NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE, PERKANTUŽ 15€ IR DAUGIAU

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Kibirkštis

Švelniai žėrinti lašišinė, nr. 706
Natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru
Talpa:
1 g
8,95 €
Galiojimas: 5 metai / atidarius sunaudoti per 12 mėnesių

Tai pirmi natūralūs mineraliniai akių šešėliai, pagaminti Lietuvoje! Kruopščiai derinusios ir rinkusios spalvas sukūrėme nuostabią dvidešimties atspalvių paletę – nuo pačių šviesiausių, pastelinių iki tamsesnių violetinių, žemės tonų, įskaitant juodą bei šventinius sidabrinį ir auksinį.

Šie birūs akių šešėliai yra švelnūs Tavo akių odai, lengvai ir tolygiai dengia akių vokus, gerai pasiskirsto ir išlieka. Tiesa, kad šešėliai dar geriau laikytųsi patariame prieš tepant juos akių vokus padengti šešėlių pagrindu.

Šie akių šešėliai pagaminti iš natūralių žemėje glūdinčių mineralų. Be to, jų sudėtyje yra iš jūros ir saulės išskirtinių savybių įgavusio gintaro, kuris „Uoga Uoga“ šešėlius padaro išskirtinius! 

*Nuotraukose bei paletėje matomų gaminių atspalviai gali kiek skirtis dėl techninių ekranų parametrų.

Kaip naudoti

Laikyti sausoje vietoje.

Sudėtis

Mica (žėrutis), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Zinc Oxide (cinko oksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Kaolin (baltasis molis), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), Amber Powder (gintaras), +/- Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines (ultramarinas): CI 77007. 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 4.7 (3)
 

Spalva persikinė, atitinka nuotraukoje matomą. Labai gražiai blizga ir svarbiausia visiškai nedirgina akių. Tačiau spalva neryški ir ilgai neišlieka, manau, kad reikia naudoti su akių šešėlių baze, nes tiesiog užtepus ant voko, labai greit išnyksta. Kadangi deduosi be makiažo bazės, tai per dieną pasitepu kelis kartus. Rekomenduoju pabandyti.

Austėja Šalvytė
 

Ieškojau lietuviškų, švelniai žėrinčių, natūralių ir gyvos spalvos šešėlių; radau ir neatsidžiaugiu. Subtilūs (nr. 706, Kibirkštis), nedirgina odos (šiaip jau jautrios ir dėl to retai kada kosmetika dengtos); tikiuosi, plėsite šią savo liniją!

Agnė B
 

Ši spalva man be galo patinka! ji tokia gaivi ir švelni :)

Marija