MŪSŲ FILOSOFIJA

Didelį dėmesį skiriame ne tik efektyviai natūraliai kosmetikai gaminti, bet ir tam, kaip ir iš ko visa tai darome. „Uoga Uoga“ vertybės apima visą mūsų įmonės kultūrą ir kiekvieną komandos narį. Apie tai galėtume kalbėti valandų valandas, bet tau nusibostų skaityti. Taigi, trumpai tariant, mums svarbu, kad „Uoga Uoga“ yra:

Natūrali. Glaudžiai bendradarbiaujame su griežčiausia Europoje natūralią ir ekologišką produkciją prižiūrinčia organizacija „Soil Association“ ir naudojame tik natūraliai kosmetikai gaminti leidžiamas sudedamąsias dalis. Renkamės aukščiausios kokybės nerafinuotus, šaltai spaustus aliejus, kosmetinius molius, lietuvišką medų ir vaistažoles, šviežias uogas, Baltijos jūros auksu vadinamą gintarą, ekologiškus eterinius aliejus. Produktuose nenaudojame sintetinių dažiklių ir kvapiklių, agresyvių dirbtinių konservantų ir emulsiklių bei kitokių toksiškų – žmogui ir aplinkai kenksmingų – medžiagų.

Šviežia. „Uoga Uoga“ produkciją gaminame rankomis mažais kiekiais ir rūpinamės, kad viskas visada būtų šviežia. Ar žinojai, kad mūsų salelėse ar e. parduotuvėje gali nusipirkti kremų, pagamintų šią savaitę? Naudojame mažai konservantų ir tik tuos, kurie leidžiami natūralioje kosmetikoje, todėl produktų galiojimo laikas gana trumpas. Bet tai verta visų pastangų!

Tikra. Tikrumu vadiname emociją, kurią įdedame į savo produktą. Mums rūpi, ką ir kaip darome,  mylime savo darbą, todėl jam atsiduodame visa širdimi. Daug dėmesio skiriame kiekvienam produktui: apgalvojame pakuočių dizainus, pavadinimus, kuriame aprašymus, eilėraščius, šūkius, ir tikimės, kad klientas tai mato ir jaučia.

ddddddddd

Draugiška aplinkai. Mums svarbu, kad visi gyventume santarvėje su gamta – nekenkdami jai dėl savo poreikių, o ji mums galėtų atsidėkoti savo dovanomis. Todėl atidžiai rūšiuojame atliekas namuose, savo parduotuvėse ir gamybinėse patalpose. Skatindami vartoti atsakingai savo klientus kviečiame atnešti panaudotą mūsų produkto pakuotę ir gauti nuolaidą kitam produktui įsigyti. Rašymo popierių, maišelius, pakuotes renkamės iš perdirbto popieriaus. Gamindami kosmetiką taupome energiją ir vandenį, gamyboje naudojame tik ekologiškas valymo priemones. Stengiamės mažinti savo CO2 pėdsaką rinkdamiesi tiekėjus arčiau namų.

Prieš žiaurų elgesį su gyvūnais. Griežtai pasisakome prieš kosmetinių priemonių ir produktų bandymus su gyvūnais. Savo kosmetikoje nenaudojame gyvulinės kilmės produktų, išskyrus bičių vašką ir medų, todėl dauguma mūsų kosmetikos produktų tinkami ir veganams. Visi „Uoga Uoga“ kosmetiniai šepetėliai pagaminti tik iš sintetinio pluošto.

Įkvepianti. Norėdamos pasidalyti savo idėjomis, paskatinti vis dažniau rinktis natūralią kosmetiką, ir nebūtinai pirktinę, išleidome savo knygą „Gaminame natūralią kosmetiką namuose su „Uoga Uoga“. Ten sudėjome žinias apie įvairias sudedamąsias natūralios kosmetikos dalis ir daugybę receptų, kaip savo oda rūpintis namie. Taip pat stengiamės paskatinti kitas moteris nebijoti imtis savo verslo, jei tikrai to nori. Dalyvaujame įvairiuose seminaruose, skirtuose moterų verslumui. 


Prisijungti

Slaptažodžio priminimas

Esi naujas klientas? Galėsi užsiregistruoti,
atsiskaitydama(-as) už prekes.

Pamiršai savo slaptažodį?

Nesirūpink, mes tau atsiųsime naują.
Tik įvesk savo el. pašto adresą žemiau:

Atgal į prisijungimo langą
YAY! ADDED TO BASKET
Meniu
Paskyra
Paieška