Šventės atbėgo ir nubėgo, bet staigmenų dar liko. Kviečiame užsukti į mūsų saleles ir išbandyti keletą naujienų: natūralų juodą muilą su bambuko anglimi, žiemiško aromato eterinių aliejų mišinį pirčiai arba namams, natūralų rankų kremą su jazminais ir šaltalankiais.

Natūralus rankų kremas su jazminais ir šaltalankiais „Plazdantys sparnai“

Nuostabu, kai nuo rankų sklinda šiltas gėlių aromatas, kai jų oda minkšta ir glotni... Kremo sudėtyje esantis šaltalankių aliejus nuramins odą, o natūralūs mangų, sviestmedžių ir makadamijų aliejai ją pamaitins. Mėgaukis švelniomis rankomis!

Plazdantys sparnai

 

Natūralus „Juodas“ muilas su bambuko anglimi

Šis rankų darbo muilas pagamintas šaltojo spaudimu būdu, todėl jo poveikis yra itin švelnus ir nesausina odos, o bambuko anglis ypač gerai ją valo. Prie didelio juodo muilo pritvirtinome virvutę, kad būtų patogu ne tik jį nešiotis, bet ir pakabinti vonios kambaryje, kur visa šeima galėtų juo mėgautis.

Juodas muilas

 

Ekologiškų eterinių aliejų mišinys „Juodas miškas“

Ekologiškas eukaliptų aliejus garsėja savo antibakterinėmis savybėmis. Sumaišėme jį su citrinų eteriniu aliejumi, kad aromatas būtų šviežias, lengvas ir gaivus. Šis eterinių aliejų mišinys nuostabiai veikia pirtyje – įlašinkite keletą lašų į puoduką su vandeniu ir pastatykite šalia įkaitusių akmenų, kad pasklistų egzotinio miško aromatas. Taip pat jį galima naudoti ir aromaterapinėje lempoje, kad atgaivintų namų orą.

Eterinių aliejų mišinys