Pirk už 65 € ir gauk mini prausiklį „Plot Twist“ DOVANŲ!

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

More Energy

Atkuriamoji plaukų kaukė200 ml
Kaina
18 €

Pirk už 65 € ir gauk mini prausiklį „Plot Twist“ DOVANŲ!

Efektyvaus poveikio atkuriamoji kaukė su kviečių proteinais ir hialurono rūgštimi – stipri gamtos jėga net labiausiai nuvargintiems ir pažeistiems plaukams.

  • 95% bandžiusių patvirtino, kad plaukų iššukavimas palengvėjo iš karto panaudojus produktą*
  • 90% pastebėjo, kad plaukai tapo ypatingai glotnūs ir lengvai suvaldomi*
  • 85% patvirtino – pastebimai pagerėjo dažytų plaukų būklė*
  • 85% pajuto, kad stipriai pažeisti plaukai buvo veiksmingai atkurti*
  • Hialuronas drėkinimui
  • Prabangūs aliejai maitinimui
  • Kviečių baltymai plauko struktūros atstatymui
  • Greipfrutų ir pelargonijų kvapo
  • Sertifikuotas COSMOS Natural
  • Tinka veganams

Linija „More energy“ idealiai tinka tiems, kurie susiduria su sausais, pažeistais ir trapiais plaukais. Jos sudedamosios dalys yra skirtos intensyviam drėkinimui, pažeistos plaukų struktūros atstatymo skatinimui ir apsaugai nuo tolesnio pažeidimo.

Plaukų kaukė be jau minėtų aktyviai drėkinančių ir atstatymą skatinančių sudėtinių dalių – hialurono rūgšties, kviečių baltymo ir spanguolių ekstrakto yra papildyta aliejais, kurie sukuria stipraus maitinimo efektą.

Moringų aliejus padeda plaukams atkurti prarastą blizgesį ir elastingumą, arganų - ne tik glotnina bet ir užtikrina apsaugą nuo tolimesnės žalos. Antioksidantais gausus spanguolių ekstraktas dirba tam, kad apsaugotų plaukus nuo aplinkos poveikio.

*Nepriklausomų testuotojų vertinimas su dermatologo priežiūra – 20 savanorių, 2 savaičių laikotarpis.

Naudoti pagal poreikį. Tepti drėgnus, šampūnu išplautus plaukus ir palikti 5-15 min. Po to nuskalauti.

Geriausiam efektui rekomenduojame derinti kartu su šios linijos šampūnu „More Energy“ su hialuronu ir spanguolių ektraktu.

Aqua (water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Argania Spinosa (argan) Kernel Oil*, Simmondsia Chinensis (jojoba) Seed Oil*, Cetearyl glucoside, Disteroylethyl Dimonium Chloride, Citrus Paradisi (grapefruit) Peel Oil*, Cetyl Alcohol, Hydrolyzed Wheat Protein, Moringa Oleifera (moringa) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Vaccinium Macrocarpon (cranberry) Fruit Extract, Xanthan gum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Pelargonium Graveolens (geranium) Flower Oil*, Alcohol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, CI 77491 (iron oxide), Limonene**, Linalool**, Citronellol**, Geraniol**, Citral**. *From organic agriculture. **Naturally occurring in essential oils. 7% organic of total. 98% natural origin of total.

  • svg-image
  • svg-image
  • svg-image
  • svg-image

Pirkėjų atsiliepimai

15 įvertinimų
 
2026-03-06

Puiki kaukė, stiprina, sunkina pūstis mėgstančius mano plaukus, man pabai patinka.

Agnė
 
2026-01-21

Jau po pirmo karto jautėsi efektas, vienintelis minusas kad nelabai patinka kvapas, bet daugiau tikrai nebloga kaukė

Migle
 
2025-10-25

Man labai patiko ir tiko daug labiau nei ankstesnis variantas. Plaukai natūraliai banguojasi ir nesišiaušia.

Asta
 
2025-08-31

Nuostabi! Plaukai po vieno karto kaip šilkiniai ir mažiau šiaušiasi. Paskaičiusi atsiliepimus kurį laiką bijojau pirkti, bet mano plaukams labai tiko.

Karolina
 
2025-07-24

Naudojau dar tik kartą, bet plaukai iš šiurkščių tapo švelnesni ir po vieno karto. Malonus kvapas :)

Raminta
 
2025-07-13

Labai suprastejo, visai ne tokia kaip buvo pries tai. Daugiau nebepirksiu. Grazinkit sena!

Vilija
 
2025-02-03

Mano plaukų galiukai linkę sausėti, ši kaukė atgaivina ir suteikia minkštumo plaukams.

Giedrė
 
2025-01-30

Labai nusivyliau, jokio švelnumo po naudojimo, plaukas apsunkęs. Keistas riebumo pojūtis ant plaukų

Aušra
 
2025-01-14

Šiandien išbandžiau ... ir pritariu kitiems komentarams. Nusivyliau. Senoji buvo kur kas geresnė, plaukai minkšti švelnūs. O po šios panaudojimo jokio poveikio nesijaučia. Tas pats ir apie plaukų balzamą naujoje pakuotėje. Kiekis sumažėjo perpus, o kaina dar didesnė .. Deja, bet nebepirksiu šių produktų. Grąžinkit senąsias formules !!!

Ernesta