×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Star Dust

Švytėjimo suteikiantis maitinamasis kūno aliejus

Kiekis:

30 ml

DOVANA - pudros testerių rinkinys, perkant už 60 Eur


                          


Švytėjimo suteikiantis maitinamasis kūno aliejus – tavo vasarai! Jis pasirūpins odos švelnumu bei elastingumu ir suteiks subtilaus spindesio tavo odai. Aliejus neparduodamas, jį gali gauti tik dovanų, apsipirkus už 60 Eur, kiekis ribotas. 

Kuo šis produktas ypatingas:

  • natūralūs aliejai maitina ir puoselėja
  • mineralai suteikia kerintį švytėjimą
  • su raminančiais šaltalankių ir spanguolių kauliukų aliejais
  • paryškina įdegį
  • suteikia odai glotnumo
  • 100% natūralus

Star dust“ – vasariška dovana TAU, ji sukurta kūno aliejaus „Saulės Sultys“ pagrindu, jame vien ypatingi ir vertingi aliejai odos puoselėjimui. Sezamų aliejus greitai įsigeria į odą, giliai maitina ir apsaugo ją nuo ankstyvo senėjimo požymių. Ekologiškas simondsijų aliejus minkština odą, o prabangus arganų aliejus regeneruoja. Šiame aliejuje, esanti oleino ir linolo rūgščių pusiausvyra padeda išlaikyti odą sveiką ir elastingą. Sudėtyje ir ypatingieji šaltalankių ir spanguolių kauliukų aliejai, kurie ramina sudirgusią odą. Kerinčio blizgesio odai suteikia natūralūs mineralai, kurie subtiliai atspindi šviesą ir saulę ant odos, suteikdami jai sveikos odos spindesį. Šiuo aliejumi pateptos kojų, rankų, dekoltė linija atrodys itin glotniai. 

NEPAMIRŠK! Kadangi aliejus yra visiškai natūralus ir be sintetinių priedų, kurių tau visai nereikia, priemonės nenaudojant, mineralai nusėda aliejaus apačioje, todėl prieš kiekvieną naudojimą labai gerai suplak buteliuką, kad jie pasiskirstytų. Blizgučių gali likti ant drabužių ar patalynės, bet tokios jau tos žvaigždžių dulkės.