×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Natūralumo džiunglės

Riboto leidimo grožio dėžutė (IŠPARDUOTA)
Vnt:
1
0 €
Šiuo metu neturime

Nerk į natūralumo džiungles su limituoto leidimo dėžute ir 42% nuolaida bei gauk tvarią dovaną! Iki šiol nebandei natūralios kosmetikos, nes girdėjai daug mitų dėl jos efektyvumo? O gal link natūralumo keliauji mažais žingsneliais ir tau reikia paskatos? Visko gali būti, kad esi jau patyręs natūralistas! Visais atvejais šita dėžutė TAU, nes tau – SVARBU! Svarbu ir tai, ką tepi ant savęs ir tai, kas lieka po tavęs. Čia suderinome skirtingų kategorijų priemones, nes norime tau atskleisti reikšmingus natūralios kosmetikos pliusus.

  • Natūralus šveitiklis veidui fantastiškai šveičia, skaistina ir gražina tavo odą ir tam visai nereikia nei mikroplastiko, nei sintetinių ingredientų. Būtent šis šveitiklis iš intensyvios linijos viską padarys pasitelkęs gėlių rūgštį, natūralią celiuliozę, molį ir avižų nuovirą.
  • Natūralus kreminis highlighter‘is „Mėnulio takas“ fantastiškai švyti ant odos, puikiai dengiasi bei paryškina ir tam nereikia jokių toksiškų spalvų ar nanomedžiagų.
  • Natūralus kūno kremas – pilnas geriausių aliejų, kvepia nuostabiais apelsinais ir tau visiškai nereikia sukti galvos, kad juo tepi visą kūną, nes jis visiškai saugus, be mineralinių aliejų ar sintetinių dažiklių ir kvapiklių. Šioje dėžutėje pasipuošęs spec. smagia etikete.
  • Ekologiškas purškiamas kondicionierius tavo plaukus pavers šilkiniais ir tam nebūtini nei silikonai, nei kiti negražūs žodžiai, kurių net negalime ištarti... Tavo plaukais tobulai pasirūpins natūralios kilmės hialuronas, kviečių proteinai ir mūsų parinkti augaliniai ekstraktai!
  • Natūralus micelinis vanduo yra daug švelnesnis veidui, nes jame nėra agresyvių prausiklių, o jo formulė suderinta taip, kad veido oda būtų kuo mažiau džiovinama ir varginama, kol yra valoma.  

Kurdami natūralią kosmetiką, mes galvojame ne tik apie save, bet ir apie gamtą. Kaip to patvirtinimą pridėjome tau dovanų – du daugkartinio naudojimo padelius makiažo valymui. Jie puikiai dera su mūsų miceliniu vandeniu.

Nepamiršk, kad naudojant natūralią kosmetiką tu myli ne tik save... Myli ir gamtą! Kaip? Pirmiausia, renkiesi saugias ir natūraliai suyrančias sudėtines dalis, kurias mes naudojame gamindami savo kosmetiką. Taip pat perki produkciją, kuri yra gaminama itin atsakingai, tausojant planetą, nebandant su gyvūnai bei renkantis perdirbtas, perdirbamas arba lengvai suyrančias pakuotes. Savo asortimente mes jau pakeitėme didelę dalį pakuočių stiklu, o taip pat palaipsniui pereiname prie 100% perdirbto plastiko, kurio rasi ir šioje dėžutėje. Visus šiuos aukščiau aprašytus žodžius patvirtina ir mūsų turimi COSMOS Natural ir COSMOS Organic sertifikatai. 
 
Tai ką, natūraliste, prisijungsi? Ach taip, vos nepamiršome, dar šioje dėžutėje rasi kai ką netikėto – savo asmeninėms mini džiunglėms kurti!

Sudėtis

Žr. produktų aprašymuose

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (38)
 

Puikus rinkinys, viskas naudojama ir praktiška. Visos prekės puikiai tinka bet kokiais odai, gražiai dengia, gerai valo ir lengvai susigeria, nesausina.

Indrė
 

Patiko visi produktai, o labiausiai - highlighter‘is „Mėnulio takas“! Tikrai fantastiškai švyti tiek dieną, tiek vakare, kartu išryškindamas ir natūralų grožį. Birutė

BIRUTĖ
 

Smagu, kad už gerą kainą galima išbandyti tiek puikių produktų. Tik prie daugkartinių servetėlių dar sunkoka priprasti...

Asta
 

Esu labai dėkinga Jums, uogos, už tokį greitą prekių pristatymą! Prekės kokybiškai ir dailiai įpakuotos. Apie pačių produktų kokybę net neverta kalbėti -TOBULA!

Kristina
 

Nuostabus rinkinys, labiausiai nustebino micelinis vanduo, kurio dar nebuvau meginusi, puikiai nuvalo makiažą ir negraužia akių ❤

Ernesta
 

Labai patiko kūno kremas, highlighteris ir veido šveitiklis. Naudoju kasdien ir be proto džiaugiuosi. Plaukų kondicionierius irgi geras, tinka ir tekstūrai suteikti, nepatinka tik purškiklis, nes neišsklaido produkto. O micelinio vandens tiesiog neprisijaukinau.

Snieguolė
 

Nerealus rinkinys!

Roberta
 

Puikus rinkinys. Ypač maloniai nustebino kūno kremas. Rekomenduoju!

Edvilė
 

Puikus rinkinys. Ypatingai buvo įdomu pabandyti daugkartines servetėles makiažo nuvalyti.

Ramunė