×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Knyga + pradedančiojo rinkinys

Ribotas rinkinių kiekis!
Specialus pasiūlymas
-27%
Vnt:
1
29,90 €
40,90 €

NAUJIENA! Pagaliau galime jums pristatyti savo ilgą ir nuoseklų darbą – unikalią receptų knygą! Mintį ją parašyti brandinome kone septynerius metus, tiek praėjo nuo pirmosios.

Per tiek laiko ne tik išaugo mūsų pačių patirtis, bet ir žmonių sąmoningumas bei noras gyventi natūraliau, tvariau, saugiau. Todėl kėlėme sau užduotį suformuoti tokį turinį, kuris apimtų ne tik odos priežiūros priemones, o ir daug daugiau. Nepaisant to, kiek naujų dalykų atradome, visa tai vis dar yra visiems padaromi receptai. Šioje knygoje jų rasi virš 50, skirtų tau, tavo šeimai ir netgi augintiniams bei namų puoselėjimui. Visus juos lengva pasigaminti namuose, dažnai iš sudėtinių dalių, kurias rasi savo virtuvės spintelėje.

Pavartyk knygą: https://www.yumpu.com/s/LxwAcVlSiCdRmG2Q

Išskirtinis pasiūlymas! Pasinaudok specialia kaina knygai ir pradedančiojo rinkiniui, kuris perkant su knyga dabar tau kainuos tik 4,95 eur (įprasta eterinių aliejų rinkinio kaina 15,95 eur). Rinkinyje trys mėgintuvėliai

 

 

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (15)
 

Knygoje galima rasti lengvai įgyvendinamų receptų. Puiki dovana besidomintiems natūralia kosmetika ir buities priemonėmis.

Justina
 

Puikus receptai

Egle
 

Labai nuostabi knyga. Ačiū už sudarytą galimybę eiti natūralumo, tvarumo keliu.

Rūta
 

Labai patiko knyga :)

Kristina
 

Labai graži knyga, fotografijos ir aprašymai! Buvo skirta dovanai, bet jaučiu, kad ir pati įsigysiu :)

Daiva
 

Knyga nuostabi kaip ir visa UOGA UOGA. Graži - galima vartyt ir kaip albumą :) Naujoko rinkinį panaudosiu dovanų gamybai.

Ieva
 

Šią knygą įsigijau sau, po to ir draugei. Abi esame labai patenkintos. Išmėginau ne vieną receptą, esu labai patenkinta. Be to yra ir gerų aprašymų apie pačias sudedamąsias dalis.

Donata
 

Šią knygą įsigijau sau, po to ir draugei. Abi esame labai patenkintos. Išmėginau ne vieną receptą, esu labai patenkinta. Be to yra ir gerų aprašymų apie pačias sudedamąsias dalis.

Donata
 

Spalvinga, smagi, įkvepianti konkuruoti su Uoga Uoga :) ;) . Ačiū !

Rasa