Nemokamas pristatymas perkant už 20eur ir daugiau

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Laimės raketa

Ekologiškas rutulinis pieštukas mišriai, riebiai ir probleminei odai
 

Visuomet su savimi rankinėje nešiojuosi "Laimės raketą", labai tinka patepti spuogeliams ir jiems dezinfekuoti/pasausinti (nes niekad negali žinot kada jie tave užklups!) 5 balai !

Rūta
Talpa:
10 ml
12,95 €
Galiojimas: 18 mėn.

Šis natūralus rutulinis pieštukas skirtas tik probleminėms vietoms tepti esant poreikiui, pavyzdžiui, pajutus, kad kyla arba jau iškilo spuogelis. Rutulinio pieštuko sudėtyje – du ypatingi aliejai: puiklapių ir arbatmedžių, kurie padeda paspartinti spuogelių susitraukimą ir nudžiūvimą bei odos gražėjimo procesą.
Geriausio rezultato sulauksi naudojant visus linijos produktus nuosekliai ir periodiškai, pagal rekomendacijas.

Kaip naudoti

Rutulinis pieštukas skirtas tik probleminėms vietoms, siekiant paspartinti spuogelių susitraukimą, džiūvimą. Prieš naudojimą suplakti ir tepti ten, kur yra problema. Geriausio rezultato pasieksi naudodami kartu su kitais šios linijos produktais. Prieš naudojimą įsitikink, kad priemonė nealergizuoja. Laikyti tamsioje vėsioje vietoje. 

Sudėtis

Calophyllum Inophyllum Seed Oil (puiklapių aliejus)*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (arbatmedžių eterinis aliejus)*, Limonene**, Linalool**, Geraniol**, Isoeugenol**. *Išauginta ekologiniame ūkyje. **Įeina į eterinių aliejų sudėtį. 100 % ekologiškų sudedamųjų dalių.

Pirkėjų atsiliepimai

 4.8 (27)
 

patiko

Rima
 

Kvapas is pradziu kiek erzino, bet buvo verta, rezultatas pranoko lukescius :)

Erika
 

Užsisakiau su dideliu lūkesčiu, tačiau nuvylė. Poveikis - joks, spuogeliai nei gyja, nei mažėja ir kvapas per itin intensyvus.

Aušra
 

Naudoju jau apie 3men., tikrai labai paspartina zaizdeliu gyjima. Kalbant apie tik kylancius spuogelius, labai didelio skirtumo nejauciu, taciau, manau, palengvina procesa (spuogeliai neiskyla labai baisus ir neisrausta oda aplink), tad vis tiek geras sprendimas problemines vietas padezinfekuoti.

Gabija
 

Spuogelius džiovina, bet ne taip ypatingai greitai, po dienos spuogas nebūdavo pranykęs. Yra specifinis kvapas, bet nėra labai aitrus ar dirginantis. Labai patogi talpa - buteliuką galima neštis visur, paprasta tepti, neišsiterlioja rankos

Vilma
 

Nuostabus! Patepus pradėjusi dygti spuogą vakare, ryte jis būna jau beveik išnykęs! Nepakeičiamas produktas.

Giedrė Matusevičiūtė
 

Geriausias atradimas ! Išsigelbėjimas kai veido oda nusprendžia pranešt visam pasauliui jog ateina tos dienos ir ant kaktos išauga gilus ir skausmingi spuogai.

Viktorija Staneviciute
 

5 balai. Tikrai pranoko visus lūkesčius. Nesitikėjau, kad gali būti tokia veiksminga. Esu išbandžiusi daug kitų firmų ekologiškų ir natūralių priemonių spuogeliams ir kitoms probleminėms vietoms, bet pirmą kartą galiu pasakyti, kad ši priemonė iš tiesų veikia. Patepu vakare ir atsikėlus ryte jau būna akivaizdžiai situacija pagerėjus. Tepu ne tik spuogelius, bet ir paraudimus ar įdrėskimus, labai greitai viskas užgyja. Drąsiai rekomenduoju kaip labai efektyvią priemonę.

Deimantė
 

Efektyvus ir raketos greitumu gydantis pieštukas! Nuostabus, gan intensyvus kvapas, nors jis su arbatmedžio aliejumi, bet labiau dominuoja turbūt puiklapių kvapas :) Super greitai užgydo spuogelius. Pasitepus juo, po kelių valandų spuogelio kaip nebūta! Aišku jei jis buvo tik pradedąs kilti, su didesniais reikia ilgesnio laiko, bet ir tuos gydo pakankamai greitai :)

Dalia Pukaitė