Nemokamas pristatymas perkant už 20eur ir daugiau

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Nakties magija (jam)

Dovanų rinkinys vyrams
Nauja! -30%
Talpa:
1vnt.
11,86 €
16,95 €

Vyrai irgi nori natūralių dalykų! Nežinia kodėl, bet vyrauja klišė, kad vyrams nesvarbu, ką teptis ant savęs, svarbu, kad būtų parašyta VYRAMS. O mes manome, kad vyrams irgi reikia geros, kokybiškos ir saugios kosmetikos. Todėl į šį rinkinį įdėjome dvi dažniausiai jų naudojamas priemones – šampūną-dušo želę ir losjoną po skutimosi. Abi jos natūralios sudėties ir sukurtos atsižvelgiant į vyriškos odos poreikius.

„Šaunus buteliukas“ – šampūnas-dušo želė su juodųjų serbentų ir beržų pumpurų ekstraktais. Ši priemonė yra puiki naudoti kasdien, kadangi jos sudėtyje yra natūralūs švelnūs prausikliai, švelniai plaunantys nešvarumus nuo odos ir plaukų. Juodieji serbentai ir beržų pumpurai puikiai veikia pačius plaukus – padaro juos minkštus ir blizgančius.

„Paparčio žiedas“ – natūralus raminamasis losjonas po skutimosi su šaltalankių aliejumi. Losjone sukomplektavome išskirtinių savybių turinčius aliejus. Šaltalankių ir puiklapių – ramina odą, arganų, avokadų ir simondsijų – maitina ir minkština. Raminančiai odą po skutimosi veiks ir sudėtyje esantis levandų vanduo.

Sudėtis

žr. produktų aprašymuose

Pirkėjų atsiliepimai