Nemokamas pristatymas perkant už 20eur ir daugiau

×

Hi, not from Lithuania? Continue to our website in English

CONTINUE

Ar nori tęsti apsipirkimą parduotuvėje lietuvių kalba?

TĘSTI

Bazilisko akis

Salotinė, nr. 744
Natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru
Talpa:
1 g
9,95 €
Galiojimas: Galiojimas: 5 metai/12 mėn. nuo atidarymo

Tai pirmi natūralūs mineraliniai akių šešėliai, pagaminti Lietuvoje! Kruopščiai derinusios ir rinkusios spalvas sukūrėme nuostabią dvidešimties atspalvių paletę – nuo pačių šviesiausių, pastelinių iki tamsesnių violetinių, žemės tonų, įskaitant juodą bei šventinius sidabrinį ir auksinį.
Šie birūs akių šešėliai yra švelnūs Tavo akių odai, lengvai ir tolygiai dengia akių vokus, gerai pasiskirsto ir išlieka. Tiesa, kad šešėliai dar geriau laikytųsi patariame prieš tepant juos akių vokus padengti šešėlių pagrindu.
Šie akių šešėliai pagaminti iš natūralių žemėje glūdinčių mineralų. Be to, jų sudėtyje yra iš jūros ir saulės išskirtinių savybių įgavusio gintaro, kuris „Uoga Uoga“ šešėlius padaro išskirtinius! 

*Nuotraukose bei paletėje matomų gaminių atspalviai gali kiek skirtis dėl techninių ekranų parametrų.

Kaip naudoti

Laikyti sausoje vietoje.

Sudėtis

INGREDIENTS: Mica(žėrutis), Titanium Dioxide (titano dioksidas), CI 77288 (chromo oksidas), Magnesium Stearate (magnio stearatas), CI 77492 (geležies oksidas), Kaolin (baltas molis), Oryza Sativa Starch (ryžių krakmolas), Amber Powder (gintaras). 100 % natūralios kilmės.

Pirkėjų atsiliepimai

 4.5 (2)
 

Labai graži gaivi spalva, bet po kelių valandų ant voko be papildomų fiksavimo priemonių "nusidėvi" ir pablunka. Kitąkart rinkčiausi natūralesnį atspalvį, bet šėšėlių tekstūra labai patiko.

Akvile
 

Graži spalva, labai patinka, naudoju.

Gailė