×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI
 
2021-05-08

Patogus ir gamtai draugiskas naudojimas - nereikia švaistyti vatos diskeliú. O ir purškiamas naudojimas netgi rodos dar labiau atgaivina odá :) malonus rytinis ritualas :)))

Aistė

Purkšt!

Gaivinamasis veido tonikas sausai ir jautriai odai

Kiekis:

100 ml
Kaina
14,95 €

DOVANA - veido šveitiklis su gėlių rūgštimi ir spanguolių ekstraktu, perkant už 60 €


                                    


Damaskinių rožių tonikas puikiai tinka jautriai ir sausesnei odai. Jis veikia gaivinamai ir yra puikus kasdienio odos priežiūros ir grožio ritualo akcentas. Šiame tonike taip pat yra gervuogių ekstrakto, kuriame esantys vitaminai ir vaisių rūgštys teigiamai veikia odos būklę. Apipurkšk švariai nupraustą veidą toniku prieš tepant jį natūraliu kremu. Gali juo pasilepinti ir tada, kai tiesiog reikia atgaivos, norisi šviežumo jausmo. Gali naudoti gaminant ledukus veidui.

Veidą apipurkšk toniku prieš tepant jį kremu arba bet kada, kai norėsi atsigaivinti. Gali naudoti ir ant vatos diskelio.

Laikyti nuo +5 °C iki +24 °C.

Rosa Damascena Flower Water (rožių vanduo)*, Glycerin (augalinis glicerinas), Rubus Fruticosus Fruit Extract (gervuogių ekstraktas), Aqua, Alcohol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citronellol**, Geraniol**. *Išauginta ekologiniame ūkyje. **Įeina į rožių vandens sudėtį. 96 % ekologiškų sudedamųjų dalių. 99 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

55 įvertinimai
 
2023-03-23

Labai patiko!

Aušra
 
2023-03-23

Pats purškiklis buvo puikus pirmuosius kartus, o tada dozatorius pradėjo purkšti nebe dulksna, o tiesia linija, tas pats kaip ir su plauku purškiamu kondicionieriumi (su whey). Tad tenka purkšti į delna, ir dingsta visa atgaivinimo esmė.

Justina
 
2023-03-22

Naudoju pora savaičių ir kol kas tai vienintelis iš tonikų nealergizuojantis ir nesausinantis mano veido odos!

Vilija
 
2023-03-21

Puikus

Vilma
 
2023-02-22

Naudoju kasdien ryte/vakare, nebeįsivaizduoju savo veido priežiūros rutinos be šio produkto.

Ruta
 
2023-02-22

Šis veido purškalas man labai patinka ir dėl kvapo, ir dėl tekstūros, ir dėl efekto. Mielai atgaivinu veidą kelis kartus per dieną!

Elena
 
2023-02-14

Labai malonaus kvapo, išbandžiau tik atsidarius siuntos pakuotę, sudrėkina, nelieka lipnumo jausmo. Po ilgesnio naudojimo tik pliusai, gaivumo ir drėmes pojūtis kaskart - puikus tonikas.

Viktorija
 
2022-11-28

Tonikas tobulas,bet nepatinka, kad purskiamas. Norisi paprastai uzsipilti ant vateles,greiciausiai purskiamas ekologiskiau, bet daug daugiau naudojasi. Norisi didesnio kiekio toniko

Evelina
 
2022-11-12

Labai geras purkšt.Jau trecią nusipirkau.

Jolanta