Nemokamas pristatymas perkant už 20eur ir daugiau

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Natūralumo džiunglės

Riboto leidimo grožio dėžutė
Nauja! -42%
Vnt:
1
39,95 €
68,75 €

Nerk į natūralumo džiungles su limituoto leidimo dėžute ir 42% nuolaida bei gauk tvarią dovaną! Iki šiol nebandei natūralios kosmetikos, nes girdėjai daug mitų dėl jos efektyvumo? O gal link natūralumo keliauji mažais žingsneliais ir tau reikia paskatos? Visko gali būti, kad esi jau patyręs natūralistas! Visais atvejais šita dėžutė TAU, nes tau – SVARBU! Svarbu ir tai, ką tepi ant savęs ir tai, kas lieka po tavęs. Čia suderinome skirtingų kategorijų priemones, nes norime tau atskleisti reikšmingus natūralios kosmetikos pliusus.

  • Natūralus šveitiklis veidui fantastiškai šveičia, skaistina ir gražina tavo odą ir tam visai nereikia nei mikroplastiko, nei sintetinių ingredientų. Būtent šis šveitiklis iš intensyvios linijos viską padarys pasitelkęs gėlių rūgštį, natūralią celiuliozę, molį ir avižų nuovirą.
  • Natūralus kreminis highlighter‘is „Mėnulio takas“ fantastiškai švyti ant odos, puikiai dengiasi bei paryškina ir tam nereikia jokių toksiškų spalvų ar nanomedžiagų.
  • Natūralus kūno kremas – pilnas geriausių aliejų, kvepia nuostabiais apelsinais ir tau visiškai nereikia sukti galvos, kad juo tepi visą kūną, nes jis visiškai saugus, be mineralinių aliejų ar sintetinių dažiklių ir kvapiklių. Šioje dėžutėje pasipuošęs spec. smagia etikete.
  • Ekologiškas purškiamas kondicionierius tavo plaukus pavers šilkiniais ir tam nebūtini nei silikonai, nei kiti negražūs žodžiai, kurių net negalime ištarti... Tavo plaukais tobulai pasirūpins natūralios kilmės hialuronas, kviečių proteinai ir mūsų parinkti augaliniai ekstraktai!
  • Natūralus micelinis vanduo yra daug švelnesnis veidui, nes jame nėra agresyvių prausiklių, o jo formulė suderinta taip, kad veido oda būtų kuo mažiau džiovinama ir varginama, kol yra valoma.  

Kurdami natūralią kosmetiką, mes galvojame ne tik apie save, bet ir apie gamtą. Kaip to patvirtinimą pridėjome tau dovanų – du daugkartinio naudojimo padelius makiažo valymui. Jie puikiai dera su mūsų miceliniu vandeniu.

Nepamiršk, kad naudojant natūralią kosmetiką tu myli ne tik save... Myli ir gamtą! Kaip? Pirmiausia, renkiesi saugias ir natūraliai suyrančias sudėtines dalis, kurias mes naudojame gamindami savo kosmetiką. Taip pat perki produkciją, kuri yra gaminama itin atsakingai, tausojant planetą, nebandant su gyvūnai bei renkantis perdirbtas, perdirbamas arba lengvai suyrančias pakuotes. Savo asortimente mes jau pakeitėme didelę dalį pakuočių stiklu, o taip pat palaipsniui pereiname prie 100% perdirbto plastiko, kurio rasi ir šioje dėžutėje. Visus šiuos aukščiau aprašytus žodžius patvirtina ir mūsų turimi COSMOS Natural ir COSMOS Organic sertifikatai. 
 
Tai ką, natūraliste, prisijungsi? Ach taip, vos nepamiršome, dar šioje dėžutėje rasi kai ką netikėto – savo asmeninėms mini džiunglėms kurti!

Sudėtis

Žr. produktų aprašymuose

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (29)
 

Ši dėžutė yra puiki dovana žmogui, kuris mėgsta natūralų ir sveiką grožį. Dėžutės kaina nėra didelė, o joje slypi daug turtingų produktų. Kiekvienas produktas yra puikus ir labai gerai atlieka savo funkciją, o kvapas nepakartojamas. Įpakavimas irgi nuostabus. Matosi, kad viskas daroma su Meile.

Giedrė
 

Pradėkime nuo to, kad buvo labai malonu atidaryti įpakavimo dėžę, laukė staigmeno po staigmenos, tiesiog aikčiojau atidarinėdama pakuotę ir praskleisdama pakavimo popierius, taip pat labai nudžiugino pats rinkinys, o labiausiai - kūno kremas, kuris tiesiog tobulas, labai malonu naudoti.

Jurgita
 

Nuostabi dėžutė, be galo patiko. Patraukli kaina buvo pasiūlyta, įpakuota dailiai, šiltai:) Ypač patiko kūno kremas ir veido valiklis. Verta įsigyti pakartotinai.

Violeta
 

Viskas labai patiko,ypač purskiamas kondicionierius tiesiog pasaka. Pirkciau dar

Karolina
 

Labai nerealus bb kremas su gintaru(mėginis). Šveitiklis geras, bet atidarius išplaukia vanduo, vėliau pasta. Kūno kremas skaniai kvepia, tačiau ilgiau įsigeria, nors tekstura tiršta kaip man patinka. Highlighteris tobula. Akių daukartiniai tamonėliai geri, su muilu pravalau ir naudoju toliau.

Olga
 

Labai patinka grožio dėžutės. Ši irgi nėra išimtis. Priemonės parinktos idealiai. Man yra puiki proga išbandyti naujas priemonės, kurių dar nebuvau naudojuosi. Ačiū!!!

Karolina
 

Wau viskas nuo ipakavimo iki dovanėlės. Labai patiko ☺️

Audrone
 

Apgalvotas rinkinys, puiki dovana ir prieinama kaina.

Dovilė
 

Puikus rinkinys! Visos priemonės labai patiko ir tiko!

Jurgita