×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Krabukas Bambukas

Ekologiškas maitinamasis apsauginis aliejų mišinys vaikams
Talpa:
50 ml
9,95 €

Krokodiliukas Toto ir Vėžliukas Koko nutarė padaryti savo draugui Krabukui Bambukui malonų masažą. Jie patepė jo nugarėlę aromatingu aliejuku, o tada trynė ir minkė jį, dainuodami smagias daineles. Gaila, kad Krabukas Bambukas nepajuto minkštų draugų letenų, nes jo šarvas yra labai kietas. Tačiau po masažo kiautas labai blizgėjo prieš saulę ir tai Bambukui labai patiko. Jis į masažą pas draugus užsirašė ir kitai savaitei.

Šis natūralus aliejų mišinys yra geriausias pagalbininkas, kai reikia pamaitinti ir apsaugoti itin švelnią mažylių odą. Jame nėra jokių kvapų ir sintetinių komponentų – tai puiki alternatyva populiariems mineralinių ir sintetinių aliejų pagrindu pagamintiems vaikiškiems kremams. Sviestmedžių aliejus itin gerai maitina ir ramina pašutusią kūdikių odelę, padeda apsaugoti ją nuo išorės poveikio – šalčio, karščio, saulės. Simondsijų aliejus savo sudėtimi yra labai artimas odos riebalams, todėl lengvai įsigeria ir pamaitina išsausėjusią bei suglebusią odą.

Kaip naudoti

Tepk visas vietas, kurias reikia apsaugoti nuo drėgmės arba šalčio, taip pat paraudusią, iššutusią, išsausėjusią odą. Tinka žandukams, užpakaliukui, raukšlėms ant kojyčių ir rankyčių, odai už ausyčių tepti.

Laikyti nuo +5 °C iki +24 °C.

Sudėtis

Butyrospermum Parkii Butter (sviestmedžių aliejus)*, Simmondsia Chinensis Seed Oil (simondsijų aliejus)*. *Išauginta ekologiniame ūkyje. 100 % ekologiškų sudedamųjų dalių.

Pirkėjų atsiliepimai

 4.9 (16)
 

Isbandziau ivariausius kremus savo maziuko odelei, bet tik sis iveike problematiska odele, tikrai rekomenduoju!

Ausra
 

Vaikams patiko. Kadangi sviestamiedį naudojam ne pirmą kartą, mums jo specifinis kvapas priimtinas ir tinkamas.

Gintarė
 

Jau daug metų nepamainoma priemonė visai šeimai. Vasara naudojame išsausėjusioms vietoms, ypač po saulės nudžiovinimo ar vėjo nugairintoms lūpoms, žiema - apsaugai nuo šalčio ir sukilimų lūpoms, klubams, labai sausoms rankoms. Puikiai gelbėja!

Neringa
 

Jau 4 metus perku šitą kremą. Priekaištų neturiu. Puikus.

Ana
 

Puikus kremas. Labai gerai drėkina. Naudoju ir pati sau, nes oda lb sausėja. Naudoju nakčiai gerai pamaitina.

Živilė
 

Labai nepatiko kvapas, kažkaip pasiklioviau atsiliepimais, bet labai nemalonus tų aliejų kvapas

Barbara
 

Puiki konsistencija, būnant žiemą lauke pasitepti suskirdusias lūpas.

Laima
 

Labai malonaus kvapo ir puikios konsistencijos, momentaliai drèkina išsausėjusias vietas

Dovile
 

Leliuko pilviukui patinka Bambukas, Juo tepam rankytę, kojytę, žanduką. Kai saulė bučiuoja, dienelės kai karštos, Mes tepam Bambuką - vargelio nematom!

Lina