×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Laukinės slyvos

Nr. 723
Natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru + DOVANA šepetėlis
 

Labai gražios spalvos bei aukštos kokybės šėšėliai.

Irina Klimavičienė
Talpa:
1 g
9,95 €

Tai pirmi natūralūs mineraliniai akių šešėliai, pagaminti Lietuvoje! Kruopščiai derinusios ir rinkusios spalvas sukūrėme nuostabią dvidešimties atspalvių paletę – nuo pačių šviesiausių, pastelinių iki tamsesnių violetinių, žemės tonų, įskaitant juodą bei šventinius sidabrinį ir auksinį.

Šie birūs akių šešėliai yra švelnūs Tavo akių odai, lengvai ir tolygiai dengia akių vokus, gerai pasiskirsto ir išlieka. Tiesa, kad šešėliai dar geriau laikytųsi patariame prieš tepant juos akių vokus padengti šešėlių pagrindu.

Šie akių šešėliai pagaminti iš natūralių žemėje glūdinčių mineralų. Be to, jų sudėtyje yra iš jūros ir saulės išskirtinių savybių įgavusio gintaro, kuris „Uoga Uoga“ šešėlius padaro išskirtinius!

Perkant šį produktą – dovanų gausite dvipusį šepetėlį akių šešėliams. Dovaną pridėsime kiekvienam perkančiam.

*Nuotraukose bei paletėje matomų gaminių atspalviai gali kiek skirtis dėl techninių ekranų parametrų.

Kaip naudoti

Laikyti sausoje vietoje.

Sudėtis

Mica (žėrutis), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Zinc Oxide (cinko oksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Kaolin (baltasis molis), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), Amber Powder (gintaras), +/- Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines (ultramarinas): CI 77007. 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 4.8 (6)
 

Labai graži spalva. Gerai dengiasi.

Diana
 

Patinka spalva, tik dar turiu išmokti naudotis biriais šešėliais - apsibarstau paakius ir tai truputį erzina.

Aistė
 

LAUKINĖS SLYVOS puiki spalva akių pravedimui, naudoju tiesiog sausus. Patiko net ir lūpas su jais pasidažyti, plokščiu plonu šepetėliu pavyko toks gražus tikslus kontūras, kaip net su pieštuku nepavyksta. Norėčiau, kad pagamintumėt naujų spalvų, tinkančių lūpoms :)

Laura Šinkevičienė
 

Sveiki, Gabija. Ačiū už Jūsų pastabas ir komentarą. Taip, karmino mes tikrai nenaudojame ir visos spalvos išgautos tik iš mineralų. Dėl pakuočių akcijos, manome, kad nuolaida yra tikrai ženkli ir ją mes taikome nuolatos, deja, negalime jos taikyti visiems produktams, todėl pasirinkome grupę jų. Tačiau pasirinkimas išties didelis.

Uoga Uoga
 

Kadangi tai yra birūs šešėliai ir dar tamsios spalvos, patariu pirma dėtis šešėlius paskui veido makiažą, nes tikrai dalis nubirės po akimis. Kaip ir kitų firmų, šiuos šešėlius tepu ant akims skirtos bazės, kad nesubėgtų, uogauoga maskuotukai tam per riebūs. Uogauoga šešėliai brangoki, tačiau manau, kad verta pirkti jei naudosite violetinius ir kitus raudonos spalvos turinčius atspalvius, nes juose nėra karmino ar R40. Prašau atsakyti man į komentarą ar teisingai supratau sudėtį. Norėčiau, kad uogauoga šešėlius padarytų įperkamesnius, panašiai kaip daro su baltose pakuotėse esančiais produktais ir išleistų keletą pareinamų atspalvių ryškiausiom spalvom, ir video pamokų jiems.

Gabija