Pirk už 60€ – gauk serumą ir Gua Sha dovanų!

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Laimės raketa

Ekologiškas rutulinis pieštukas mišriai, riebiai ir probleminei odai
 

Visuomet su savimi rankinėje nešiojuosi "Laimės raketą", labai tinka patepti spuogeliams ir jiems dezinfekuoti/pasausinti (nes niekad negali žinot kada jie tave užklups!) 5 balai !

Rūta
Talpa:
10 ml
12,95 €
Galiojimas: 18 mėn. / atidarius sunaudoti per 6 mėnesius

Šis natūralus rutulinis pieštukas skirtas tik probleminėms vietoms tepti esant poreikiui, pavyzdžiui, pajutus, kad kyla arba jau iškilo spuogelis. Rutulinio pieštuko sudėtyje – du ypatingi aliejai: puiklapių ir arbatmedžių, kurie padeda paspartinti spuogelių susitraukimą ir nudžiūvimą bei odos gražėjimo procesą.
Geriausio rezultato sulauksi naudojant visus linijos produktus nuosekliai ir periodiškai, pagal rekomendacijas.

Kaip naudoti

Rutulinis pieštukas skirtas tik probleminėms vietoms, siekiant paspartinti spuogelių susitraukimą, džiūvimą. Prieš naudojimą suplakti ir tepti ten, kur yra problema. Geriausio rezultato pasieksi naudodami kartu su kitais šios linijos produktais.

Laikyti nuo +5 °C iki +24 °C.

Sudėtis

Calophyllum Inophyllum Seed Oil (puiklapių aliejus)*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (arbatmedžių eterinis aliejus)*, Limonene**, Linalool**, Geraniol**, Isoeugenol**. *Išauginta ekologiniame ūkyje. **Įeina į eterinių aliejų sudėtį. 100 % ekologiškų sudedamųjų dalių.

Pirkėjų atsiliepimai

 4.7 (31)
 

Labai patiko pieštukas, nes užtepus ant spuogelio sumažėja paraudimas, jis greičiau išnyksta ir nepalieka randelių.

Vilma
 

Puikus naudoti namų sąlygomis, namuose ar nakčiai.

Viktorija
 

Tikėjausi daugaiu arbatmedžio kvapo, tačiau ir šis neblogas.

Marta
 

Reikia labai nedaug. Bent jau man sunkokai susigeria.

Ieva
 

patiko

Rima
 

Kvapas is pradziu kiek erzino, bet buvo verta, rezultatas pranoko lukescius :)

Erika
 

Užsisakiau su dideliu lūkesčiu, tačiau nuvylė. Poveikis - joks, spuogeliai nei gyja, nei mažėja ir kvapas per itin intensyvus.

Aušra
 

Naudoju jau apie 3men., tikrai labai paspartina zaizdeliu gyjima. Kalbant apie tik kylancius spuogelius, labai didelio skirtumo nejauciu, taciau, manau, palengvina procesa (spuogeliai neiskyla labai baisus ir neisrausta oda aplink), tad vis tiek geras sprendimas problemines vietas padezinfekuoti.

Gabija
 

Spuogelius džiovina, bet ne taip ypatingai greitai, po dienos spuogas nebūdavo pranykęs. Yra specifinis kvapas, bet nėra labai aitrus ar dirginantis. Labai patogi talpa - buteliuką galima neštis visur, paprasta tepti, neišsiterlioja rankos

Vilma