×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Pudros testerių rinkinys

Šviesiam odos atspalviui. 5 spalvos + staigmena
1 vnt:
6 x 0.7g
12,95 €
Šiuo metu neturime

Patogiausias būdas atrasti sau tinkamą mineralinės pudros atspalvį ir įvertinti šios 100% natūralios priemonės gerumą. Rinkinyje taip pat rasi dovanų – mini skaistalus ir nuolaidos kodą!

Kuo šis rinkinys ypatingas:

  • Paprasta palyginti spalvas ir išsirinkti sau tinkamą
  • 5 eurų nuolaidos kodas pilnai pudros pakuotei
  • Dovana – nuostabių persikinių skaistalų miniukas

Mes žinome, kaip gali būti sunku išsirinkti pudros atspalvį, todėl sukomplektavome tau penkių šviesesnių atspalvių pudrų testerius. Trys iš jų yra pačios populiariausios tarp lietuvaičių jau beveik dešimtmetį – „Nemiegančioji gražuolė“, „Šampanas“ ir „Liepų medus“. Yra ir dar dvi spalvos: viena toms, kurių oda linkusi į rausvumą – „Kas ta Sakura“, kita – tamsesnei arba ką tik po saulės vonių odai – „Sustingęs spindulys“.

Galėsi jas visas išbandyti geriausiame apšvietime, palyginti tarpusavyje ir išsirinkti sau tinkamiausią! O tada pasinaudoti 5 eurų nuolaidos kodu, kuris galios vienai pasirinktai pilnos pudros pakuotei perkant ją INTERNETU. Kodas yra vienkartinis.

Prie šių penkių spalvų tavęs laukia dovana – nemokamas skaistalų „Persikutė“  mėginukas. Tai patys populiariausi mūsų skaistalai, kurie yra švelnios, labai gražios, gyvumo ir šviežumo veidui suteikiančios spalvos. Juos galėsi panaudoti tiek skruostams, tiek vokams.

PATARIMAS – šis rinkinys tau pasitarnaus ne tik vienkartiniam atspalvio pasirinkimui – jį tikrai panaudosi plačiau. Sau per šviesią pudrą galėsi naudoti lokaliam maskavimui, pasitelkusi mažesnį šepetėlį, o su tamsiausia spalva galėsi pasikontūruoti iškiliausias veido vietas.  

Sudėtis

žr. produktų aprašymuose

Pirkėjų atsiliepimai

 4.9 (162)
 

Labai puiki idėja, kai nežinai, koks atspalvis tiktų labiausiai! Mano atveju - po atostogų norėjosi turėti ir šiek tiek tamsesnių atspalvių, tai vasaros sezonui tikrai pakaks ir mini indelio, o reguliariam naudojimui jau užsisakiau Liepų medaus atspalvį, kuris labiausiai tiko :)

Kristina
 

Puikus sprendimas, kai neapsisprendi dėl spalvos. Labai tiko kelionėje dėl mažos pakuotės:)

Judita
 

Patiko! Puikios spalvos. Patogu išsirinkti tinkamą spalvą.

Evilė
 

Labai patiko, puikiai pavyko išsirinkti tinkamą atspalvį. Būtinai pirksiu pilną didelę pakuotę. Džiaugiuosi, kad tiko mano jautriai, sausai odai.

Gintarė
 

Ačiū patiko

Kristina
 

Labai puikus rinkinys..jau antrą įsigijau.

Rūta
 

Labai patiko atspalviai. Dengiasi ir maskuoja tobulai.

Ieva
 

Dengia puikiai, tik man sunku išsirinkti spalvą, nes atrodo, jog visos gerai tinka :) vienas minusėlis - sunku su šepetėliu iš mažo indelio tvarkingai paimti produktą, bet laukiu, kada nusipirksiu didesnį :)

Gabriele
 

Dar nespėjau visų išbandyti

Ilona