Pirk už 60€ – gauk serumą ir Gua Sha dovanų!

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Pliažo nuotaika

100% Natūrali mineralinė bronzinė pudra / skaistalai
Talpa:
5 g
18,95 €
Galiojimas: 5 metai / atidarius sunaudoti per 12 mėnesių

Bronzinę pudrą sukūrėme įdegusios odos grožiui ir spindesiui pabrėžti ir, be abejo, atostogų jausmui ilgiau išlaikyti...

Pudra tarnauja, kaip tradicinis „bronzantas“, skirtumas tik tas (bet jis labai svarbus!), kad mūsų bronzinė pudra yra 100 proc. natūrali, o jos suteikiamas efektas neturi neigiamo poveikio jūsų odai. Pudros natūralumas patvirtintas „Cosmos Natural“ sertifikatu.

„Pliažo nuotaika“ gali būti naudojama ir įdegusio veido lengvam modeliavimui, bet šiam tikslui mes turime kitą produktą - „Šešėlių žaismas“.

O štai „Pliažo nuotaiką“ rekomenduotume naudoti brūkštelint įdegusios kaktos šonuose, palei plaukų augimo liniją, taip pat ant įrudusių skruostų ir šiek tiek ant žaviai įdegusio smakro šonų.

Kaip naudoti

Įpilkite pudros į dangtelį, nedidelį kiekį pakabinkite specialiu šepetėliu. Perteklių nukratykite atgal į dangtelį. Lengvais judesiais tepkite bronzantą ant tų veido vietų, kurias natūraliai paliečia saulė: skruostai, kakta, plaukų linija, nosis.

Laikyti nuo +5 °C iki +24 °C.

Sudėtis

Mica (žėrutis), Zinc Oxide (cinko oksidas), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Amber Powder (gintaro pudra), Kaolin (baltasis molis), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), +/- Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499. 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (6)
 

Retai kada deduosi makiažą ir visai nesu įgudusi, bet pliažo nuotaika tikrai pakelia nuotaiką. Viskas puikiai pavyksta!

Vilma
 

Man labai patiko. Suteikia gražų bronzinį atspalvį, tarsi įdegus paplūdimyje :)

Mingailė
 

Pradzioj nepatiko, nes truko bronzisko spindejimo. Buvau ipratusi prie “egipto zemes”. Bet po keliu naudojimu supratau, kad sitas dar geresnis, nes toks naturalus. Dabar be jo - niekur. Labai pamegau.

Rasa
 

Dar vienas puikus produktas. Puikei pasiskirsto. Padauginus lengva išklaidyti, sukuria natūralų įvaizdį. Odai suteikia lengvo blizgesio, kuri suteikia odai tokio "šviežumo"

Laura
 

Pudrą naudoju jau beveik mėnesį, gal nėra labai taktiška susidaryti nuomonę, kai ne iki galo išnaudota, BET... aš galiu drąsiai teigti, tai yra atradimas, lengvos tekstūros, puikiai ir natūraliai dengiasi, nesudaro kaukės efekto. Ir jau spėjau nusipirkti mineralinę pudrą ir rekomenduoti kelioms draugėms. Ačiū UogaUoga už jūsų kokybišką kosmetiką!

Kamilė
 

Puikus produktas. Švelniai žėri, yra šiltos spalvos. Dengiasi nuostabiai, produkto reikia nedaug. Esu patenkinta. Manau, kažkada kartosiu.

Rita