Pirk už 60€ – gauk serumą ir Gua Sha dovanų!

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Pavasario žiedas

Natūralus muilas su pipirmėčių ir kiparisų aliejais
Nauja!
0 €
Šiuo metu neturime
Galiojimas: 2 metai

Nemeluosim – tai yra svajonių muilas. Savo miela forma ir žalia spalva jis apsuka galvą lyg pavasaris ir švelniai rūpinasi visomis jį palietusiomis rankomis.

Kuo šis produktas ypatingas:

  • Forma, kuri kviečia šypsotis
  • Pavasariška žalia spalva
  • Gaiviai svaiginantis aromatas
  • Pagamintas šaltuoju būdu
  • Natūrali aliejų pagrindo sudėtis
  • Labai švelnus rankoms
  • Puiki interjero detalė

Gali sakyti ką nori, bet su muilais yra kažkas tokio... Ir ne tik todėl, kad prasidėjus pandemijai jie tapo gyvybiškai svarbūs. Jie ypatingais buvo dar iki tol. Mes mėgstame dovanoti muilus ir mėgstame juos gauti! Ypač, jei muilas netikėtos, jaukios ar mielos formos, o jo kvapas ir spalva pakutena emocijas

„Pavasario žiedas“ – papuoš kiekvieną muilinę ir nukels į metą, kai tiesiog UŽUODI pavasarį! Jo gaivų bundančios gamtos kvapą sukomponavome iš mėtų, kiparisų, citrinžolių ir citrusų aromatų.

 

Kaip naudoti

Natūralus muilas tirpsta vandenyje, todėl panaudojus, rekomenduojama laikyti sausai.

Sudėtis

Sodium Olivate (saponifikuotas alyvuogių aliejus), Sodium Cocoate (saponifikuotas kokosų aliejus), Sodium Shea Butterate (saponifikuotas sviestmedžių aliejus), Sodium Sunflowerate (saponifikuotas saulėgrąžų aliejus), Sodium Ricinoleate (saponifikuotas ricinų aliejus), Mentha Piperita Oil (pipirmėčių eterinis aliejus), Citrus Aurantifolia Peel Oil (laimų eterinis aliejus), Cupressus Sempervirens Leaf Oil (kiparisų eterinis aliejus), Cymbopogon Flexuosus Oil (citrinžolių eterinis aliejus), Titanium Dioxide (titano dioksidas), CI 77288 (chromo oksidas), Limonene*, Linalool*, Citral*, Citronellol*, Geraniol*. *Įeina į eterinių aliejų sudėtį. 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai