SERTIFIKATAS

2015 m. pavasarį „Uoga Uoga“ kosmetikos natūralumas įvertintas griežčiausios Europoje natūralią ir ekologišką produkciją prižiūrinčios organizacijos „Soil Association“ sertifikatu „COSMOS Natural“. Šis pasiekimas mums yra didelis ir svarbus žingsnis į priekį.

COSMOS yra pirmas bendras Europos natūralios kosmetikos sertifikavimo standartas, sudarytas penkių organizacijų: „Soil Association“, „Ecosert“, BDIH, ICEA ir „Cosmebio“. Juo gali būti sertifikuojama ekologiška („COSMOS Organic“) ir natūrali („COSMOS Natural“) kosmetika.

Šis sertifikatas reguliuoja:

Visas žaliavas. Sertifikatas griežtai kontroliuoja žaliavas, naudojamas kosmetikos gamyboje. Skatinamos naudoti natūralios kilmės, taip pat ekologiškuose ūkiuose išaugintos žaliavos. Draudžiamos sintetinės medžiagos, išskyrus keletą sudedamųjų dalių, kurios neturi natūralių pakaitalų, o jų saugumas nuodugniai ištirtas. 

Draudžiama naudoti nanomedžiagas, genetiškai modifikuotus organizmus, gama ir rentgeno spinduliuotės paveiktas medžiagas, sunkiuosius metalus, pesticidus, nitratus, sintetinius dažiklius ir kvapiklius, daugelį sintetinių konservantų. COSMOS standartas skatina biologinę įvairovę, todėl draudžiamos naudoti nykstančios augalų rūšys.

                                                                                                    

Bandymą su gyvūnais. Standartas pabrėžia, kad kosmetikos gamyboje negalima naudoti medžiagų, išbandytų su gyvūnais, ir neatlikti bandymų su gyvūnais tikrinant galutinį produktą. 

Pakuotes. Pagal standartą būtina naudoti pakuotes, kurios savyje neturi aplinką teršiančių medžiagų, yra perdirbamos arba lengvai suyrančios.

Gamybos procesus. Sertifikuotas gamintojas turi turėti ir laikytis aplinkosaugos plano, kuris apima visus gamybos procesus, įskaitant atliekų rūšiavimą, ekonomišką išteklių panaudojimą, CO2 pėdsaką, ekologiškų valymo priemonių naudojimą.

TARPAS

Daugiau informacijos rasite čia.

TARPAS

Atitikimas COSMOS Natural standartui yra ne vienkartinis tikslas, bet nuolatinis, nuoseklus tobulėjimo procesas. Dėl to kasmet esame tikrinami auditorių iš Jungtinės Karalystės, ar savo veiklą vykdome pagal standarto reikalavimus.


Prisijungti

Slaptažodžio priminimas

Esi naujas klientas? Galėsi užsiregistruoti,
atsiskaitydama(-as) už prekes.

Pamiršai savo slaptažodį?

Nesirūpink, mes tau atsiųsime naują.
Tik įvesk savo el. pašto adresą žemiau:

Atgal į prisijungimo langą
YAY! ADDED TO BASKET
Meniu
Paskyra
Paieška