×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Meilės sau motyvas

Riboto leidimo grožio dėžutė (IŠPARDUOTA)
Talpa:
1 vnt
0 €
Šiuo metu neturime

RIBOTO LEIDIMO - grožio dėžutė su 5 super produktais ir -55% nuolaida!

Šį kartą ji apie meilės sau motyvą, todėl joje vien serumai ir maitinančios kaukės. Tai - priemonės, kurioms dažnai pritrunkam laiko, nes vis dalinam jį kitiems, o kartais gal ir atliekamų pinigų, nes ir vėl(!) pirma norim nudžiuginti mylimiausius. No more excuses – kaina mes pasirūpinome, o laiku pasirūpinti reikės tau. Žinom, šita užduotis neretai sunkesnioji, todėl tave motyvuoti pasikvietėme savo ambasadorę, rašytoją, dviejų vaikų mamą - Vaivą Rykštaitę, kuri tai tikrai moka!

Viduje:

 

Dėmesio! Dėl didelio siuntų kiekio ir sudėtingų oro sąlygų siuntos gali vėluoti

Sudėtis

Žr. produktų aprašymuose

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (4)
 

Tobulas! Tiek produktai, tiek supakavimas ir pateikimas. Buvo tikra šventė sulaukti kurjerio ir pakuoti siuntinį. Kaukę plaukams įtepiau ir pravaikščiojau visą dieną, tuomet išplovus ir galiukams panaudojus serumą - chemiškai garbanoti plaukai atsigavę ženkliai.

Jolita
 

Puikus savęs palepinimo rinkinukas! Kaip tik svarsčiau pirkti tris priemones iš šio rinkinio, o gavau daugiau ir net pigiau. Labai malonu. Rinkinukas gražiai supakuotas, lydimas įkvėpiančio laiško. Uoga uoga net dovanėlę įdėjo. Ačiū, Uoga, kad mylite mus ir mokinate mus pačias save mylėti. <3

Svetlana
 

Tikrai WOW! Išpildyta viskas nuo pradžios iki pabaigos. Pateikimas, įpakavimas, dėžutė, produktai, jų kokybė ir visa surišanti į bendrą dermę V.Rykštaitės istorija. Į rinkinį surinkti tikrai praktiški produktai, kurie lengvai gali tapti tais maloniais kasdieniais ritualais. Nuoširdžiai ačiū už meilę man!

Sonata
 

Dezute pamacius pirma mintis - VAVA VIVA! Ypatingai ispudi paliko LEDAS IR BURTU LAZDELE. Wow. Aciu, kad kuriate! P.S. Dezutes dizaina - niekada neismesiu!!!!

Danielė