×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Išlaisvink deivę

Natūralus greito efekto rinkinys su GuaSha masažuokliu
-18%
Talpa:
1 vnt
45,95 €
56,35 €

Visos šiame rinkinyje sudėtos priemonės veikia čia ir dabar, pasitelkus jas, veido priežiūros ritualas bus efektyvus ir atpalaiduojantis, nes kiekviename rinkinyje laukia dovana – Gua Sha rožinio kvarco masažinis akmuo.

Viduje:

Intensyvios linijos paakių serumas – lengvas ir greitai įsigeriantis, papildytas hialuronu ir sukurtas specialiai rūpintis jautria oda aplink akis, didinant jos elastingumą ir kovojant su mažomis raukšlelėmis. Su masažiniu rutuliuku!

„Rūkas ryte“ – daugiafunkcinis purškiklis su hialuronu odos drėkinimui ir makiažo fiksavimui – nepakeičiamas tavo kasdienėje rutinoje.

„Eliksyras“ – natūralus aliejinis serumas veidui su spanguolių ekstraktu ir arganų aliejumi, ypatingai maitina ir minkština odą

Dovana! GuaSha rožinio kvarco masažinis akmuo neatsiejamas nuo aliejinio serumo, jis padės geriau įmasažuoti serumą į odą, suaktyvins limfos nutekėjimą, pagerins kraujo cirkuliaciją, atpalaiduos raumenų įtampą.

Produktų pilni aprašymai – paspaudus produkto pavadinimą.

 

Produktų pakuotės gali skirtis.

Sudėtis

žr. produktų aprašymuose

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (8)
 

Priemonės iš tiesų puikios

Laima
 

Rinkinys puikus + dovanėlė. Verta išbandyti kiekvienai ;)

Jolanta
 

Nespėjau visko išbandyti, tik vietoj ryto rūko, gavau migla purškiklį, aliejinis eliksyras labai patiko, tik pamirštu išbandyt masažuoklį ir paakių rutuliuką-kremuką.

Aušra
 

Wow!

Auksė
 

Super!

Erika
 

Drauge buvo labai patenkinta gauta dovana!

Edita
 

Puiki linija, puikus rinkinys odos priežiūrai. Labai patinka kvapas.

Jolita
 

Geriausias rinkinys žiemą, kai oda tiesiog siunčia SOS signalą, jog jai reikia drėgmės ir apsaugos nuo žvarbių orų ir sauso oro namuose! O šaldytuve laikomas paakių serumas ir GuaSha puikiai atgaivina ryte!

Ilma