Nemokamas pristatymas perkant už 20eur ir daugiau

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Lūpos karalienės

Natūralių lūpų balzamų rinkinys
-18%
Vnt:
1vnt.
14,95 €
18,30 €

Rinkinyje rasite keturis mūsų lūpų balzamus, visi su skirtingais linkėjimais ir skirtingos sudėties. Geraširdis piratas su nuostabiu šaltalankių aliejumi, kuris pasirūpins net labiausiai suskirdusiomis lūpomis. „Darosi karšta“ – su makadamijų aliejumi. „Mėtinukas“ ne tik maitina lūpas, bet ir jas gaivina bei maloniai kvepia šaltmėtėmis. „Pavogtas bučinys“ rūpinasi lūpų švelnumu ir suteikia joms rausvą atspalvį.

Šis nuostabus lūpų balzamų rinkinys yra tiesiog geniali dovana, kai reikia pasveikinti:

• mažą žmogų – mažieji taip dažnai laižo lūpytes atėjus šalčiams, kad labai svarbu ne tik tinkamai pasirūpinti jų priežiūra, bet ir pasirinkti saugias jiems naudoti priemones. Natūralūs lūpų balzamai dėl savo spalvų ir kvapų įvairovės tikrai juos sudomins ir pradžiugins. Mažosios damos galės džiaugtis rinkinyje esančiu balzamu su švelnia spalva, o mažieji ponai galės jį perleisti mamytėms. Svarbiausia, kad visi bus saugūs.

• Draugę, kolegę, seserį, kaimynę, dukterėčią – visi žinome, kad moterys turi paltų, striukių, rankinių, kuprinių, o lūpų balzamai tiesiog prasmenga ir dingsta be žinios, turint rinkinį, tikimybė rasti bent vieną visada didesnė.

• Visą šeimą, kuri galės pasidalinti balzamus pagal kiekvieno poreikius.

Plačiau apie kiekvieną produktą galite rasti prie jo aprašymo.

Sudėtis

žr. produktų aprašymuose

Pirkėjų atsiliepimai

 4.9 (8)
 

Puikūs, nuostabiai drėkina, labai patinka tekstūra, nėra klampūs ir lipnūs. Patinka jų blizesys, tad naudoju kaip lūpų blizgį.

Snieguolė
 

Nuostabus įpakavimas, dėmesys detalėms, skanūs ir labai smagūs lūpoms balzamai :)

Ernesta
 

Labai dailus įpakavimas; Siunta nustebino maloniai; Lūpų balzamai visi beprotiškai kvepia skaniai, bet ir po jų jaučiasi tikras poveikis pridrėkintos, sveikos lūpos! Rekomenduoju!

Viktorija
 

Be galo graži pakuotė! Lūpų balzamai labai patiko - puikiai drėkina.

INGA
 

Labai patiko ,,Metinukas". Labai malonus jausmas ant lūpu.

Vakare
 

Labai patiko 3 iš keturių lūpų balzamų, ne riebūs ir ne lipnūs, labai graži pakuotė.

Žiedūnė
 

Esu išbandžiusi beveik visus uoga uoga lūpų balzamus. Labai patinka, jokių kitokių nebenaudoju. Patinka lengvumo pojūtis ant lūpų, nelieka jokių baltų ruoželių kaip kartais būna su lūpų balzamais.

Žydrūnė
 

Graži, tvirta dėžutė, kurią bus galima panaudoti. Skaniai kvepiantys ir drėkinantis lūpų balzamai. Patiko, minusiukas gal kaip ir kitų, kad nešiojant darbe kišenėje suminkštėja

Vaida Gintautienė