×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Nakties magija (jai)

Dovanų rinkinys moterims
Nauja!
Talpa:
1vnt.
16,95 €
Galiojimas: 18 mėn.

Tas saldumas, kai tarp pirštų tirpsta šokoladas, garuoja arbata, o gal kava su pienu, truputis gvazdikėlių šen, ir sausainukų ten, o už lango – sniego pusnys! Pasistengėme visą tai supakuoti į šią dėžutę – tiek jausmą, tiek kvapą. Jums belieka mėgautis efektu – sudrėkinta, pamaitinta ir ypatingai švelnia oda! Dėžutėje rasi du visiškai naujus mūsų saldžiai kvepiančius produktus: dušo želę ir maitinamąjį kūno kremą.

NAUJIENA! „Burtų skrynia“ – natūralus maitinamasis kremas, kurio sudėtyje esantis alavijų ekstraktas efektyviai drėkina odą, o kakavos ir sezamų aliejai sustiprina jo efektą, giliai prasiskverbdami į odą, ją maitindami ir saugodami nuo išsausėjimo. Nuostabiai kvepia Kalėdomis!

NAUJIENA! „Stebuklingo miško eliksyras“ – kaip ir visų mūsų dušo želių, taip ir šios, prausikliai švelnūs odai ir saugūs aplinkai. Ypatingiausias čia kvapas – sukurtas žiemos sezonui, net jei žiema ir vėl neateis. Šis aromatas išlaisvins fantaziją apie jaukias akimirkas namuose, kai už lango kybo varvekliai, o namuose jaukiai kvepia pyragu ir kakava…

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (1)
 

Tiek duso zele, tiek kuno kremas puikus, kvepia tikrom Kaledom

Roberta