×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Krokodiliukas Toto

Natūralus muilas su sviestmedžių ir levandų aliejais vaikams
 

Nuostabus, tiek kvapas, tiek pats muilas. Naudoju kai prausiu savo mažylį, kuriam metai ir 8 mėnesiai, bet ir sau kartais pasiskolinu.

Rugilė Urniežiūtė
Talpa:
100 g
5,50 €

„Krokodiliukas Toto“ yra vienas švelniausių raminamojo poveikio natūralių muilų su sviestmedžių ir levandų aliejais, tinkamas net ir jautriai mažylių odai. Jis pagamintas tik iš aukščiausios rūšies savo sudėtimi itin turtingų šaltai spaustų, nerafinuotų ir eterinių aliejų. Muilas švelniai prausia odelę, ją drėkina, o lengvas it pūkas levandų aromatas atpalaiduoja.

Kaip naudoti

Saugok, kad nepatektų į akis. Prieš naudojimą įsitikink, kad priemonė nealergizuoja. Natūralus muilas tirpsta vandenyje, todėl, priešingai nei sintetinius muilus, panaudojus rekomenduojama laikyti sausai. Saugok, kad nepatektų į akis.

Sudėtis

Sodium Olivate (saponifikuotas alyvuogių aliejus), Sodium Shea Butterate (saponifikuotas sviestmedžių aliejus), Sodium Cocoate (saponifikuotas kokosų aliejus), Sodium Sweet Almondate (saponifikuotas migdolų aliejus), Sodium Sunflowerate (saponifikuotas saulėgrąžų aliejus), Sodium Ricinoleate (saponifikuotas ricinų aliejus), Spinacia Oleracea Leaf Powder (špinatai), Lavandula Angustifolia Herb Oil (levandų eterinis aliejus), Geraniol*, Limonene*, Linalool*. *Įeina į eterinių aliejų sudėtį. 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 4.9 (11)
 

Dovanojau šį rinkinį iš Ukrainos nuo karo pabėgusiai mergaitei, kuri Šiauliuose prisiglaudė ir šventė savo pirmą gimtadienį Lietuvoje. Gavusi dovaną, Ulijana kuriai sukako aštuoneri, sakė, kad norisi jį suvalgyti, koks skanus atrodo!

Indrė
 

Iki šiol kūdikio užpakaliuką plaunu tik šiuo muilu!

Goda
 

Greitai! Efektyviai! Jūs nuostabūs!

Vilija
 

Labai apsidžiaugė vaikas, kad muilas lietuviškame įpakavime. Pati priemonė ir gera.

Odeta
 

Labai maloniai kvepia, nedirgina dukrytės odelės, nesausina.

Vaida
 

Patiko.

Kristina
 

kvapas nuostabus! Tik veina beda, kadangi muiliukas susideda is dvieju daliu, tai mums viena dalis atlipo ir gavosi, kaip 2 atskiri muiliukai.

Lina
 

Visiškai nealergizuoja ir nesausina odos. Naudoja visa šeima.

Loreta
 

Patiko. Kaip tik sausai mažylio odelei.

Renata