Pirk už 60€ – gauk serumą ir Gua Sha dovanų!

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Krabukas Bambukas

Ekologiškas maitinamasis apsauginis aliejų mišinys vaikams
Talpa:
50 ml
6,95 €
Šiuo metu neturime
Galiojimas: 14 mėn. / atidarius sunaudoti per 6 mėnesius

Krokodiliukas Toto ir Vėžliukas Koko nutarė padaryti savo draugui Krabukui Bambukui malonų masažą. Jie patepė jo nugarėlę aromatingu aliejuku, o tada trynė ir minkė jį, dainuodami smagias daineles. Gaila, kad Krabukas Bambukas nepajuto minkštų draugų letenų, nes jo šarvas yra labai kietas. Tačiau po masažo kiautas labai blizgėjo prieš saulę ir tai Bambukui labai patiko. Jis į masažą pas draugus užsirašė ir kitai savaitei.

Šis natūralus aliejų mišinys yra geriausias pagalbininkas, kai reikia pamaitinti ir apsaugoti itin švelnią mažylių odą. Jame nėra jokių kvapų ir sintetinių komponentų – tai puiki alternatyva populiariems mineralinių ir sintetinių aliejų pagrindu pagamintiems vaikiškiems kremams. Sviestmedžių aliejus itin gerai maitina ir ramina pašutusią kūdikių odelę, padeda apsaugoti ją nuo išorės poveikio – šalčio, karščio, saulės. Simondsijų aliejus savo sudėtimi yra labai artimas odos riebalams, todėl lengvai įsigeria ir pamaitina išsausėjusią bei suglebusią odą.

Kaip naudoti

Tepk visas vietas, kurias reikia apsaugoti nuo drėgmės arba šalčio, taip pat paraudusią, iššutusią, išsausėjusią odą. Tinka žandukams, užpakaliukui, raukšlėms ant kojyčių ir rankyčių, odai už ausyčių tepti.

Laikyti nuo +5 °C iki +24 °C.

Sudėtis

Butyrospermum Parkii Butter (sviestmedžių aliejus)*, Simmondsia Chinensis Seed Oil (simondsijų aliejus)*. *Išauginta ekologiniame ūkyje. 100 % ekologiškų sudedamųjų dalių.

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (9)
 

Labai malonaus kvapo ir puikios konsistencijos, momentaliai drèkina išsausėjusias vietas

Dovile
 

Leliuko pilviukui patinka Bambukas, Juo tepam rankytę, kojytę, žanduką. Kai saulė bučiuoja, dienelės kai karštos, Mes tepam Bambuką - vargelio nematom!

Lina
 

Superinis kremukas vaikams, o ir man labai tinka pasirepti išsausėjusią odą.

Inga
 

Puikus kremas. Perku jį gal jau 3 metus. Naudoju abiem vaikam. Gal kiek skystokas, tad laikau šaldytuve.

Anastasija
 

Puikiai tinka visam kūnui, tiekaprasta ir ekologiška sudėtis, kad net šuo norėjo suvalgyti iš indelio :)

Kristina
 

Puikus kremukas vaikams ir ne tik! Gerai įmaitina sausä odä. Švelnus kvapas.

Evelina
 

Labai geras kremas, mums tiesiog atradimas ir išsigelbėjimas. Naudojam netik mažylio jautriai odelei, bet ir visos šeimynos poreikiams❤️

Kristina
 

Puikus maitinamasis ir apsauginis kremas vaikams. Naudoju veidukui prieš einant į lauką, vis patepu nuo seilių išsausėjusias vietas, o kai išvykdama atostogų pamiršau savo veido kremą, kuo puikiausiai tiko ir sausai mano veido odai :)

Viktorija
 

Tik du ingridientai ir jokių nesąmonių :) Žymiau geriau nei "Tamsos valdovė" kurį taip reklamuoja konsultantės.

Evelina