Nemokamas pristatymas perkant už 20eur ir daugiau

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Knyga + pradedančiojo rinkinys

Ribotas rinkinių kiekis!
Specialus pasiūlymas
Nauja! -27%
Talpa:
1 vnt.
29,90 €
40,90 €

NAUJIENA! Pagaliau galime jums pristatyti savo ilgą ir nuoseklų darbą – unikalią receptų knygą! Mintį ją parašyti brandinome kone septynerius metus, tiek praėjo nuo pirmosios.

Per tiek laiko ne tik išaugo mūsų pačių patirtis, bet ir žmonių sąmoningumas bei noras gyventi natūraliau, tvariau, saugiau. Todėl kėlėme sau užduotį suformuoti tokį turinį, kuris apimtų ne tik odos priežiūros priemones, o ir daug daugiau. Nepaisant to, kiek naujų dalykų atradome, visa tai vis dar yra visiems padaromi receptai. Šioje knygoje jų rasi virš 50, skirtų tau, tavo šeimai ir netgi augintiniams bei namų puoselėjimui. Visus juos lengva pasigaminti namuose, dažnai iš sudėtinių dalių, kurias rasi savo virtuvės spintelėje.

Pavartyk knygą: https://www.yumpu.com/s/LxwAcVlSiCdRmG2Q

Išskirtinis pasiūlymas! Pasinaudok specialia kaina knygai ir pradedančiojo rinkiniui, kuris perkant su knyga dabar tau kainuos tik 4,95 eur (įprasta eterinių aliejų rinkinio kaina 15,95 eur). Rinkinyje trys mėgintuvėliai

 

 

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (9)
 

Šią knygą įsigijau sau, po to ir draugei. Abi esame labai patenkintos. Išmėginau ne vieną receptą, esu labai patenkinta. Be to yra ir gerų aprašymų apie pačias sudedamąsias dalis.

Donata
 

Šią knygą įsigijau sau, po to ir draugei. Abi esame labai patenkintos. Išmėginau ne vieną receptą, esu labai patenkinta. Be to yra ir gerų aprašymų apie pačias sudedamąsias dalis.

Donata
 

Spalvinga, smagi, įkvepianti konkuruoti su Uoga Uoga :) ;) . Ačiū !

Rasa
 

Nuostabi knyga! Labai patiko, kad knygoje ne tik nerealūs receptai, bet ir daug reikalingos informacijos. Geriausia dovana SAU!

Vytautė
 

Puiki knyga. Labai gražiai išleista. Informacija aiškiai surašyta ir labai naudinga. Ačiū

Eglė
 

Pirkau knyga gavau dovanele lupu vazelina. Labai Aciu ! :) knyga labai gera taip pat turiu jusu pirma knyga. Labai megstu naturalia kosmetika kuria pasigaminu pati sau :) butinai is meginsiu ir jusu kosmetika ! ❤️

Laura
 

Skaičiau neatsitraukdama - įdomūs receptai, gražios nuotraukos, puikios idėjos! Knygą malonu vartyti, manau ji puikiai tinka tiek DIY eksperimentams, tiek dovanoms :)

Romantė
 

Negaliu apsakyti kaip džiaugiausi, kai gavau rinkinuką dovanų! Knyga nuostabi. Norisi vartyti ir skaityti vis iš naujo :) Dar ir su autorių autografais! Ačiū Jums labai! Taip pat dėkoju ir už dovanėles :)

Renata
 

Tai geriausia dovana, kurią galėjau sau padovanoti. Knyga puiki. Gera tiesiog vartyti. Kiekviename puslapyje jaučiama šiluma ir rūpestis kokybei, natūralumui ir tvarumui. Ačiū už šią kūrybą, nugulusią į puslapius.

Kristina