×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Šampanas

Šviesi, šilto gelsvo atspalvio pudra. Nr. 632
Natūrali mineralinė veido pudra su gintaru SPF 15
 

Pati geriausia, gražiai padengia odą, nekemša porų, veidas atrodo šviežiai ir natūraliai. Perku jau antrą kartą, tikrai pirksiu ir vėl!

Gintarė Dabrilienė
Talpa:
8 g
0,7 g
21,95 €
Galiojimas: 5 metai / atidarius sunaudoti per 12 mėnesių

Prestižinio D.Britanijoje rengiamo natūralių kosmetikos priemonių konkurso "The Green Parent Natural Beayty Awards 2020" sidabro medalio laimėtojas.

 

Šampanas – iš ryto,
Fanfaros – per pietus,
Vakare – kaip kare,
Naktį – iki ryto...

Šviesi, šilto gelsvo atspalvio pudra. Ši pudra yra pagaminta iš gamtoje randamų mineralų, visiškai natūrali, be to, jos sudėtyje yra gintaro, kuris iš jūros ir saulės gavo išskirtinių savybių, padedančių puoselėti odos grožį! 
Mūsų sukurta pudra sukuria lengvą ir itin natūraliai atrodantį makiažą. Ji pagaminta natūralaus žėručio pagrindu, kuris efektyviai atspindi šviesą, todėl odos paviršius atrodo pastebimai lygesnis. Pudra gerai sugeria riebalų perteklių ir suteikia odai matinį efektą. Ji nekemša porų, leidžia odai kvėpuoti. Jos sudėtyje esantis gintaras kartu su cinko oksidu ramina suerzintą odą, todėl ši pudra puikiai tinka ir probleminei odai. Taip pat titano ir cinko oksidai natūralioje kosmetikoje yra naudojami kaip filtrai nuo žalingų saulės spindulių.

*Nuotraukose bei paletėje matomų gaminių atspalviai gali kiek skirtis dėl techninių ekranų parametrų.

Kaip naudoti

Švariai nuvalytą veido odą gerai sudrėkinkite ir pamaitinkite natūraliu kremu veidui. Leiskite jam įsigerti į odą. Ant odos esančius pavienius paraudimus ar spuogelius užtepkite „Uoga Uoga“ maskuotuku. Paslėpę problemines vietas, į pudros dangtelį įsipilkite nedidelį kiekį priemonės ir pakabinkite jos plačiu šepetėliu, pudros perteklių nukratykite švelniai padaužydami kotelį į dangtelį. Sukamaisiais judesiais padenkite veidą kuo plonesniu pudros sluoksniu, laikydamiesi krypties nuo veido centro į kraštus. Nepraleiskite plaukų linijos ir vietų po smakru. Jei norite ryškesnio atspalvio ir efekto, procesą kartokite, kol pasieksite norimą rezultatą.

Sudėtis

Mica (žėrutis), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Zinc Oxide (cinko oksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Kaolin (baltasis molis), Amber Powder (gintaras), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), +/- Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499. 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (63)
 

Ingrida, smagu, kad domitės ne tik sudėtimis, bet ir jų kilme ir gavimo būdais. Mes naudojame žaliavas, kurios turi reikalingus sertifikatus ir nenaudoja vaikų darbo jėgos. Iš kiekvieno tiekėjo gauname tai patvirtinančius dokumentus. Mūsų produktai sertifikuojami vienais griežčiausių Cosmos Natural ir Cosmos Organic sertifikatų, ir tikrinama ne tik žaliavų natūralumas ir ekologiškumas, pagaminimo būdai, bet ir pakuotės, bei žaliavų kilmė ir kiti procesai.

Uoga Uoga
 

Nuostabi pudra. Bet va neseniai pažiūrėjau laidą, iš kur kosmetikos pramonę pasiekia žėrutis ir širdį suspaudė. Ar gali UogaUoga patikinti, jog naudoja žėrutį ne iš Indijos kasyklų kuriose dirba vaikai? :( kai kurie pradeda dirbti net 4-5 metų.

Ingrida
 

Rekomenduoju, gražiai dengiasi, natūraliai atrodo.

Asta
 

Rekomenduoju

Monika
 

Mano vienas mėgiamiausių uogos gaminių! Nepabandžiusi nepatikėtum kaip puikiai padengia ši pūdra :) Tikrai nesitikėjau. Kai turi akne, daug randelių, o kartais ir nubėrimų ir tai šita pūdra ryškiai pagražina situacija :) Man buvo tik vienas minusas, jog pradžioje aš visai nemokėjau dozuoti, labai greitai išnaudodavau. Bet kai pripratau, susidraugavau su pakuote, viskas good!

Andžela Dvilevičienė
 

Labai labai patiko. ir spalva, ir dengimas, ir laikymasis. Ir pojutis, kad ant veido naturali kosmetika..

Rima
 

Labai patinka, kad galima mėginuką užsisakyti, išsirinkti tinkamą atspalvį ir jį kitąkart atskirai nusipirkti, o visą kitą kas netiko, kaip šešėlius naudoti.

Sandra
 

Visuomet naudojau pudros atspalvi "liepos medus" ir dabar nusipirkau sia- "sampanas". Tai atspalvis tobulas! Kalbant apskritai,tai sios pudros yra nerealios, puikiai dengiasi, labai graziai sulygina tona, nesudaro kaukes efekto,nekemsa poru. Perku jas nuolat ir tikrai pirksiu toliau

Roberta Simaliene
 

Perku jau 5 kartą.

Ilona