20% nuolaidos visiems produktams* su nuolaidos kodu: SPRING20

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Šešėlių žaismas

100% Natūrali mineralinė veido kontūravimo pudra
 

Labai puiki pudra. Perku jau antrą kartą! Nesausina odos, veidukas atrodo įgavęs lengvą įdegį! Pudros užtenka tikrai ilgam!

Agnė
Talpa:
4 g
15,95 €
Galiojimas: 5 metai / atidarius sunaudoti per 12 mėnesių

Šešėliai šešėliai šešėliai – jie žaidžia ant tavo veido, pabrėždami iškiliausias ir gražiausias jo vietas! O ką daryti, jei nežaidžia? Imti gerą, natūralią bei kokybišką kontūravimo pudrą ir šiek tiek jiems padėti.

Mūsiškė sukurta taip, kad matiškai, tiksliai ir be dryžių padėtų pašešėliuoti reikiamas veido vietas. Mes juk žinome, kad tavo puikūs veido bruožai, bet sutik – gero apšvietimo su savim visur nepasiimsi. O šiek tiek lengvais mostais pašešėliavusi skruostikaulių liniją, pagilinusi vokus, dar šen bei ten lengvai patamsinusi, tu tik pabrėši tai, ką tau davė gamta!

Moterys sako, kad su mūsų kontūravimo pudra pasiseka ir nelabai patyrusioms dailininkėms. Svarbu – pakabinus pudros, jos perteklių nukratyti į pudros dangtelį ir pradėti švelniais potėpiais, kitaip tariant – nepersistengti. Ir dar – ši pudra naudojasi labai taupiai, nepasisekė mums, bet pasisekė tau!

Vos nepamiršom – juk ten, kur šešėliai, turi būti bent truputis šviesos, kad jie susidarytų. Tad atkreipk dėmesį ir į mūsų švytėjimo suteikiančią pudrą „Šviesos žaismas“. Kad tai ką sakome yra tiesa, galima įsitikinti paskaičius apačioje esančius mūsų klienčių atsiliepimus!

 

Kaip naudoti

Įpilkite pudros į dangtelį, nedidelį kiekį pakabinkite specialiu šepetėliu. Perteklių nukratykite atgal į dangtelį. Lengvais judesiais tepkite produktą ant vietų, kurias norite patamsinti: po skruostikauliu, žandikauliu, ties plaukų augimo linija.

Sudėtis

Mica (žėrutis), Zinc Oxide (cinko oksidas), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Amber Powder (gintaro pudra), Kaolin (baltasis molis), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499. 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (13)
 

Labai puikiai kontūruojasi veidukas, likau patenkinta.

Laura
 

Labai gražiai, lengvai pasiskirsto, nėra sunku susikontūruoti veidą:)

Gabija
 

Labai patinka ši kontūravimo pudra!

Aistė Volkavičienė
 

Pati geriausia kontūravimo pudra, kokią esu turėjus.

Juta
 

Sveiki, Julija, siūlome pasukti pakuotės tarpinę, kad užsidarytų skylutės. Taip produktas neturėtų byrėti :)

Uoga Uoga
 

Nuostabi pudra, nekemša porų, gražiai pasidengia, išsilaiko visą dieną, 4 žvaigždutės dėl pakuotės, nepatogu transportuoti, nes jeigu pakuotė nėra laikoma visada vertikalioje padėtyje visa pudra sukrenta į dangtelį

Julija
 

Esu labai patenkinta, nepalieka dūžių, gerai pasiskirsto.

Rasa
 

Maloni konsistensija, gana lengva uždėti tiek, kasd nebūtų per daug. Spalva tinka ir labai šviesiai odai, tik reikia naudoti labai po truputį :)

Kristina
 

Išties labai patiko. Nors nesu itin patyrusi, su šia kontūravimo pudra sugebėjau gražiai pasidažyti ir jaustis puikiai.

Reda