Ar žinojote, kad namuose pasigaminti sveiką ir skanų lūpų balzamą ar kvapnų vonios burbulą visai nesudėtinga. Tereikia paskaityti Lietuvoje parašytą ir išleistą kosmetikos receptų knygą „Gaminame natūralią kosmetiką namuose su Uoga Uoga“ :)

Mūsų sudarytoje knygoje - 100 originalių receptų, skirtų veido, kūno, plaukų priežiūrai, joje taip pat rasite skyrių vaikučiams ir vonios malonumams. Spalvingomis ir kokybiškomis nuotraukomis iliustruotos knygos puslapiuose pateikiame ir daug naudingos informacijos apie odos priežiūrą, skirtingus aliejus, kosmetinius molius, vaistažoles, kitas gamtos dovanas, kurios padės puoselėti odos ir plaukų grožį natūraliomis priemonėmis.

Uoga uoga sukurtų receptų knyga

 

Atrinkti receptai - lengvai pagaminami, daugelį iš jų galima išbandyti iš namuose nuolat esančių produktų - vaisių, jogurto, aliejų, medaus. Trūkstamas sudėtines dalis nesunkiai rasite parduotuvėse.

Knygoje aptiksite ir dovanų idėjų. Šiais metais kviečiame brangų žmogų pradžiugintų pačių pagamintu lūpų balzamu, kūno šveitikliu arba vonios burbulu, kuriame bus tik sveikos sudėtinės dalys ir Jūsų parinkti eterinių aliejų kvapai. Kurdami kosmetiką namuose, neabejojame, į ją įmaišysite ne tik aukščiausios kokybės sudėtines dalis, bet ir didžiausius glėbius meilės :)

Uoga uoga sukurtų receptų knyga

Knygos bendraautorės Miglė Tylaitė, Jovita Vyšniauskienė ir Lena Sokolovska