×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Gera pradžia

Natūralus odos puoselėjimo ir paruošimo makiažui rinkinys
-24%
Vnt:
1
45,95 €
60,30 €

4 žingsnių ritualo dėka galėsi džiaugtis pastebimai gražesne oda ir fantastiškai pasidengiančiu makiažu. Sukomplektavome tau MUST HAVE rinkinį už specialią kainą, nes žinom, kad gera pradžia – pusė darbo!

Kuo šis rinkinys ypatingas:

  • Priemonės valo, tonizuoja ir drėkina
  • Jos praturtintos natūraliu hialuronu ir/arba gintaru
  • Speciali mažesnė kaina
  • Natūrali sudėtis
  • Tinka veganams

Kartais atrodo, kad pasirenki tinkamiausias dekoro priemones, bet makiažas ant veido gula ne taip, kaip norėtum – nepakankamai lygus, nevientisas... Geras makiažas prasideda ne nuo gero šepetėlio, nors šis irgi svarbus, o nuo tinkamos odos priežiūros ir gero jos paruošimo. Šį rinkinį sukomplektavome tam, kad tau pagelbėtume – visi produktai suderinti, susiję, ir yra tikrai gera pradžia tavo kasdieniam gražesnės odos ir lygesnio makiažo ritualui.

Rinkinyje rasi:

Micelinį vandenį – jis kruopščiai nuvalo makiažą, nepalieka odos sausumo ar tempimo jausmo. Sudėtyje yra natūralaus drėkinančio hialurono, raminančiai veikiančio alavijų bei vitaminų gausaus spanguolių ekstrakto.

Daugiafunkcį purškiklį „Rūkas ryte“ – jis paruošia veidą makiažo naudojimui, atgaivina odą, prisotina ląsteles drėgmės, nes yra praturtintas alavijų ekstraktu ir hialurono rūgštimi. Beje, jis yra nepakeičiamas mineralinės pudros fiksavimui.

Makiažo bazę „Debesys virš jūros“, kuri yra itin lengvos tekstūros, todėl nejausi papildomo sluoksnio, bet oda bus puikiai paruošta makiažo priemonių naudojimui.

Intensyvios linijos šveitiklį, jungiantį mechaninį ir rūgštinį veido šveitimą. Jis efektyviai pašalins negyvas odos ląsteles, skaistins ir lygins odos paviršių.

 

Produktų pakuotės gali skirtis.

Sudėtis

žr. produktų aprašymuose

Pirkėjų atsiliepimai

 4.0 (1)
 

Micelinis vanduo nelabai mano kvapo ir nenuvalo odos idealiai.Panaudojus atsirado spuogelių. Visi kiti produktai patiko.

Genutė