×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI
 
2022-05-28

Isbandziau ivariausius kremus savo maziuko odelei, bet tik sis iveike problematiska odele, tikrai rekomenduoju!

Ausra

Krabukas Bambukas

Maitinamasis apsauginis aliejų mišinys vaikams

Kiekis:

50 ml
Kaina
10 €

DOVANA - pudros testerių rinkinys, perkant už 60 Eur


                               


Krokodiliukas Toto ir Vėžliukas Koko nutarė padaryti savo draugui Krabukui Bambukui malonų masažą. Jie patepė jo nugarėlę aromatingu aliejuku, o tada trynė ir minkė jį, dainuodami smagias daineles. Gaila, kad Krabukas Bambukas nepajuto minkštų draugų letenų, nes jo šarvas yra labai kietas. Tačiau po masažo kiautas labai blizgėjo prieš saulę ir tai Bambukui labai patiko. Jis į masažą pas draugus užsirašė ir kitai savaitei.

Šis natūralus aliejų mišinys yra geriausias pagalbininkas, kai reikia pamaitinti ir apsaugoti itin švelnią mažylių odą. Jame nėra jokių kvapų ir sintetinių komponentų – tai puiki alternatyva populiariems mineralinių ir sintetinių aliejų pagrindu pagamintiems vaikiškiems kremams. Sviestmedžių aliejus itin gerai maitina ir ramina pašutusią kūdikių odelę, padeda apsaugoti ją nuo išorės poveikio – šalčio, karščio, saulės. Simondsijų aliejus savo sudėtimi yra labai artimas odos riebalams, todėl lengvai įsigeria ir pamaitina išsausėjusią bei suglebusią odą.

Tepk visas vietas, kurias reikia apsaugoti nuo drėgmės arba šalčio, taip pat paraudusią, iššutusią, išsausėjusią odą. Tinka žandukams, užpakaliukui, raukšlėms ant kojyčių ir rankyčių, odai už ausyčių tepti.

Laikyti nuo +5 °C iki +24 °C.

The Natural Health Beauty Awards 2022 - Best Parent & Baby Range - winner

Butyrospermum Parkii Butter (sviestmedžių aliejus)*, Simmondsia Chinensis Seed Oil (simondsijų aliejus)*. *Išauginta ekologiniame ūkyje. 100 % ekologiškų sudedamųjų dalių.

Pirkėjų atsiliepimai

59 įvertinimai
 
2023-09-14

Labai malonus, švelnus gerai susigeria į sausą odą

 
2023-08-03

pirkau paauglei dukrai, kuri labai jautri kvapams. Todėl daug kremų keliavo į šiukšliadėžę, nes erzino kvapas. Šis tiko ir labai patiko. Labai gerai drekina itin sausą kūno odą.

 
2023-08-02

Dar ne naudotas nuo saules, bet labai patiko sausesnems vaiku odos vietoms padrekinti

 
2023-08-01

Puikus produktas visai šeimai, o ypač vaikams. Tepu visiems 3 vaikams po vonios.

 
2023-07-29

Dukra tepasi kas vakarą, jai labai patinka iš skaniai kvepia. Oda tikrai tapo švelnesne

 
2023-06-01

Labai patinka! Pirkau dukros sausai odai, ji nebe kūdikis, tačiau Krabukas Bambukas labai fainas, maitinantis odą, skaniai kvepia. Su dukra vis juokaujam naudodamos Uoga Uoga kad norisi paragaut ne tik ant odos teptis:)

 
2023-06-01

Suminkština vaiko odelę, tad jis nori teptis vėl ir vėl!

 
2023-04-07

Malonus ir kvapnus, greitai susigeria. Mano mažylė labai nemėgsta, kai ją tepi visokiais kremais, bet tenka dėl itin sausos odelės - o šis visai patiko, nepyksta ir dar prašo ir pačiai duoti pasitepti. Ir odelei padeda - tad vieni pliusai.

 
2023-04-05

Puikiai tinka tiek kūdykėliui, tiek man. Susigeria, švelniai tepasi, saugo odelę