Paspaudus šaltukui, iškritus sniegui džiaugsmas užliejo ir žiemos sporto entuziastus. Tiesa ta, kad dažnai „šokame“ į kelnes, pūkines striukes, bet pamirštame, kad neuždengtas kūno vietas itin veikia šaltis, vėjas ir sniegas. Dalijamės keletu patarimų, ką turėtų padaryti kiekvienas, prieš stodamas ant slidžių ar sėsdamas į rogutes.

- Žiemą geriausia naudoti veido kremą be vandens, tokį, kuris saugotų nuo šalčio ir maitintų odą. Savo lentynose turime tobulą produktą, tinkantį ir patiems mažiausiems, ir suaugusiesiems – natūralų maitinamąjį apsauginį aliejų mišinį „Krabukas Bambukas“. Jame esantys sviestmedžių ir simondsijų aliejai puikiai maitina odą, padeda ją apsaugoti nuo aplinkos poveikio. Beje, šis aliejų mišinys puikiai tinka ne tik veidui, bet ir rankoms, kurios turi daug sąlyčio su oru.

Krabukas bambukas

 

- Visada kišenėje turėk lūpų balzamą – lūpų oda plona, nuo vėjo ir šalčio jos sausėja ir suskirsta. Gali rinktis savo mėgstamiausią, o mes žiemai siūlome vieną iš savųjų: bekvapį maitinamąjį „Nematomuką“, mandarinais kvepiantį „Pabučiuok mane“, itin moterišką „Rozalindą, mano meilę“ su rožėmis ir avokadais, subtilią „Užuominą“ su spalvotaisiais mineralais ir nuotykių išsiilgusiems – „Slaptąjį pirato receptą“ su šaltalankiais. Natūralūs aliejai ir bičių vaškas – viskas, ko reikia, kad lūpos būtų pamaitintos ir apsaugotos.

NematomukasPabučiuok maneRozalinda, mano meileUžuomina Slaptasis pirato receptas

P. S. Senas kaip šis pasaulis posakis – nori, kad lūpos neskirstų, nelaižyk jų lauke ir nesibučiuok prieš vėją! ;)

- Šaltuoju metų laiku saulė taip pat degina, todėl vykstant į kalnus slidinėti būtina pasirūpinti ir veido kremu nuo saulės. Ne tik įsimesti į kuprinę, bet ir kasdien, jei šviečia saulė, juo tepti veidą.

- Dar vienas svarbus akcentas – galva. Nepamiršk, kad žiemiški orai alina plaukus, todėl galvos apdangalas turėtų tapti vienu ištikimiausių draugų.