×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Šok į nuotykius!

Dovanų rinkinys
Nauja! -28%
Talpa:
1 vnt
24,95 €
34,59 €

Koks šiandien tavo planas? Pačiupt vienaragį? Pagauti saulės zuikutį? Surasti kieme lobį, o gal per minutę virsti Kalėdų seneliu? Pasinerk į nuotykius kartu su linksmu riboto leidimo rinkiniu!

Rinkinyje rasi:

Visos priemonės šiame rinkinyje yra natūralios ir saugios naudoti mažiesiems kūrėjams. Akių šešėlius galima tepti tiesiog pirštu arba pasiskolinus kosmetinį šepetėlį iš mamos, o kuo su jais tapsi – tik tavo fantazijos reikalas, gal vienaragiu, o gal Šreku? Šešėliai yra birūs todėl juos atsuk atsargiai, neskubėk.

Didžiausius putos debesis kurti pilims, barzdoms ir stebuklingiems kokteiliams susikursi, jei putas pilsi po stipria vandens srove. Užuodi, kaip nuostabiai ir natūraliai jos kvepia?

Lūpų balzamas pasirūpins tavo šypsena, o kokia ji graži įsitikink su „Nieko rimto“ sukurtu veidrodėliu. Beje, jis nuostabiai gaudo saulės zuikučius!

Svarbu! Veidrodėlio piešinys gali skirtis nuo parodyto nuotraukoje, jis parenkamas atsitiktiniu būdu ir vis tiek būna gražus.

Visi rinkiniai supakuoti į nuostabias flamingais puoštas dėžutes, todėl puikiai tinka dovanoti.

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (1)
 

Kaip visada - puikiai! Renkuosi dažniausiai jau išbandytus produktus, tačiau šįkart pirkome katę maiše. Arba tiksliau - naują dovanų dėžutę vaikams. Ji buvo skirta dukrai, pradinės mokyklos baigimo proga. Įtariau, kad jai patiks. Bet negalvojau, kad taip stipriai. Ačiū!

Raimonda