Pirk už 60€ – gauk serumą ir Gua Sha dovanų!

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Šešėlių žaismas

100% Natūrali mineralinė veido kontūravimo pudra
 

Labai puiki pudra. Perku jau antrą kartą! Nesausina odos, veidukas atrodo įgavęs lengvą įdegį! Pudros užtenka tikrai ilgam!

Agnė
Talpa:
5 g
18,95 €
Galiojimas: 5 metai / atidarius sunaudoti per 12 mėnesių

Šešėliai šešėliai šešėliai – jie žaidžia ant tavo veido, pabrėždami iškiliausias ir gražiausias jo vietas! O ką daryti, jei nežaidžia? Imti gerą, natūralią bei kokybišką kontūravimo pudrą ir šiek tiek jiems padėti.

Mūsiškė sukurta taip, kad matiškai, tiksliai ir be dryžių padėtų pašešėliuoti reikiamas veido vietas. Mes juk žinome, kad tavo puikūs veido bruožai, bet sutik – gero apšvietimo su savim visur nepasiimsi. O šiek tiek lengvais mostais pašešėliavusi skruostikaulių liniją, pagilinusi vokus, dar šen bei ten lengvai patamsinusi, tu tik pabrėši tai, ką tau davė gamta!

Moterys sako, kad su mūsų kontūravimo pudra pasiseka ir nelabai patyrusioms dailininkėms. Svarbu – pakabinus pudros, jos perteklių nukratyti į pudros dangtelį ir pradėti švelniais potėpiais, kitaip tariant – nepersistengti. Ir dar – ši pudra naudojasi labai taupiai, nepasisekė mums, bet pasisekė tau!

Vos nepamiršom – juk ten, kur šešėliai, turi būti bent truputis šviesos, kad jie susidarytų. Tad atkreipk dėmesį ir į mūsų švytėjimo suteikiančią pudrą „Šviesos žaismas“. Kad tai ką sakome yra tiesa, galima įsitikinti paskaičius apačioje esančius mūsų klienčių atsiliepimus!

 

Kaip naudoti

Įpilkite pudros į dangtelį, nedidelį kiekį pakabinkite specialiu šepetėliu. Perteklių nukratykite atgal į dangtelį. Lengvais judesiais tepkite produktą ant vietų, kurias norite patamsinti: po skruostikauliu, žandikauliu, ties plaukų augimo linija.

Laikyti nuo +5 °C iki +24 °C.

Sudėtis

Mica (žėrutis), Zinc Oxide (cinko oksidas), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Amber Powder (gintaro pudra), Kaolin (baltasis molis), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499. 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (21)
 

Patinka, uzteks ilgam. Spalva ne per ryski, padeda paryskinti veido akcentus

Sandra
 

Puikus

Ieva
 

Be galo subtilus ir natūralus efektas! Kaip saulės nubučiuota.

Augustė
 

Naudoju veido kontūravimui, ilgai laikosi, patogi pakuotė. Manau, užteks tikrai ilgam :)

Ona
 

Labai švelni, bet veiksminga spalvytė. Senai ieškojau produkto su kuriuo būtų nesunku formuoti veidą. Labai džiaugiuosi, kad pagaliau radau

Agnė
 

Šiaip visai nieko, tačiau teplioja ir pakankamai sunku yra gražiai užtepti, išsklaidyti. Jeigu prieš tai mineralinę pudrą blogai paskirsčiau, užtepus kontūrą toje vietoje iš karto plėmas. Tai reikia atsargiai.

Gabrielė
 

Gražiai dengia.

Indrė
 

Tobula

Laima
 

Labai puikiai kontūruojasi veidukas, likau patenkinta.

Laura