×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Persikutė

Šviesi, šilta persiko spalva. Nr. 6435
100% natūralūs skaistalai su gintaru
 

Labai puikus produktus. Kitiems skaistalams, kuriuos turėjau, pasislėpti prieš šį. Labai dailiai pasidengia, lengva išslaidyti. Dailiai ir natūraliai atrodo

Laura
Talpa:
5 g
18,95 €

Persikutė
švelniai
nuo žiedų
laša trupinėliais 
ant veidų.
Nulijo.

Šviesi, šilta persiko spalva. Šie skaistalai pagaminti iš gamtoje randamų mineralų, yra visiškai natūralūs, be to, jų sudėtyje yra gintaro, kuris iš jūros ir saulės gavo išskirtinių savybių, padedančių puoselėti odos grožį! 
Skaistalai padeda paryškinti skruostikaulius, taip suteikdami veidui išraiškingumo. Mūsų skaistalai nekemša porų, leidžia odai kvėpuoti. Jų sudėtyje esantis gintaras kartu su cinko oksidu ramina suerzintą odą, todėl ši puikiai tinka ir probleminei odai.

  

*Nuotraukose bei paletėje matomų gaminių atspalviai gali kiek skirtis dėl techninių ekranų parametrų.

Kaip naudoti

Specialiu šepetėliu padenkite žandus skaistalais, tepdami juos įstrižai, kryptimi nuo iškiliausios skruostikaulio vietos link ausies.

Laikyti sausoje vietoje.

Sudėtis

Mica (žėrutis), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Zinc Oxide (cinko oksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Kaolin (baltasis molis), Amber Powder (gintaras), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), +/- Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499. 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (56)
 

Lengva tekstūra, spalva natūrali, ypač lengvai dengiasi. Įsimylėjau iš pirmo potepio!

Zivile
 

Graži spalva, bet pakuotė nepatogi - pirmiausia, iš jos byra pudra, antra - neergonomiška, ant jos dangtelio negalima pasidėti kitos kosmetikos priemonės,nes jis gaubtas:)

Kristina
 

Nuostabus produktas suteikisntis naturalaus rausvumo

Aiste
 

Ne pirmą kartą naudoju, labai tinka ir patinka.

Vaida
 

Tai pirmas produktas, kurį įsigijau iš UOGA UOGA ir matau, kad tikrai ne paskutinis. Labai patinka šis produktas, patogi pakuotė, skaistalų reikia nedaug. Puikus kainos ir kokybės santykis. Jau sudarinėju sąrašą priemonių :)

Justina
 

Puikiai sklaidosi, labai graži spalva

Ingrida
 

Persikute tobulai pagyvina skruostikaulius, super produktas!

Kristina
 

Normalus

Janina
 

Labai maloniai nustebino visų priemonių tara ir pakuotės. Stiklinės, švelnios, tiesiog dieviškai malonu liesti, laikyti, tikrai prabangios! Popierinėse gražiose dėžutėse, kurias dukrai atidaviau žaisti :) Skaistalų indelis užsisuka, kad kosmetinėje neišbirėtų ant dangtelio, super! Apie viską pagalvota! Spalva švelni, lengvai dengiasi. Esu sužavėta!

Ieva