×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Lūpos karalienės

Natūralių lūpų balzamų rinkinys
-18%
Vnt:
1vnt.
14,95 €
18,30 €

Rinkinyje rasite keturis mūsų lūpų balzamus, visi su skirtingais linkėjimais ir skirtingos sudėties. Geraširdis piratas su nuostabiu šaltalankių aliejumi, kuris pasirūpins net labiausiai suskirdusiomis lūpomis. „Darosi karšta“ – su makadamijų aliejumi. „Mėtinukas“ ne tik maitina lūpas, bet ir jas gaivina bei maloniai kvepia šaltmėtėmis. „Pavogtas bučinys“ rūpinasi lūpų švelnumu ir suteikia joms rausvą atspalvį.

Šis nuostabus lūpų balzamų rinkinys yra tiesiog geniali dovana, kai reikia pasveikinti:

  • mažą žmogų – mažieji taip dažnai laižo lūpytes atėjus šalčiams, kad labai svarbu ne tik tinkamai pasirūpinti jų priežiūra, bet ir pasirinkti saugias jiems naudoti priemones. Natūralūs lūpų balzamai dėl savo spalvų ir kvapų įvairovės tikrai juos sudomins ir pradžiugins. Mažosios damos galės džiaugtis rinkinyje esančiu balzamu su švelnia spalva, o mažieji ponai galės jį perleisti mamytėms. Svarbiausia, kad visi bus saugūs.
  • Draugę, kolegę, seserį, kaimynę, dukterėčią – visi žinome, kad moterys turi paltų, striukių, rankinių, kuprinių, o lūpų balzamai tiesiog prasmenga ir dingsta be žinios, turint rinkinį, tikimybė rasti bent vieną visada didesnė.
  • Visą šeimą, kuri galės pasidalinti balzamus pagal kiekvieno poreikius.

Plačiau apie kiekvieną produktą galite rasti prie jo aprašymo.

Pirkėjų atsiliepimai

 4.9 (17)
 

Puikūs! Labiausiai patinka jų konsistencija nei per skysti nei per kieti , o ir lūpos tikrai padeda jei kokių įtrukimų atsiranda

Agnė
 

Puikūs lūpų balzmai. Gerai pamaitina ir pridrėkina lūpas. Skaniai kvepia.

Toma
 

Pirmą kartą išbandžiau lūpų balzamą su Šaltalankiais , kuris buvo neapsakomai švelnus lūpoms ir kurio nereikėjo tepti dažnai - jis palikdavo lūpas sudrėkintas ir minkštas ilgą laiką. Taigi, pamačiusi ši rinkinį, neabejodama dėjau į krepšelį! Pasidalinau su mama ir jau išmėginome SPICY MAMA! love!

justina
 

Šiuos naudoju jau kelis metus ir esu patenkinta

Evelina
 

Patiko balzamų pojūtis ant lūpų,gerai drėkina ir maitina,skaniai kvepia. Ypač džiugina gera produktų sudėtis. Tik nepatiko pakuotė,kad išsukus balzamo per daug negali susukti atgal.

Jolita
 

Labai patinka vaikams, nealergizuoja, saugo nuo šalčio, tinka dažytis norinčiai šešiametei.

Vita
 

Kvapai nuostabūs ir ne per stiprūs. Lūpas drėkina ir maloniai dengia.

Indrė
 

Labai patiko, labai gražus įpakavimas ir skoniai neįkirus, kas tikrai neerzina.

Odeta
 

Lūpų balzamai man labai patiko.

Andželika