×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Mėlynpaukštės plunksna

Ultra mėlyna, nr. 743
Natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru + DOVANA šepetėlis
Talpa:
1 g
9,95 €

Tai pirmi natūralūs mineraliniai akių šešėliai, pagaminti Lietuvoje! Kruopščiai derinusios ir rinkusios spalvas sukūrėme nuostabią dvidešimties atspalvių paletę – nuo pačių šviesiausių, pastelinių iki tamsesnių violetinių, žemės tonų, įskaitant juodą bei šventinius sidabrinį ir auksinį.
Šie birūs akių šešėliai yra švelnūs Tavo akių odai, lengvai ir tolygiai dengia akių vokus, gerai pasiskirsto ir išlieka. Tiesa, kad šešėliai dar geriau laikytųsi patariame prieš tepant juos akių vokus padengti šešėlių pagrindu.
Šie akių šešėliai pagaminti iš natūralių žemėje glūdinčių mineralų. Be to, jų sudėtyje yra iš jūros ir saulės išskirtinių savybių įgavusio gintaro, kuris „Uoga Uoga“ šešėlius padaro išskirtinius!

Perkant šį produktą – dovanų gausite akies linkio šepetėlį. Dovaną pridėsime kiekvienam perkančiam.

 

*Nuotraukose bei paletėje matomų gaminių atspalviai gali kiek skirtis dėl techninių ekranų parametrų.

Kaip naudoti

Laikyti sausoje vietoje.

Sudėtis

INGREDIENTS: Mica (žėrutis), CI 77007 (mėlynas ultramarinas), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Kaolin (baltas molis), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), Amber Powder (gintaras). 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 4.6 (5)
 

Švelnu, labai nedaug reikia ir puikiai paryškina dieną.

Živilė
 

Labai nuotaikinga, unikali spalva. Ne dirbtinai ryški, žaismingai atrodo :)

Aistė
 

Gražu, ryšku ir natūralu! Man labai patinka.

Raimonda
 

Ingrida, smagu, kad domitės ne tik sudėtimis, bet ir jų kilme ir gavimo būdais. Mes naudojame žaliavas, kurios turi reikalingus sertifikatus ir nenaudoja vaikų darbo jėgos. Iš kiekvieno tiekėjo gauname tai patvirtinančius dokumentus. Mūsų produktai sertifikuojami vienais griežčiausių Cosmos Natural ir Cosmos Organic sertifikatų, ir tikrinama ne tik žaliavų natūralumas ir ekologiškumas, pagaminimo būdai, bet ir pakuotės, bei žaliavų kilmė ir kiti procesai.

Uoga Uoga
 

Sveiki, norėčiau sužinoti, iš kur Uoga Uoga perka žėrutį - koks sertifikatas garantuoja jo ekologišką ir etišką kilmę, t.y. kad. Jo gavyboje tikrai nedalyvavo vaikai. https://youtu.be/IeR-h9C2fgc tik tada galėsiu tinkamai įvertinti šešėlius :)

Ingrida