite dėmesį į kvapą – jis netikėtas, subalansuotas pasiilgusiems kelionių.

NAUJIENA! „Ožiaragio atogrąža“ – natūralus kūno kremas su tropinių vaisių aromatu. Šis kūno kremas jungia maitinamąjį mangų sviestą ir egzotinių vaisių aromatą, taip taip, mes apie tą pačią atostogų temą.

„Plačių šypsenų“ – mūsų klasikinis ir labiausiai mėgstamas natūralus lūpų balzamas su šaltalankių aliejumi ir ne tik. Čia surinkta sunkioji aliejų artilerija - sviestmedžių, mangų ir makadamijų aliejai maitina, ricinų ir kakavos aliejai apsaugo nuo vėjo ir vandens.

„Tiesiog kosmosas“ – natūralus rankų kremas, kuris ne tik nuostabiai kvepia citrusiniais vaisiais, bet ir puikiai įsigeria, ir efektyviai drėkina odą. Sudėtyje esantys natūralūs nerafinuoti abrikosų, sviestmedžių ir simondsijų aliejai ją efektyviai maitina, o alavijų ekstraktas ir glicerinas veikia drėkinančiai. Platesnį kiekvieno produkto aprašymą rasite prie produkto.

Pirkėjų atsiliepimai