×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Draugiškas ryklys

Antracito, nr. 730
Natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru + DOVANA šepetėlis
 

Graži, švelniai žėrinti, spalva. Labai lengva padengti vokus ir paskirstyti šešėlius, nesubėga į raukšleles ir ilgai išlieka.

Kristina PARNARAUSKIENĖ
Talpa:
1 g
9,95 €

Tai pirmi natūralūs mineraliniai akių šešėliai, pagaminti Lietuvoje! Kruopščiai derinusios ir rinkusios spalvas sukūrėme nuostabią dvidešimties atspalvių paletę – nuo pačių šviesiausių, pastelinių iki tamsesnių violetinių, žemės tonų, įskaitant juodą bei šventinius sidabrinį ir auksinį.

Šie birūs akių šešėliai yra švelnūs Tavo akių odai, lengvai ir tolygiai dengia akių vokus, gerai pasiskirsto ir išlieka. Tiesa, kad šešėliai dar geriau laikytųsi patariame prieš tepant juos akių vokus padengti šešėlių pagrindu.

Šie akių šešėliai pagaminti iš natūralių žemėje glūdinčių mineralų. Be to, jų sudėtyje yra iš jūros ir saulės išskirtinių savybių įgavusio gintaro, kuris „Uoga Uoga“ šešėlius padaro išskirtinius! 

Perkant šį produktą – dovanų gausite dvipusį šepetėlį akių šešėliams. Dovaną pridėsime kiekvienam perkančiam.

*Nuotraukose bei paletėje matomų gaminių atspalviai gali kiek skirtis dėl techninių ekranų parametrų.

Kaip naudoti

Laikyti sausoje vietoje.

Sudėtis

Mica (žėrutis), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Zinc Oxide (cinko oksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), Kaolin (baltasis molis), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), Amber Powder (gintaras), +/- Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines (ultramarinas): CI 77007. 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 5.0 (5)
 

Švelniai blizgi metalinė pilka spalva su mėlio akcentais. Labai sodrus atspalvis ir maloni odai sudėtis :)

Alina
 

Gera spalva, nebyra ir nesubėga į raukšleles.

Rasa
 

Labai nustebino pigmentas - pakankamai intensyvus, bet lengvai dengia. Žėrutis nėra pernelyg matomas, toks gražiai vos vos blizgus. Tikrai gerai išlieka. Jau einu rinktis kitų spalvų! Tiesiog puiku :)

Raminta Karčiauskienė
 

Mano kasdienė spalva! Labai gražus atspalvis, puikiai dengiasi, gražus blizgėjimas :)

Marija