Pirk už 60€ – gauk serumą ir Gua Sha dovanų!

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Pudros testerių rinkinys

Šviesiam odos atspalviui. 5 spalvos + staigmena
1 vnt:
6 x 0.7g
12,95 €
Šiuo metu neturime
Galiojimas: 5 metai / atidarius sunaudoti per 12 mėnesių

Patogiausias būdas atrasti sau tinkamą mineralinės pudros atspalvį ir įvertinti šios 100% natūralios priemonės gerumą. Rinkinyje taip pat rasi dovanų – mini skaistalus ir nuolaidos kodą!

Kuo šis rinkinys ypatingas:

  • Paprasta palyginti spalvas ir išsirinkti sau tinkamą
  • 5 eurų nuolaidos kodas pilnai pudros pakuotei
  • Dovana – nuostabių persikinių skaistalų miniukas

Mes žinome, kaip gali būti sunku išsirinkti pudros atspalvį, todėl sukomplektavome tau penkių šviesesnių atspalvių pudrų testerius. Trys iš jų yra pačios populiariausios tarp lietuvaičių jau beveik dešimtmetį – „Nemiegančioji gražuolė“, „Šampanas“ ir „Liepų medus“. Yra ir dar dvi spalvos: viena toms, kurių oda linkusi į rausvumą – „Kas ta Sakura“, kita – tamsesnei arba ką tik po saulės vonių odai – „Sustingęs spindulys“.

Galėsi jas visas išbandyti geriausiame apšvietime, palyginti tarpusavyje ir išsirinkti sau tinkamiausią! O tada pasinaudoti 5 eurų nuolaidos kodu, kuris galios vienai pasirinktai pilnos pudros pakuotei perkant ją INTERNETU. Kodas yra vienkartinis.

Prie šių penkių spalvų tavęs laukia dovana – nemokamas skaistalų „Persikutė“  mėginukas. Tai patys populiariausi mūsų skaistalai, kurie yra švelnios, labai gražios, gyvumo ir šviežumo veidui suteikiančios spalvos. Juos galėsi panaudoti tiek skruostams, tiek vokams.

PATARIMAS – šis rinkinys tau pasitarnaus ne tik vienkartiniam atspalvio pasirinkimui – jį tikrai panaudosi plačiau. Sau per šviesią pudrą galėsi naudoti lokaliam maskavimui, pasitelkusi mažesnį šepetėlį, o su tamsiausia spalva galėsi pasikontūruoti iškiliausias veido vietas.  

Sudėtis

žr. produktų aprašymuose

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (79)
 

Patiko spalvos, ilgai issilaiko

Vaida
 

Puikiai norint išbandyti įvairius atspalvius ir prisitaikyti sau tinkamiausią.

Gerda
 

Puiku, kad galima išbandyti ir rasti tinkamą savo odai.

Rožė
 

Labai gera idėja! Išsirinkau geriausią atspalvį, man tiko tik vienas, nes esu laaaabai šviesi. Patiko ir skaistalai, švelnios spalvos. Tik nepatogu naudoti iš to mažyčio indelio, būtų tobula jei rinkiny būtų koks didesnis dangtelis, kuris leistų patogiai išskirstyti pudrą.

Aelita
 

Dar renkuosi atspalvį, bet labai maloniai tepasi ant veido

Vaida
 

Mėginukai tikras gėris, kai sunku išsirinkti. Spalvos labai natūralios, aš naudoju praktiškai visas veido kontūravimui, viena spalva labai tinka vietojoe ružo. Dengia ir maskuoja gerai, o svarbiausia atrodo natūraliai, lyg būtum ne su makiažu, o pailsėjusi.

Asta
 

Puiki priemonė, lengvai pasiskirsto, suteikia veidui spindesio.

Irma
 

Tikrai geras rinkinys atrasti savo spalvą ir suprasti kas tinka kas ne.

Gitana
 

Patiko, kad prieš pasirenkant tinkamą atspalvį galima išbandyti visus tam neišleidžiant daug pinigų

Ana